Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Kłamstwa Tuska  (Przeczytany 49585 razy)

jezat

  • Gość
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 24, 2011, 17:14:54 »
Cytat: "Kuba"
Panowie, uspokójcie się obaj wreszcie - koniec tej komedii. Chyba, że ja mam ją zakończyć - zapewniam, że zrobię to stanowczo i obaj to odczujecie na własnej skórze.

A może byś najpierw z łaski swojej zareagował na zgłoszone przeze mnie naruszenie regulaminu przez sekatora.
Natomiast jeśli chodzi o wymianę "ciosów"proponuję zapoznać się z argumentami stron a nie wymachiwać szabelką w ochronie nie mającego nic do powiedzenia sekatora. Wczoraj w książce skarg i zażaleń w temacie "czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowego przedstawiciela"zamieściłem  krótki wykaz "kukturalnego"jezyka sekatora.Znajdziesz tam również insynuacje pod moim adresem.Możesz oczywiście na nie nie reagować i jak znam zycie pewnie to zrobisz.Pewnie nawet pójdziesz dalej i zabronisz mi pisania aby chronić PiSowskiego ideolo.Twój problem.Ja o nim i PiSie mam wyrobione zdanie.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 24, 2011, 17:34:06 »
Cytat: "jezat"
atomiast jeśli chodzi o wymianę "ciosów"proponuję zapoznać się z argumentami stron a nie wymachiwać szabelką w ochronie nie mającego nic do powiedzenia sekatora. Wczoraj w książce skarg i zażaleń w temacie "czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowego przedstawiciela"zamieściłem krótki wykaz "kukturalnego"jezyka sekatora.Znajdziesz tam również insynuacje pod moim adresem.Możesz oczywiście na nie nie reagować i jak znam zycie pewnie to zrobisz.


Po pierwsze napisałem, że jak ja zareaguję to obaj "dostanie po uszach" po równo. Ot, po prostu nie chcę mi się przebijać przez polityczny bełkot obecny w postach każdej ze stron. Do tej pory miałem cichą nadzieję, że spotkacie się w realu, dacie sobie wtedy buzi i pogodzicie się lub wyjaśnicie sobie wszystko w inny bardziej męski sposób. Niestety się na Was zawiodłem i dlatego zdecydowałem się wkroczyć do akcji. Co do wspomnianego raportu - widziałem go i obecnie zastanawiam się jakie środki mam w tej sytucji zastosować. Jak się namyślę to dam znak  :devil:

Cytat: "jezat"
Pewnie nawet pójdziesz dalej i zabronisz mi pisania aby chronić PiSowskiego ideolo.


Widzę, że lepiej mnie znasz niż ja sam siebie ;]. Dobrze wiedzieć. Gdybym miał jakieś wątpliwości w tej materii, to zgłoszę się do Ciebie po wyjaśnienia lub porady  :faja:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 25, 2011, 18:38:09 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "jezat"
A więc są jednak ludzie ,którzy potrafią zauważyć kłamliwe manipulacje sekatora.


Szanuj mnie, bo tylko ja jeszcze traktuję cię w miarę poważnie. Wszystkich innych o prawicowych poglądach albo zanudziłeś, albo zabiłeś śmiechem przy czytaniu twoich tekstów. Pisz, postaram się jeszcze trochę wytrzymać :lol2:


Nie wiem co jest grane, ale to mi się nie podoba. Zacytowana odpowiedź Jezata była pod moim postem, który został usunięty. Wybacz Kuba, ale nie rozumiem dlaczego pozwalasz Sekatorowi  na tak wiele? Przecież nawet nie przeprosił i dalej robi swoje.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 25, 2011, 18:44:44 »
Cytat: "Daria"
Nie wiem co jest grane, ale to mi się nie podoba. Zacytowana odpowiedź Jezata była pod moim postem, który został usunięty. Wybacz Kuba, ale nie rozumiem dlaczego pozwalasz Sekatorowi na tak wiele? Przecież nawet nie przeprosił i dalej robi swoje.


Przecież usunąłem posty zarówno jezata jak i sekatora. Więc nie mam pojęcia, do czego pijesz.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

sekator

  • Gość
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 25, 2011, 18:46:02 »
Cytuj (zaznaczone)
Zacytowana odpowiedź Jezata była pod moim postem, który został usunięty. Wybacz Kuba, ale nie rozumiem dlaczego pozwalasz Sekatorowi na tak wiele? Przecież nawet nie przeprosił i dalej robi swoje.
_________________


Sorry, o co Ci chodzi ? Od wczoraj nie pisałem na forum. Możasz wyjaśnić dokładniej o co masz do mnie pretensje, bo nic nie rozumiem z Twojej wypowiedzi ?
Daria, zacznij wyrażać się troche bardziej logicznie, bo naprawdę ciężko Cię zrozumieć momentami. ( nie traktuj tego jako przytyku, ale prośbę - aby uniknąć niedomówień)

Cytat: "Daria"
Przecież nawet nie przeprosił i dalej robi swoje


Co ja takiego zrobiłem ? Może rozwiniesz nieco swoją uwagę pod moim adresem ? I kiedy to uczyniłem ? Za co mam przepraszać ? Że nie odpisywałem od wczoraj jezatowi, czy Tobie ? Jak się odzywam to źle, jak milczę - też niedobrze  :faja:

sekator

  • Gość
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #95 dnia: Marca 13, 2011, 14:34:36 »
Oto jak Olejnik złapała Tuska na kolejnym kłamstwie i wykazała jego hipokryzję.

,,Premier Donald Tusk był gościem "Siódmego dnia tygodnia" w Radiu Zet. W czasie rozmowy o przywilejach emerytalnych Monika Olejnik przypomniała premierowi, że kilka lat temu głosował za przywilejami emerytalnymi dla służb mundurowych. Tusk był prawie pewien, że głosował przeciw. Olejnik zaproponowała zakład. I premier go przegrał.
- Nie głosował pan za przywilejami dla mundurówek? - dopytywała Olejnik.

- Przywileje dla mundurówek zostały przywrócone przez Leszka Millera i... - mówił premier

- ...i pan głosował za - przerwała Olejnik.

- Wydaje mi się to mało prawdopodobne, znaczy jestem prawie pewien, że nie - odparł Tusk.

- To się zakładamy. Uważam, że za - stwierdziła Olejnik.

- Przyjmuję zakład, ale będę oczekiwał bardzo kategorycznych sprostowań, w sytuacji gdy się okaże, że miałem rację - odparł Tusk.

Kilkadziesiąt minut później temat powrócił. Współpracownicy Olejnik sprawdzili jak głosował Donald Tusk w 2003 roku, w sprawie ustawy o emeryturach mundurowych.

- Mam informację dla pana. 23 lipca 2003 roku Donald Tusk głosował za zmianą ustawy o emeryturach mundurowych - stwierdziła Monika Olejnik.

Chwila ciszy w czasie, której dziennikarka zapewne pokazuje premierowi wydruk głosowania.

- Panie premierze, przegrał pan zakład - westchnęła Olejnik.

- Dobrze, że to nie były duże pieniądze - odparł premier."




źródło  :  
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,9244882,Tusk_przegral_zaklad_z_Olejnik_o_to__jak_glosowal.html


Czy ten facet ma choć odrobinę honoru ? Czy naprawdę sądzi, że rządzi bandą idiotów których można bezkarnie okłamywać i nimi manipulować ?
Sam przyczynił się do patologii systemu emerytalnego, a teraz domaga się aby ,,młodsi ubezpieczeni" finansowali jego durne decyzje ze swoich przyszłych emerytur....

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #96 dnia: Marca 13, 2011, 14:51:05 »
Cytat: "sekator"
Czy ten facet ma choć odrobinę honoru ? Czy naprawdę sądzi, że rządzi bandą idiotów których można bezkarnie okłamywać i nimi manipulować ?


Coś Ty, tak jak Bodzio Klich i najlepszy z najlepszych Olek Grad, czy nasz Nitras, im możesz pluć prosto w twarz, a i tak powiedzą, że deszcz pada.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #97 dnia: Marca 13, 2011, 18:29:21 »
Cytuj (zaznaczone)
Coś Ty, tak jak Bodzio Klich i najlepszy z najlepszych Olek Grad, czy nasz Nitras, im możesz pluć prosto w twarz, a i tak powiedzą, że deszcz pada.
_________________


Niejaki Palikot Janusz, stwierdził ostatnio, komentując wybory samorządowe w Wałbrzychu, że lokalna PO działała tam jak dobrze zorganizowana struktura mafijna.
Więc nie dziwmy się, tym kłamstwom, skoro zdolni są do takich numerów jak w Wałbrzychu.

,,Poznałem z bliska historię kupowania głosów (w Wałbrzychu - red.) i osłupiałem. Szczegóły tego procederu - kupowania głosów przez działaczy PO w wyborach samorządowych - budzą grozę. Wszystko przypominało pracę gangu" - pisze na swoim blogu w Onet.pl Janusz Palikot"


,,Szefowie spółek miejskich dostają nagrody od prezydenta, który jest kandydatem PO w wyborach w Wałbrzychu. Te nagrody to budżet kampanii. Środki otrzymuje główny, lokalny, macher i rozdaje dzielnicowym z PO po ok. 5 tys. Za to kupuje się cebulę, ziemniaki, wino i tym płaci za głosy. Jak w mafii narkotykowej" - relacjonuje przebieg procederu, do którego miało dojść w Wałbrzychu"źródło  :  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kulisy-wyborow-w-walbrzychu-po-jak-mafia,1,4207949,wiadomosc.html

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #98 dnia: Marca 14, 2011, 10:18:13 »
Cytat: "sekator"

Czy ten facet ma choć odrobinę honoru ?

Tyle co Kaczyński, Kurski i ich wyznawcy razem wzięci.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #99 dnia: Marca 14, 2011, 10:53:31 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "sekator"

Czy ten facet ma choć odrobinę honoru ?

Tyle co Kaczyński, Kurski i ich wyznawcy razem wzięci.


Widzę, poranna ofensywa Wykidajły w bronieniu PO. ;D

Ale tu dla odmiany się zgodzę, zwłaszcza jeśli chodzi o gnidę Kurskiego Jacka.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

sekator

  • Gość
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #100 dnia: Marca 14, 2011, 17:38:44 »
Cytat: "Wykidajło"
sekator napisał/a:

Czy ten facet ma choć odrobinę honoru ?

Tyle co Kaczyński,


Ale się uchachałem :rotfl:  :rotfl:  To najlepszy dowcip jaki usłyszałem w tym roku...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #101 dnia: Marca 15, 2011, 10:54:10 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Wykidajło"
sekator napisał/a:

Czy ten facet ma choć odrobinę honoru ?

Tyle co Kaczyński,


Ale się uchachałem :rotfl:  :rotfl:  To najlepszy dowcip jaki usłyszałem w tym roku...

Tylko nie pęknij ze śmiechu.Byłaby to niepowetowana strata w szeregach tych, co sami są jednym wielkim humorem.Proszę ostatniego wyrazu nie mylić z honorem, słowem tak wam obcym jak "interpretacja" hymnu narodowego przez Jar.Kacza. czyli "marsz marsz Dąbrowski z ziemi polskiej do wolski"

sekator

  • Gość
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #102 dnia: Marca 15, 2011, 11:14:01 »
Cytat: "jezat"
Tylko nie pęknij ze śmiechu


Może tak się zdarzyć, niestety czytając twoje POpłuczyny, wyssane z brudnego palca, bez jakichkolwiek podawanych źródeł i potwierdzeń. Kłamiesz w każdym wątku i nie potrafisz nawet udowodnić, że jest inaczej.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #103 dnia: Marca 15, 2011, 16:05:40 »
Cytat: "jezat"
Tylko nie pęknij ze śmiechu


Cytat: "sekator"
Może tak się zdarzyć, niestety czytając twoje POpłuczyny, wyssane z brudnego palca, bez jakichkolwiek podawanych źródeł i potwierdzeń. Kłamiesz w każdym wątku i nie potrafisz nawet udowodnić, że jest inaczej.

Człowiek rozumny nie wchodzi w polemikę z kłamstwami.Co sie z tobą dzieje?Stara  taktyka polegająca na zarzucaniu wszystkim dookoła kłamstwa przestaje już kogokolwiek z innego kręgu "kulturowego" niż PiS bawić.Zaczynasz schodzić coraz niżej ze swoją kulturą.Nie dziwię się, władza nad Polską zaczyna się oddalać.W przeciwieństwie do ciebie ja nie bawię się w odsyłacze.Potrafię wyartykułować swoje przemyślenia nie uciekając się do podawania linków bo to prostackie.Ale wolę już jak to nazywasz POpłuczyny, niż nową wersję hymnu narodowego lansowaną przez Jar.Kacza.Zapewniam cię ,że to lepsze dla Polski niż wolski.
Pozdrawiam najlepszego pisowskiego hunwejbina na WP.

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #104 dnia: Marca 15, 2011, 16:12:18 »
jezat [ciach!] weź się do jakiejś uczciwej roboty zamiast pisać na zlecenie Jurka