Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Kłamstwa Tuska  (Przeczytany 49842 razy)

jezat

  • Gość
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 17, 2011, 11:33:57 »
Cytat: "sekator"
A tak wygląda idea ,,Taniego państwa" w wykonaniu Tuska i ewidentny dowód jego nieudolności, (ewentualnie okłamywania obywateli - do wyboru):

,,Rząd już drugi rok próbuje zredukować zatrudnienie w podległych urzędach. Bezskutecznie. Mało tego - w ostatnim półroczu zatrudnienie dramatycznie wzrosło. Z sondy przeprowadzonej przez "DGP" wynika, że od 30 czerwca 2010 r. w ministerstwach zatrudnienie wzrosło o 32,5 proc., a w urzędach wojewódzkich o 37,4 proc. Urzędnicy to najszybciej rosnąca grupa zawodowa "

źródło  :  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9121222,Kolejny_alarm_dot__urzednikow___najszybciej_rosnaca.html



Teraz juz wiadomo na co potrzebne są pieniądze z podwyżki VAT.....

To może jeszcze w instrukcji ogłupiania ciemnego luda masz napisane, ile kosztuje ten fenomenalny sondażowy wzrost zatrudnienia?Ciekawe czy w ogóle wiesz ile kasy przyniesie podwyżka VATu?Tego pewnie w instrukcji nie ma.Ale to tylko kaczystowski drobiazg. Koniecznie musicie wyjść na ulicę i pozostać tam aż do wygranych wyborów.Tylko ostrzegam,to może potrwać kilkaset lat.A na drugie śniadanie proponuję wczorajszą informację o zyskach w OFE.W ciągu 10 lat wartość jednostek uczestnictwa osiągnęła wzrost o 9,73%,czyli mniej niż 1% rocznie.To są te rewelacyjne argumenty za przymusowym odprowadzaniem składki do OFE.Czy masz jeszcze jakieś wątpliwości nad różnicą między prawdziwymi pieniędzmi w OFE a wirtualnymi w ZUSie, jak mawia wasz wielki przyjaciel Balcerowicz?Ja już złudzeń nie mam i coraz więcej przymusowych płatników haraczu do OFE ich się pozbywa.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 17, 2011, 12:06:11 »
Cytat: "jezat"
To może jeszcze w instrukcji ogłupiania ciemnego luda masz napisane


Jakże celnie potrafisz się ocenić :devil:

Cytat: "jezat"
Ale to tylko kaczystowski drobiazg


Powtarzanie słowa ,,kaczysta" kończy się u ciebie erekcją, czy idą za tym jakieś bardziej wzniosłe doznania ?

Cytat: "jezat"
W ciągu 10 lat wartość jednostek uczestnictwa osiągnęła wzrost o 9,73%,czyli mniej niż 1% rocznie



O ile wiem, to dla ciebie jako emeryta finasowanego ze składek płaconych do ZUS, wszelka uratowana ich część ( między innymi ta płacona do OFE), może pozbawić emerytury, lub jej części, więc niejako jesteś po drugiej stronie barykady. Stąd pewnie ta twoja fałszywa troska o  pieniądze obecnych 20, 30 i 40 latków :rotfl:

Cytat: "jezat"
jak mawia wasz wielki przyjaciel Balcerowicz


Do niedawna był przyjacielem ekipy Tuska, a teraz już jest ,,be" bo ośmielił się skrytykować nieudolność jego ekipy?

Cytat: "jezat"
.Czy masz jeszcze jakieś wątpliwości nad różnicą między prawdziwymi pieniędzmi w OFE a wirtualnymi w ZUSie


Zawsze wolę pieniądze prawdziwe od wirtualnych, w przeciwieństwie do idiotów którzy zadawalają się sytuacją odwrotną. Ale ty chyba też wolisz prawdziwą kasę, od czeku bez pokrycia ? Choć czytając twoje wypowiedzi, zaczynam w to powątpiewać.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 17, 2011, 12:53:34 »
[ciach!]
Cytat: "jezat"
W ciągu 10 lat wartość jednostek uczestnictwa osiągnęła wzrost o 9,73%,czyli mniej niż 1% rocznie



Cytat: "sekator"
O ile wiem, to dla ciebie jako emeryta finasowanego ze składek płaconych do ZUS, wszelka uratowana ich część ( między innymi ta płacona do OFE), może pozbawić emerytury, lub jej części, więc niejako jesteś po drugiej stronie barykady. Stąd pewnie ta twoja fałszywa troska o  pieniądze obecnych 20, 30 i 40 latków :rotfl:

Strasznie mało masz wiedzy w [ciach!] instrukcjach,ale skoro twierdzisz,za Balcerowiczem,że w OFE są prawdziwe pieniądze to idz je sobie wybierz i zainwestuj tam gdzie będziesz miał większy niż 1% zysk.To przecież twoje pieniądze.
Cytat: "jezat"
jak mawia wasz wielki przyjaciel Balcerowicz


Cytat: "sekator"
Do niedawna był przyjacielem ekipy Tuska, a teraz już jest ,,be" bo ośmielił się skrytykować nieudolność jego ekipy?

Ależ on nie krytykuje tylko manipuluje i ludzie rozumni to dostrzegają.
Cytat: "jezat"
.Czy masz jeszcze jakieś wątpliwości nad różnicą między prawdziwymi pieniędzmi w OFE a wirtualnymi w ZUSie


Cytat: "sekator"
Zawsze wolę pieniądze prawdziwe od wirtualnych, w przeciwieństwie do idiotów którzy zadawalają się sytuacją odwrotną. Ale ty chyba też wolisz prawdziwą kasę, od czeku bez pokrycia ? Choć czytając twoje wypowiedzi, zaczynam w to powątpiewać.

To powtórzę jeszcze raz receptę;jeśli w OFE są prawdziwe pieniądze to idz je wybierz-bo są przecież twoje - i zainwestuj tam gdzie będziesz miał więcej niż 1% rocznie.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 17, 2011, 13:21:04 »
Cytat: "jezat"
OFE są prawdziwe pieniądze to idz je wybierz-bo są przecież twoje


To, że nie mogę tych pieniędzy ,,wybrać" nie oznacza, że państwo może mnie z nich okradać, aby finansować swoja nieudolną politykę fiskalną i gospodarczą. Ponieważ Tusk boi się prawdziwych reform takich jak likwidacja KRUS, emerytur górniczych, mundurowych etc, zabrał się za pieniądze z OFE, łamiąc umowę jaką państwo zawarło z obywatelami w 1999 roku. Tylko, że wszelka dyskusja z tobą i tak pozbawiona jest jakiegokolwiek sensu, ponieważ twoja nienawiść do PiSu i Kaczyńskiego sprowadza się do wyzywania od ,,kaczystów"każdego krytyka tego rządu, nawet jeśli będzie nim Balcerowicz, Hausner, Meller, Tomasz Lis czy ktokolwiekm inny.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 17, 2011, 13:26:28 »
jezat, czy ty masz jakiś problem egzystencjalny? cały czas powtarzasz "kaczyści, kaczyści". Nie wiem czy zauważyłes ale w Internecie zdecydowanie wygrywa PiS na PO. PO napewno nie bedzie miało elektoratu w internautach.
Elektoratem PO jest człowiek z wykształceniem podstawowym, który łyka jak młody pelikan wszystko co podaje mu mainstreamowa telewizja.

PS. To nie znaczy, że jestem za PiS. Według mnie mniejszym złem jest PiS, a najmniejszym WiP-UPR.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 17, 2011, 13:30:03 »
JEZAT :

Na zakończenie tej bezprzedmiotowej dyskusji pozostaje mi zadedykować ci najbardziej trafne słowa których tak chętnie używasz w swoim podpisie, słowa jakich można użyć w rozmowie z osobą, która ciągle obraża swoich dyskutantów, nazywając ich ,,kaczystami", bez jakiejkolwiek reakcji ze strony Denvera,rbk i kubypolice.

Cytuj (zaznaczone)
.Spieprzaj dziadu

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 17, 2011, 15:45:23 »
Cytat: "hubalczyk"


deficyt budżetowy:
2005 r. - SLD:  28 mld zł
2007 r. - PiS: 16 mld zł
2009 r. - PO: 23,7 mld zł
2010 r. - PO: 45 mld zł
we wrześniu 2010 r. prognozowano deficyt na rok 2011 w wysokości 80-90 mld zł!
Jednak rząd fachowców z PO, poradził sobie z tym problemem kosztem emerytur (jak wiemy). Deficyt nie powinien przekroczyć zatem 40,2 mld zł. Nie takie cuda nam obiecywano...

Czy nadal nie widać różnicy w rządzeniu wymienionych partii? A jeśli słabe wyniki PO jej obrońcy będą uzasadniać kryzysem, to niech wytłumaczą skąd w takim razie wzięła się zielona wyspa za plecami ConDonka na jego konferencjach?



1. Dnia 22 maja roku 2009 prezydent Lech Kaczynski zaproponowal zwiekszenie deficytu.
2. Przed wygraniem wyborow parlamentarnych prezes PiS mowil: "Nigdy koalicji z Lepperem" wiec klamal czy nie?
To dwa fakty, ktore chyba stosunkowo jasno pokazuja, ze z kazdej strony politycy maja sklonnosc do klamstwa. Moglibysmy pokazac klamstwa bez emocji po prostu je wypisac, prawdopodobnie w kazdej partii ilosc ich bylaby podobna.


Nie chce tutaj rozstrzygac kto lepszy, kto gorszy, ale jesli osoby tutaj pisza na zasadzie "rzucania danych" z jednej czy z drugiej strony, to jest to calkowicie nieuzasadnione, niepotrzebne i co najwazniejsze bledne podejscie.
Uwazam ze obecne dzialania rzadu sa niewystarczajace. Tak chcialbym zeby ucieto kase na wszelkie przywileje na socjal, krus-y itp. Obawiam sie jednego, ze na polskiej scenie politycznej to wlasnie PO najblizej mimo wszystko stoi moich postulatow. Tutaj wlasnie zaczyna sie moj problem, wiec co mam zrobic? Na kogo glosowac?

Sekator z tego co widze nie odpowiedzial mi na zadane pytanie kilkanascie postow wyzej, a to stwarza pozory ze nie sa wazne wypowiedzi innych osob na tym forum.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #67 dnia: Lutego 18, 2011, 00:48:29 »
Cytat: "gzzz"
Tak chcialbym zeby ucieto kase na wszelkie przywileje na socjal, krus-y itp.

Proponuję WiP-UPR. Prawdziwie liberalna partia. Nie pseudoliberalne PO, które jak widać wprowadza więcej zakazów, nakazów...
Zapoznaj się trochę poglądami JKM a może zmienisz zdanie :)
Tu na początek o OFE:

plus troche o S. Michalkiewiczu:

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #68 dnia: Lutego 18, 2011, 12:25:16 »
Cytat: "Piotrek"
Cytat: "gzzz"
Tak chcialbym zeby ucieto kase na wszelkie przywileje na socjal, krus-y itp.

Proponuję WiP-UPR. Prawdziwie liberalna partia. Nie pseudoliberalne PO, które jak widać wprowadza więcej zakazów, nakazów...
Zapoznaj się trochę poglądami JKM a może zmienisz zdanie :)
Tu na początek o OFE:

plus troche o S. Michalkiewiczu:


1. Ekonomiczne moze i jest liberalna
2. Swiatopogladowo nie jest liberalna
3. Jesli JKM to ten ekscentryczny polityk to z tego co wiem wtstapil on ju z swojej partii
4. Partia o ktorej mowisz jak dla mnie to banda oszolomow
5. UPR wydaje mi sie ze nie jest gotowa rzadzic a jej istnienie znajduje sie w sferze folkloru politycznego

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #69 dnia: Lutego 18, 2011, 13:45:46 »
Cytat: "gzzz"
UPR wydaje mi sie ze nie jest gotowa rzadzic a jej istnienie znajduje sie w sferze folkloru politycznego

A dla mnie właśnie PO, PiS, PSL i SLD to folklor polityczny. Są to partie, które praktycznie niczym się nie różnią. Za rządów każdej z nich w Polsce nic specjalnego się nie zmieniło. Polska potrzebuje teraz takiej partii jak UPR-radykalnej, która wreszcie przeprowadzi jakieś reformy i odsunie od koryta wyżej wymienione partie.
Co do jej liberalności to przedstawiam doskonałe odzwierciedlenie sceny politycznej w Polsce:

WiP(partia JKM) połączyła się z UPR.
Chętnie poznam twoją opinie dotyczacą folkoru politycznego tej partii.

PS. Co do przedstawionego obrazku. Dodam, że SOCJALIZM TO PODATKI. W końcu za coś trzeba utrzymywać ludzi żyjących na socjalu. Lepiej tym ludziom "dać wędkę a nie rybę". Ograniczy się podatki to ludziom o wiele łatwiej bedzie założyć firmę i nią kierować co doprowadzi to dużej produktywności a w skutku to małego bezrobocia.
Z drugiej jednak strony jest konserwatyzm i liberalizm światopoglądowy. Wiadomo że Polacy raczej nie są zbytnio tolerancyjni i liberalizm światopoglądowy, prezentowany przez palikota jest nie do przyjęcia...bo kto by chciał gejów panoszących się po ulicach. Natomiat WiP-UPR jest jak widać na pograniczu-daje trochę wolności w obu przypadkach.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #70 dnia: Lutego 18, 2011, 14:26:12 »
Cytat: "gzzz"
Jesli JKM to ten ekscentryczny polityk to z tego co wiem wtstapil on ju z swojej partii

ekscentryczny? Jak ludziom powie się prawdę to jest to dla nich ekscentryczne, aż otwierają usta ze zdziwienia

sekator

  • Gość
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #71 dnia: Lutego 18, 2011, 14:50:58 »
Tusk, pseudoliberał w akcji:



 :lol2:

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 18, 2011, 14:54:09 »
Cytat: "gzzz"
2. Swiatopogladowo nie jest liberalna


Oczywiście, że jest, ale popierają ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci z założeniem, że naturalna śmierć dla mordercy jest na szubienicy.
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

jezat

  • Gość
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 19, 2011, 16:49:49 »
Cytat: "jezat"
OFE są prawdziwe pieniądze to idz je wybierz-bo są przecież twoje


Cytat: "sekator"
To, że nie mogę tych pieniędzy ,,wybrać" nie oznacza, że państwo może mnie z nich okradać, aby finansować swoja nieudolną politykę fiskalną i gospodarczą.

Przestań płacić podatki skoro państwo ciebie okrada.To przecież też twoje pieniądze.Przestań kupować cokolwiek,bo podatek VAT też okrada ciebie z twoich pieniędzy.Za zaoszczędzone kup sobie bezludną wyspę.Jak dobrze pokombinujesz to służby skarbowe, za nieoddane "twoje pieniądze",może cię nie znajdą.Powodzenia w tym zbożnym eksperymencie.
Cytat: "sekator"
Ponieważ Tusk boi się prawdziwych reform takich jak likwidacja KRUS, emerytur górniczych, mundurowych etc, zabrał się za pieniądze z OFE, łamiąc umowę jaką państwo zawarło z obywatelami w 1999 roku.

 A w którym programie [ciach!] znajdę te rewelacyjne rady? Chętnie się z tym patriotyzmem gospodarczym zapoznam.
Cytat: "sekator"
Tylko, że wszelka dyskusja z tobą i tak pozbawiona jest jakiegokolwiek sensu, ponieważ twoja nienawiść do PiSu i Kaczyńskiego sprowadza się do wyzywania od ,,kaczystów"każdego krytyka tego rządu, nawet jeśli będzie nim Balcerowicz, Hausner, Meller, Tomasz Lis czy ktokolwiekm inny.

Szkoda ,że masz taki krótki wzrok i nie potrafisz czytać prostych informacji,które znajdziesz wyżej w moich postach.Z tobą nie ma dyskusji,chyba,że za dyskusję uważasz bezmyślne powtarzanie instrukcji albo wybiórczych linków,o czym już wielu się przekonało.Nie przypominam sobie abym nazwał kaczystą wymienionych przez ciebie "zacnych obrońców"łatwego pieniądza.A twój płacz o brak poparcia dla [ciach!] mało mnie wzrusza.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Kłamstwa Tuska
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 19, 2011, 23:16:34 »
jezat, jestes chory...naprawdę ..nie ma w tym jakiejkolwiek złośliwości z mojej strony...żal mi ciebie.....