Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Znęcanie się nad zwierzętami.  (Przeczytany 37401 razy)

Offline kasia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Znęcanie się nad zwierzętami.
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 29, 2010, 16:05:17 »
Małopolska policja zatrzymała 15-latka, autora filmu umieszczonego w internecie, na którym dziecko znęca się nad kotem....
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8881721,Zatrzymano_autora_filmu__na_ktorym_dziecko_zneca_sie.html

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Znęcanie się nad zwierzętami.
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 29, 2010, 16:26:22 »
jego teraz za jaja złapać i o ściane nim pierdyknąć ;/

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Znęcanie się nad zwierzętami.
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 29, 2010, 16:52:44 »
i dobrze niech teraz za  swoje gnojek, mam nadzieje ze oprocz tego ze zajela nim sie policja to miejscowe chlopaki jeszcze mu spuszcza łomot.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znęcanie się nad zwierzętami.
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 29, 2010, 18:35:28 »
Już czytałam,bardzo się cieszę,że tak wielu ludzi zbulwersował ten film,mnie na samą myśl o tym biednym kociaku i co oni z nim robili .Zobaczymy tylko jak zostanie ukarany ten 15-latek,pewnie nic wielkiego,oby im tylko zwierzaki odebrali.Oni podobno oprócz kota tam jeszcze 4 psy mieli,tacy ludzie powinni mieć zakaz posiadania zwierząt-chociaż tyle.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline gacek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Znęcanie się nad zwierzętami.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 29, 2010, 18:52:44 »
A ja kotów nie lubię bo się długo gotują
gacek

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znęcanie się nad zwierzętami.
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 29, 2010, 22:54:47 »
Jak takiś dowcipniś,to jedz surowe,surowe zdrowsze i więcej witamin ma :devil:  :devil:  :devil:
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Znęcanie się nad zwierzętami.
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 29, 2010, 23:21:55 »
Gacek, Ty idiotą jesteś czy tylko idiotę udajesz? Chce Ci się jeszcze żartować przy tak makabrycznym temacie?

Amstafizna

  • Gość
Znęcanie się nad zwierzętami.
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 04, 2011, 07:54:52 »
Dziś ok 6:40 byłam świadkiem  bardzo irytujacej sytuacji... Wczoraj ok 22 na spacerze z psami podbiegla do nas młoda suczka suczka widzialam ja wczesniej biegala sama, pozaczepiała troche moje psy :), wracajac do domu szła za nami,  obserwowalam ja z okna co robi gdzie idzie a ona ciagle w przestrzeni ok 100 metrow od klatki błakała sie. dzis rano znow zobaczylam suczke   byla zmarznieta, oslabiona i nagle 2 klatki dalej wychodzi pani z dzieckiem suczka   podbiegla do nich tak sie cieszyla ze skakala na metr,  radosc nie do opisania byla a ta kobieta zaczela okladac suczke i krzyczec gdzies ty byla gdzie uciekasz!!  jak to zobaczylam podeszłam i mowie ze jeszcze raz kopnie psa to jej oddam . a ta krowa do mnie "Co mnie to obchodzi , uciekla mi wczoraj i nie moglam jej znaleźć".Gdyby nie bylo przy mnie syna i jej dziecka bardziej dostadnie bym jej wytumaczyla jej  błąd, ale odpowiedziałam tylko "ze suczka  ciagle byla przy domu nie oddalila sie, i żeby jej maż  raz zapomniał o niej i zamkna jej drzwi" . jej odpowiedz z usmiechem na ustach zaskoczyla mnie " ja nie mam meza" to na do_widzenia krzyknełam "nie dziwie sie".Co do suczki jej corka prosila zeby wziela ja do domu wiec matka zaprowadzila ją. teraz wiem czyj to pies i bede mogla zaaragowac a nie pozostawic psa  cała noc na zimnie. (od_razu mowie ze nie bylo mozliwosci zebym suczke wzieła na noc do domu).Szczerze mowiac nie wiem skad tacy ludzie sie biora, mam nadzieje ze "ich " dzieci nie beda takie same.

Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Znęcanie się nad zwierzętami.
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 04, 2011, 21:20:37 »
Amstafizna

przede wszystkim duzy ukłon dla Ciebie za to ze zwróciłas kobiecie uwage ze bije swojego psa. to jest niestety rzadkośc, bo większośc po prostu przechodzi obojetnie.
 :<
Ja tez nie wiem skad sie biora tacy ludzie ale wiem ze dzieci ucza sie szacunku badź jego braku do zwierzat właśnie od rodziców. i często przerazaja mnie tacy własnie rodzice, jak w opisanej powyżej sytuacji.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znęcanie się nad zwierzętami.
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 04, 2011, 23:20:16 »
Ja to jak raz zwróciłam uwagę takiej babie,to pół osiedla wiedziało-a raczej słyszało :):):)
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Re: Znęcanie się nad zwierzętami.
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 19, 2011, 14:06:27 »
Cytat: "Lilo"
Cytuj (zaznaczone)
Zwyrodnialcy! Ciągnęli psa za autem. Urwali mu głowę!

Trzeba nie mieć serca, żeby zrobić coś takiego! Trzech mieszkańców Orawy (woj. małopolskie) zabiło swojego psa! Najpierw przywiązali zwierzę do samochodu, a potem urwali mu głowę! Ta historia wstrząsnęła całym Podhalem!

Modzi mężczyźni w wieku 19-23 lat skazali na okrutne męczarnie własnego czworonoga. Wzięli linkę holowniczą i przywiązali pięknego husky'ego do zderzaka samochodu. Szybko przekręcili kluczyk i ruszyli przed siebie, ciągnąc za sobą bezbronne zwierzę! Jeździli z nim tak długo, aż zamęczyli go na śmierć! Psu odpadła głowa, którą rozbawieni zwyrodnialcy ciągnęli za autem.

Teraz wszyscy trzej zostali oskarżeni o działanie ze szczególnym okrucieństwem. Za zamęczenie psa grozi im wysoka grzywna i kara pozbawienia wolności do dwóch lat.


Nie wiem, czy już o tym słyszeliście ale mną to strasznie wstrząsnęło. Jak można tak postąpić? Pies musiał niesamowicie cierpieć a Ci ludzie (choć ciężko ich nazwać ludźmi) mieli niezły ubaw. Takim powinno się odpłacić tym samym! Przywiązać do samochodu i niech biegną aż się zmęczą i im te puste łby poodpadają!  :crazy: Chciałabym zauważyć, że DUŻA CZĘŚĆ takich przypadków kończy się karą w zawieszeniu. Ja pytam dlaczego?! Pies, PONOĆ najlepszy przyjaciel człowieka, może być tak krzywdzony?! I za to nikt nie poniesie odpowiedzialności?! Przecież to straszne...

Sprawcy, wszyscy trzej, ukarani bezwzględnym więzieniem. Każdy po 10 miesięcy odsiadki i po 2000 zł. na rzecz TOZ - ów. Jeden z nich to właściciel psa. W ręce takich zwyrodnialców trafiają zwierzęta. Sprawa nagłośniona i stąd bez zawiasów. Tak myślę.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
Znęcanie się nad zwierzętami.
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 19, 2011, 14:29:35 »
Cytat: "Daria"
Każdy po 10 miesięcy odsiadki

Kierujący samochodem dostał 12 miesięcy i stracił prawo jazdy na okres 5 lat(prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu) :crazy:

jola

  • Gość
Znęcanie się nad zwierzętami.
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 20, 2011, 08:36:10 »
Jestem nawet zadowolona z tego, że ich posadzili, szkoda tylko że na tak krótko. Życze im wszystkiego najgorszego do końca ich życia. Niech tak cierpią jak ta psinka...

jola

  • Gość
Znęcanie się nad zwierzętami.
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 20, 2011, 13:36:05 »
Cytat pochodzi z Onet.pl "Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej wszczęła śledztwo w sprawie śmierci psa na torach w Czosnówce. Za całe zdarzenie odpowiedzialny jest 22-latek, który wszedł na tory ze swoim psem i do ostatniej chwili czekał aż nadjedzie pociąg
Mężczyzna zdążył uciec, pies - rasy owczarek niemiecki - zginął pod kołami pociągu. Całe zajście zarejestrowała kamera monitoringu.

Sprawca zdarzenia przebywał na obserwacji psychiatrycznej, dziś zostanie przesłuchany. Za znęcanie się nad zwierzęciem grozi mu kara pozbawienia wolności dla lat 2."
Jesli popierasz petycję wysłaną do Prezydenta Rp w celu ukarania "tego człowieka..." podpisz petycję. Ja już to zrobiłam. oto bezpośredni link: http://www.petycje.pl/6370

jola

  • Gość
Znęcanie się nad zwierzętami.
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 20, 2011, 13:42:32 »