Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Club 83  (Przeczytany 40108 razy)

Ciaciek

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 19, 2010, 18:33:10 »
Zapewnił i według mnie dotrzymuje obietnicy bo poziom bezpieczeństwa zwiększył się i to bardzo... A co on ma jeszcze zrobić??!! Poprosić "chłopców" żeby się nie bili bo inaczej zadzwoni do ich rodziców? Taka jest mentalność ludzi i jej się nie zmieni...
Najlepszym rozwiązaniem byłaby kamera, ale pamiętam jak kiedyś była bójka pod Akademią i po telefonie na policję dyżurny oznajmił, że doskonale widzi co się dzieję poprzez monitoring.... Sęk w tym, że patrol przyjechał dopiero jak wszyscy zaczęli się rozchodzić, a akcja trwała ok 10 minut...

Live

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 19, 2010, 18:34:32 »
Z tego co sie dowiedziałem udział w bójce brali ochroniarze, został rozwalony jeden samochód.  Wie ktoś coś więcej ?? A w Szczecinie przy klubach takie rzeczy sie nie dzieją tak apropo.

2OO

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 19, 2010, 18:34:47 »
Cytat: "wtrych"
Cytat: "2OO"
a jak będą się bili przed monopolowym, to też będziecie wnioskowali o zamknięcie... ??

oczywiście, że tak
jedną mordownię zamknęli (akademię) i czas to badziewie zamknąć skoro nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa. Przpomnę tylko, że po ostatnim wypadku śmiertelnym szefuńcio osobiście zapewniał, że już więcej do żadnych awantur tam nie dojdzie - jak zwykle pustosłowie


[wulgaryzm] człowieku!! Jak czytam takie coś to nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać, że rozumowanie w naszym kraju jest takie okrojone...
Czy właściciel ma chodzić za każdym na imprezie i pilnować go ??
Może napiszcie podanie, żeby każdy kto wychodzi z lokalu miał zapewnioną przez właściciela ochronę... może niech przed wejściem robią testy psychologiczne...
żal...


- w Szczecinie sie takie rzeczy nie dzieją ??
ostatnia relacja z Baila...
ludzie wyszli na fajke, była tam też jakaś zagraniczna drużyna (siatkarska, piłkaraska czy cos tam takiego) - bójka na kilkanaśice osób...

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 19, 2010, 18:41:33 »
Cytuj (zaznaczone)
Potwierdzam. Zawsze będą bójki...teraz jest to tylko bardziej widoczne, bo żyjemy w dobie informacji-w oka mgnieniu ktoś napisze na forum i afera gotowa. Myślę, że gdyby częściej policja tamtedy przejeżdzała to poziom bezpieczenstwa powinien sie zwiększyc.


Jak ktoś chce zrobić zadymę to spokojnie przeczeka, aż przejedzie patrol policji i wtedy zaczyna się rozróba. Problem jest w tym, że do lokalu przychodzi kilku chamów którym nie w głowie jest zabawa ale grandzenie.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

wtrych

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 19, 2010, 18:55:59 »
Cytat: "2OO"
[wulgaryzm] człowieku!!

i to jest poziom tego lokalu. Nawet wysłowić się nie potrafią a co dopiero się bawić.
A co do reszty - właściciel obiecał słowa nie dotrzymał powinien stracić pozwolenie, które tylko ze względu na jego zapewnienia było ostatnio nie cofnięte.
Cytat: "2OO"
Czy właściciel ma chodzić za każdym na imprezie i pilnować go ??

jego problem jak to będzie robił.
I nie przywołuj tu innych lokali w których do zadym dochodzi bo skoro do nich dochodzi to nie ma do czego przyrównywać.

2OO

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 19, 2010, 19:16:42 »
Poziom mojej wypowiedzi - niby wulgaryzm (k 3 gwiazdki i a na końcu) to poprostu emocje po przeczytaniu tak nisko rozwiniętej wypowiedzi.
Nie chodzę na takie imprezy, tylko mówię co słyszałem o baletach w Szczecinie.
w 83 byłem raptem kilka razy bo to nie jest mój styl zabawy.
 
Jeszcze raz... co ma właściciel lokalu do tego, że są bójki ??
To ludzie między sobą tworzą takie sytuacje...



I nie przywołuj tu innych lokali w których do zadym dochodzi bo skoro do nich dochodzi to nie ma do czego przyrównywać.

ciekawa teza... czyli trzeba porównywać lokale w których dochodzi do zadym z takimi, w ktorych tychże zadym nie ma...  ciekawie :)

wtrych

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 19, 2010, 19:26:06 »
Cytat: "2OO"
czyli trzeba porównywać lokale w których dochodzi do zadym z takimi, w ktorych tychże zadym nie ma... ciekawie

panie kolego zawsze równa się do lepszych a nie do gorszych.

2OO

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 19, 2010, 19:30:39 »
Cytat: "wtrych"

panie kolego zawsze równa się do lepszych a nie do gorszych.


Oczywiście drogi Panie Kolego :)
ale w tej sytuacji, kiedy ja porównuję zamykanie dyskotek bo są przed nimi bójki do zamykania monopolowych bo też są przed nimi bójki, opis sytuacji ze Szczecina ma jedynie podsunąć refleksję... czy może zamknąć baila, lub każde inne balety, a może i cały PAZim - bo jak się nie mylę to baila jest w jego budynku...

Offline Kudłaty

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 19, 2010, 19:47:45 »
w niektórych wypowiedziach denerwuje mnie to że byście chcieli wszystko pozamykać i zrobić czarno gród  chodzi o to by wysunąć  jakiś pomysł a nie tak jak wy to mówicie by zamknąć a  nie ma co porównywać do Szczecina bo w nim także są bijatyki np; na przykładzie bajla lub jak ostatnio słyszałem o awanturze w heya. Także myślę że nie wolno wszystkiego zwalać na właściciela bo on  nie da rady  ogarnąć tylu rzeczy a jak wejdzie do klubu kilku facetów którzy lubią dać po pysku to takich się nie upilnuje

Pozdrawiam

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Club 83
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 19, 2010, 19:51:54 »
Już kiedyś na tym forum opowiadałem jak te sprawy wyglądają w kurortach turystycznych w Hiszpanii. Tam dba ssie o wszystkich turystów, zarówno tych, którzy chcą w nocy odpocząć, jak i tych, którzy chcą się bawić do późnej nocy. Rzecz jest prosta. Własciciele nocnych lokali i dyskotek sa odpowiedzialni za spokój i porzadek gdy ich goście wracają do domu po zabawie w odległości 300 metrów od lokalu. Dlatego słuzby ochrony "konwojują" wracających z zabawy własnie mniej wiecej do tej odległości. Jednocześnie miasto, na każdej latarni wywiesza estetyczzne ogłoszenia aby szanować spokój ludzi, którzy w tym czasie spią. Efekt jest taki, że nie ma dzikich wrzasków o 3.00 w nocy, nikt nie toczy środkiem ulicy śmietników, nikt nie dewastuje wiat przystankowych.  Taki fajny przykład współpracy władz miasta z przedsiębiorcami, przykład, który pokazuje że gdy jednym i drugim na czymś zalezy, można się dogadać.

Oczywiście przenoszenie tematu na grunt policki nie jest takie proste. Ale sa przykłady z innych stron, mozna je w różnych formach adaptowac do polickich warunków. To tylko kwestia dobrej woli i chęci.
Obecnie jest tak, że i urzednicy i własciciele dyskotek wskazują na policję jako odpowiedzialna za te sprawy, policję, która w weekendy i w nocy ma zwykle dwa patrole na całą gminę więc jej skuteczność jest łatwa do przewidzenia.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

wtrych

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 19, 2010, 19:58:15 »
Grzesiu podobnie jak w Hiszpani jest w Norwegii i Finlandii

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 19, 2010, 20:27:21 »
Cytat: "wtrych"
Cytat: "2OO"
a jak będą się bili przed monopolowym, to też będziecie wnioskowali o zamknięcie... ??

oczywiście, że tak
jedną mordownię zamknęli (akademię) i czas to badziewie zamknąć skoro nie potrafią zapewnić bezpieczeństwa. Przpomnę tylko, że po ostatnim wypadku śmiertelnym szefuńcio osobiście zapewniał, że już więcej do żadnych awantur tam nie dojdzie - jak zwykle pustosłowie


Genialne, dlaczego nikt wcześniej na to nie wpadł! Burdy pod klubem - zamykać. Burdy pod monopolem - zamykać. Burda pod Muzeum Narodowym - zamykać!

Skąd Ty takie denne pomysły czerpiesz? Nie wpadłeś na to, że to nie lokal jest problemem, ale ludzie?

Zupełnie jak z tymi krzykaczami co to drą japy na aborcję i in vitro - zakazać, karać więzieniem! Czemu ich mózgi nie wpadną na to, że magiczne słowo "zakazuje się" w ustawie nie zmieni NIC w prawdziwym życiu?

Tak samo jest tutaj - zamknęli Akademię i co? Myślicie, że hołota nagle zniknęła? Zamkniecie 83 i też będziecie dumnie spać z myślą "przyczyniłem się do poprawy bezpieczeństwa w mieście, taki fajny jestem!"?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 19, 2010, 20:34:45 »
Kolego nie masz tutaj racji, gdyby właściciel wiedział, że mogą mu zamknąć lokal to zrobiłby wszystko, żeby do zadym nie dochodziło!!
Dlaczego w Polsce zamykane są stadiony???? Dlaczego????
Przecież to nie klub robi zadymy tylko kibice??? Dlaczego karać klub, który jest niczemu winien????
Organizator imprez powinien zapewnić bezpieczeństwo!!!
Skoro nie potrafi zapewnić tego bezpieczeństwa, dochodzi do zadym, rozrób to trzeba coś z tym zrobić....

Offline BARTEKK83

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 19, 2010, 20:42:50 »
pod szkołami tez uczniowie się leja po gębach. tez pozamykać:) myślę ze nie tedy droga. Moim zdaniem ochrona powinna zadbać o to aby bawiący się goście mogli spokojnie wsiąść do taksóweczki i wrócić do domku. A jak ktoś chce się lać po mordach niech się oddali za "bezpieczną strefę" bo i tak jak jest pijany i naćpany to znajdzie zaczepkę tylko ze często atakowani są właśnie ci co czekają na taksówkę.

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 19, 2010, 20:49:55 »
to juz sie robi patologia, rozumiem dac sobie po mordzie ale latac z siekierami i palkami to juz jest masakra://///