Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Club 83  (Przeczytany 40179 razy)

ojciecr

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 19, 2010, 21:17:38 »
Śmiać mi się chce jak czytam opinie na temat tego zdarzenia w sobotę. Ludzie gadają ale nawet nie wiedza o co poszło i jak to naprawdę było. W klubie 83 przede wszystkim jest pseudo ochrona,bo co to za ochrona gdy lata z metalowymi rurami,czym oni się różnią od tych z siekierami,lub w kilka osób leja jednego gówniarza,a w środku latają za tymi małolatkami po 16 lat. w 83 co weekend coś się dzieje i nikt nie możne nad tym zapanować a tak być nie możne. a właściciel tak naprawdę nic nie robi w tym kierunku by było bezpiecznie w lokalu i przed nim...

wtrych

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 19, 2010, 21:19:26 »
Cytat: "BARTEKK83"
Moim zdaniem ochrona powinna zadbać o to aby bawiący się goście mogli spokojnie wsiąść do taksóweczki i wrócić do domku. A jak ktoś chce się lać po mordach niech się oddali za "bezpieczną strefę" bo i tak jak jest pijany i naćpany to znajdzie zaczepkę tylko ze często atakowani są właśnie ci co czekają na taksówkę.

I to obieca szef lokalu i nie wywiązał się z umowy i tyle. Słowa nie dotrzymał zamknąć burdel - miał szansę i jej nie wykorzystał.
A KrP jak zwykle tylko polityka i brak konkretów.

Ciaciek

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 19, 2010, 21:35:25 »
Jak ktoś chce znaleźć problem to to zrobi... Dosyć często odwiedzam 83 i osobiście jeszcze nigdy nie miałem problemu... Podobnie moi znajomi, z którymi tam chodzę....
dlatego..... PROBLEM STANOWIĄ LUDZIE A NIE LOKAL...

wtrych

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 19, 2010, 21:41:19 »
ale to ci ludzie chodzą do tego lokalu i tyle, a właściciel miał zobowiązania z których się nie wywiązał i koniec dyskusji.

Ciaciek

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 19, 2010, 21:43:22 »
Pójdź tam i przekonaj się czy jest tak na pewno, a dopiero potem siej popłoch :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 19, 2010, 21:47:42 »
Cytat: "wtrych"

A KrP jak zwykle tylko polityka i brak konkretów.


Konkrety są tylko nie potrafisz się do nich odnieść. Jak to zwykle z Tobą bywa gdy braknie argumentów. Czytasz tylko to co dla Ciebie wygodne, żałosne.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

wtrych

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 19, 2010, 22:01:13 »
a co ma in vitro do clubu 83?
no chyba że tam dokonują zabiegu :rotfl:

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Police] Club 83
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 19, 2010, 22:02:53 »
Cytat: "ojciecr"
Śmiać mi się chce jak czytam opinie na temat tego zdarzenia w sobotę. Ludzie gadają ale nawet nie wiedza o co poszło i jak to naprawdę było. W klubie 83 przede wszystkim jest pseudo ochrona,bo co to za ochrona gdy lata z metalowymi rurami,czym oni się różnią od tych z siekierami,lub w kilka osób leja jednego gówniarza,a w środku latają za tymi małolatkami po 16 lat. w 83 co weekend coś się dzieje i nikt nie możne nad tym zapanować a tak być nie możne. a właściciel tak naprawdę nic nie robi w tym kierunku by było bezpiecznie w lokalu i przed nim...


Głupoty gadasz Chłopie... Co tydzień jestem w 83 jakoś jeszcze nigdy nikt do mnie nie "startował".  Zresztą 1 post i już od razu krytyczny... Konkurencja??
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

ojciecr

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 19, 2010, 22:04:35 »
Można pisać o tym w nie skończoność ale faktem jest to ze w 83 za bezpiecznie czuć się nie można a raczej tak być nie powinno

ojciecr

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 19, 2010, 22:07:08 »
bylem wczoraj i kilka razy wcześniej i wiem co pisze... wiec nie wyskakuj z konkurencją
A już na sam koniec to od kiedy ochrona wybija szyby w aucie,od kiedy w kilku leja jedna osobę i to jeszcze rurami,czy tak to powinno wyglądać,czy to jest normalne zachowanie. W oczach co nie których osób jest to normalne zachowanie... Ja mam nadzieje ze zamkną ten lokal i może znajdzie się ktoś kto otworzy w tym miejscu lokal na poziomie...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 19, 2010, 22:07:56 »
ojciecr - korzystaj z opcji "Edytuj".
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 19, 2010, 22:14:18 »
Cytat: "ojciecr"
a w środku latają za tymi małolatkami po 16 lat. w 83 co weekend coś się dzieje i nikt nie możne nad tym zapanować a tak być nie możne. a właściciel tak naprawdę nic nie robi w tym kierunku by było bezpiecznie w lokalu i przed nim...


hahaha kiedy Ty ostatnio byłeś w tym klubie a może w ogóle nie byłeś? ja zauważyłam, że od ponad miesiąca za każdym razem sprawdzają dowody i tego pilnują by w klubie były osoby +18. poza tym będąc w każdy weekend nigdy nie widziałam nikogo niepełnoletniego, więc to co piszesz to jakieś bzdury
“imperfections make you more beautiful”

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 19, 2010, 22:18:07 »
Znając życie połowa osób wypowiadających się w tym temacie nigdy nie była ale cóż.
Ze swojej strony powiem, że byłem tam ze dwa razy - nic złego się nie działo, nie czułem się niebezpiecznie, nie widziałem osób poniżej 18 r. życia.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 19, 2010, 22:18:18 »
Cytat: xP
dzielnic jak Jasienica, skolwin, stołczyn, gocław i stare police
Cytuj (zaznaczone)


Stereotypy. Chamstwo i buractwo jest wszędzie...

ojciecr

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 19, 2010, 22:18:31 »
Dobrze niech ci będzie...Skoro uważasz ze długie nogi i cycki jak głowa to 18 lat to gratuluje