Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Club 83  (Przeczytany 40169 razy)

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 28, 2010, 22:37:35 »
Widocznie ktoś uprawia tzw. czarny PR...

chudy12

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 02, 2011, 16:15:36 »
Wy wszyscy piszecie głupoty. To nie zależy tylko od ludzi a od ochroniarzy. To oni pobili tego Faceta. A skąd to wiem? Bo to mój wujek wtedy dostał :(

chudy12

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 02, 2011, 16:18:55 »
Cytat: "Stas26"
z tego co wiem, to patol wyskoczył z siekierą, bo nie chcieli go wpuścić do lokalu

 
On przyjechał po mojego wujka bo go z tamtąd wyrzucili i ochroniarze wyskloczyli z pałąmi a ten z siekierą to był brat mojego wujka i on go poprostu bronił. Bo żeby nie on to by było kolejne morderstwo pod 83.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 02, 2011, 17:13:50 »
Korzystaj z opcji "Edytuj"!
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Sagrams

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 02, 2011, 17:13:53 »
A za co wujka wyrzucili?? Raczej nie za dobra zabawę :)

Live

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #80 dnia: Stycznia 02, 2011, 23:32:26 »
A siekiera po co mu była ?? Chciał napalić w kominku ?? To był ten co go zpałowali na środku ulicy :>?? Słyszałem tez jezcze o jakim Nissanie kombi też go ponąć dobrze "z tuningowali"

chudy12

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 04, 2011, 15:14:45 »
Jakiś facet nagadał ochroniarzom na mojego wujka oni go wyrzucili. A ten z siekierą wrcała od Taty bo Scinał drzewo. Nie będę więcej nic gadał bo i tak będziecie przy swoim :]

Sagrams

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #82 dnia: Stycznia 11, 2011, 10:48:50 »
Wujek o 3 w nocy z noktowizorem po lesie chodzi i scina drzewa  :devil:

Amstafizna

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #83 dnia: Stycznia 12, 2011, 09:56:32 »
Czytam tak wasze wypowiedzi i mam  mieszane mysli.  Planowałam w piatek wybrać sie do 83, wyszalec sie odparowac  troche od codzienności, wypić spokojnie desperadosa, a tu  z waszych postow wynika ze lepiej isc z obstawa, i patrzeć sie za siebie? czy to prawda? czy spokojnie moge isc z kolezanka  potanczyc? (dodam ze jeszcze nie bylam w tym klubie dlatego zadaje dość "glupie" pytania).

Amstafizna

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #84 dnia: Stycznia 12, 2011, 11:19:50 »
Cytat: "Dr.Kafar"

Nie jest tak źle, tylko musisz uważać w palarni na latające popielniczki :D
hahahaha oki dzieki za rade:D wezme ze soba kask :D

Amstafizna

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #85 dnia: Stycznia 12, 2011, 11:22:04 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Tak na serio, to lepiej uderz gdzieś na szczecin :faja:
 4 miesiace temu wyprowadzilam sie ze Szczecina , nie chce mi sie jechac specjalnie na balety tam :) wole sprobowac czegos nowego np. 83 , ale jak mam isc tam i wyjsc z guzem czy  czymś podobnym to wole w domu posiedziec:D

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Club 83
« Odpowiedź #86 dnia: Stycznia 12, 2011, 12:37:55 »
Cytat: "Amstafizna"
Cytat: "Dr.Kafar"
Tak na serio, to lepiej uderz gdzieś na szczecin :faja:
 4 miesiace temu wyprowadzilam sie ze Szczecina , nie chce mi sie jechac specjalnie na balety tam :) wole sprobowac czegos nowego np. 83 , ale jak mam isc tam i wyjsc z guzem czy  czymś podobnym to wole w domu posiedziec:D


Większość zdarzeń tutaj opisywanych nie miało miejsca, albo zostało mocno ubarwionych - nie wiem czy to wynik działania konkurencji czy też zemsta kogoś, kto nie został wpuszczony.
Osobiście byłem kilka razy - nic takiego nie widziałem, część znajomych odwiedza częściej ten lokal i również nie słyszałem o takich zdarzeniach.

Amstafizna

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #87 dnia: Stycznia 12, 2011, 12:43:32 »
Cytat: "Denver"
Osobiście byłem kilka razy - nic takiego nie widziałem, część znajomych odwiedza częściej ten lokal i również nie słyszałem o takich zdarzeniach.
po Twojej wypowiedzi mam pozytywne nastawienie do piatkowego wyjscia:) Pójde zobacze i ocenie sama.dawno nigdzie nie bylam wiec mysle ze wypad bedzie udany.

[ Komentarz dodany przez: Kuba: 2011-01-12, 17:31 ]
Ort. Pozdrawiam - Kuba

Ciaciek

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #88 dnia: Stycznia 12, 2011, 13:08:35 »
Dokładnie :) Idź i sama oceń ile jest prawdy w tym co niektórzy piszą, bo po niektórych wypowiedziach zastanawiam się czy mieszkamy w tym samym mieście i mówimy o tych samych miejscach... :P

Rada Osiedla

  • Gość
[Police] Club 83
« Odpowiedź #89 dnia: Stycznia 22, 2011, 20:36:02 »
Dementuje to, że Rada Osiedla rozpatrywała sprawę zamknięcia Klubu 83. Nieuczciwy internauta napisał fałszywy komentarz na tym forum, że niby Rada Osiedla zajmuje się jakoś ta sprawą a to jest nie prawdą.