Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Benzyna już PO 5 złotych  (Przeczytany 94267 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #165 dnia: Kwietnia 06, 2012, 23:16:13 »
Ale jak widać nawet taka cena paliwa nie sprawia, że specjalista od spraw wszelakich jeździ wolniej (w domyśle oszczędniej): http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11493648,Macierewicz_trzy_razy_przekroczyl_predkosc__Mandatow.html

sekator

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #166 dnia: Kwietnia 07, 2012, 00:18:41 »
Oszczędniej to muszą jeździć szare lemingi. ,,Elita" jeździ jak chce (nawet pod prąd na autostradzie) :

http://www.tvp.pl/szczecin/aktualnosci/prawo/nitas-przekroczyl-predkosc-o-51-kmh/6730481

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #167 dnia: Kwietnia 07, 2012, 09:00:25 »
Tylko, że ta "elita" z PO przynajmniej nie pozuje na obrońców moralności i cnót wszelakich. Inna sprawa, że niezależnie od opcji politycznej chowanie się za immunitetem jest moim zdaniem co najmniej mało moralne. By nie powiedzieć ostrzej.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #168 dnia: Kwietnia 07, 2012, 09:16:25 »
Eee, trójca ekonomicznych geniuszy z PiS (Szydło, Błaszczak, Hofman) już wymyśliła, jak ulżyć najbiedniejszym. Trzeba wprowadzić ulgę paliwową, żeby sobie obywatele wydatki na benzynę od podatku odpisywali.
benzynowa ekonomia PiS
Ja daję gratis pomysł na nazwę nowej ulgi: odPiS.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #169 dnia: Kwietnia 07, 2012, 09:30:55 »
Pisałem o tym w innym wątku. Jak dla mnie pomysł jest poroniony.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #170 dnia: Kwietnia 07, 2012, 09:41:32 »
Cytat: "Wykidajło"
Eee, trójca ekonomicznych geniuszy z PiS (Szydło, Błaszczak, Hofman) już wymyśliła, jak ulżyć najbiedniejszym. Trzeba wprowadzić ulgę paliwową, żeby sobie obywatele wydatki na benzynę od podatku odpisywali.


Dla mnie to zwykły populizm, i tak na początku trzeba wyłożyć kasę, a na zwrot czekać do przyszłego roku, zakładając, że skarbówka nie będzie nękała biednego podatnika. Swoją drogą jestem ciekaw, co zrobi rząd w obecnej sytuacji, ceny paliw zbliżają się do niebezpiecznego poziomu, za granicą już to zauważyli i zaczęli działać.

jezat

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #171 dnia: Kwietnia 07, 2012, 11:08:37 »
Cytat: "Wykidajło"
Eee, trójca ekonomicznych geniuszy z PiS (Szydło, Błaszczak, Hofman) już wymyśliła, jak ulżyć najbiedniejszym. Trzeba wprowadzić ulgę paliwową, żeby sobie obywatele wydatki na benzynę od podatku odpisywali.


Cytat: "speedbax"
Dla mnie to zwykły populizm, i tak na początku trzeba wyłożyć kasę, a na zwrot czekać do przyszłego roku, zakładając, że skarbówka nie będzie nękała biednego podatnika. Swoją drogą jestem ciekaw, co zrobi rząd w obecnej sytuacji, ceny paliw zbliżają się do niebezpiecznego poziomu, za granicą już to zauważyli i zaczęli działać.

I co takiego genialnego wymyślili "za granicą"- samochody na sałatę czy inne ziele?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #172 dnia: Kwietnia 07, 2012, 11:10:59 »
Cytat: "jezat"
I co takiego genialnego wymyślili "za granicą"- samochody na sałatę czy inne ziele?


Zamiast zadawać głupie pytania poczytaj zagraniczną prasę.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #173 dnia: Kwietnia 07, 2012, 11:29:01 »
Cytat: "Wykidajło"
Trzeba wprowadzić ulgę paliwową, żeby sobie obywatele wydatki na benzynę od podatku odpisywali

Jestem jak najbardziej za :devil:  Podatnicy na pewno się ucieszą, że będą musieli kupować paliwo i brać faktury. To na pewno przyspieszy zakupy, bo kolejek przy kasach na pewno nie będzie :) A US na pewno będzie sprawdzał wszystkich jak leci, więc podatnik przyjdzie do Urzędu z plikiem faktur, urzędnik wyciągnie się wygodnie w fotelu i będzie przeglądał i sumował czy aby na pewno kwoty się zgadzają. To z kolei spowoduje wzrost zapotrzebowania na urzędników przez co spadnie bezrobocie. Ci z PiSu są fantastyczni, niechcący wpadli na rozwiązanie wszelkich trapiących nas od lat problemów... Chwała im, a przynajmniej chałwa...

sekator

  • Gość
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #174 dnia: Kwietnia 07, 2012, 12:29:04 »
Żadnych ulg, odpisów i tym podobnych głupot. Płacić za paliwo i nie narzekać. Jak się chciało PO to się ma. Po co PiS ma walczyć z cenami paliw, skoro cokolwiek nie uczyni i tak zostanie skrytykowany ? To jest przejaw największego stopnia, skutecznego ogłupienia społeczeństwa przez media prorządowe. A wiadomo, że głupich i bezwolnych strzyże się bez litości, bo barany się nie buntują.
 :devil:  :devil:  :devil:i
Będziece płacić coraz więcej, tyrać do śmierci, myśleć z trwogą o założeniu rodziny, ginąć na dziurawych drogach, w wykolejonych pociągach, gnić na bezrobociu, zasuwać w całej Europie jako obywatele drugiej kategorii, wyprzecie się historii i religii, ale nigdy się nie zbuntujecie bo zostaliście w 80 % pozbawieni samodzielnego myślenia, niezależności i godności. A z takim pokoleniem można zrobić wszystko. Wasi rodzice i dziadkowie potrafili pokonać komunę, a Wy co najwyżej możecie ponarzekać na forum i stoczyć bitwę na poduszki z pierza.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #175 dnia: Kwietnia 07, 2012, 12:40:15 »
Cytat: "sekator"
Żadnych ulg, odpisów i tym podobnych głupot.

Popieram.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #176 dnia: Kwietnia 07, 2012, 13:59:26 »
Cytuj (zaznaczone)
Żadnych ulg, odpisów i tym podobnych głupot. Płacić za paliwo i nie narzekać. Jak się chciało PO to się ma. Po co PiS ma walczyć z cenami paliw, skoro cokolwiek nie uczyni i tak zostanie skrytykowany ? To jest przejaw największego stopnia, skutecznego ogłupienia społeczeństwa przez media prorządowe. A wiadomo, że głupich i bezwolnych strzyże się bez litości, bo barany się nie buntują.
     i
Będziece płacić coraz więcej, tyrać do śmierci, myśleć z trwogą o założeniu rodziny, ginąć na dziurawych drogach, w wykolejonych pociągach, gnić na bezrobociu, zasuwać w całej Europie jako obywatele drugiej kategorii, wyprzecie się historii i religii, ale nigdy się nie zbuntujecie bo zostaliście w 80 % pozbawieni samodzielnego myślenia, niezależności i godności. A z takim pokoleniem można zrobić wszystko. Wasi rodzice i dziadkowie potrafili pokonać komunę, a Wy co najwyżej możecie ponarzekać na forum i stoczyć bitwę na poduszki z pierza.


Cytat: "sekator"
a Wy co najwyżej możecie ponarzekać na forum i stoczyć bitwę na poduszki z pierza.
Genialne! To gdzie masz te poduszki?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #177 dnia: Kwietnia 07, 2012, 14:01:43 »
Cytat: "sekator"
Żadnych ulg, odpisów i tym podobnych głupot. Płacić za paliwo i nie narzekać. Jak się chciało PO to się ma. Po co PiS ma walczyć z cenami paliw, skoro cokolwiek nie uczyni i tak zostanie skrytykowany ? To jest przejaw największego stopnia, skutecznego ogłupienia społeczeństwa przez media prorządowe. A wiadomo, że głupich i bezwolnych strzyże się bez litości, bo barany się nie buntują.
 :devil:  :devil:  :devil:i
Będziece płacić coraz więcej, tyrać do śmierci, myśleć z trwogą o założeniu rodziny, ginąć na dziurawych drogach, w wykolejonych pociągach, gnić na bezrobociu, zasuwać w całej Europie jako obywatele drugiej kategorii, wyprzecie się historii i religii, ale nigdy się nie zbuntujecie bo zostaliście w 80 % pozbawieni samodzielnego myślenia, niezależności i godności. A z takim pokoleniem można zrobić wszystko. Wasi rodzice i dziadkowie potrafili pokonać komunę, a Wy co najwyżej możecie ponarzekać na forum i stoczyć bitwę na poduszki z pierza.
Polać mu,bo dobrze gada.Ja nie głosowałem na PO i pomimo,że dostaję po dupie z cenami itd.To z w głębi duszy śmieję się z tych co na nich głosowali,a teraz narzekają.Dobrze Wam tak,bardzo dobrze.Oby było więcej podwyżek i emerytury od 80 roku życia.Głosujcie dalej na kochanego Premiera.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #178 dnia: Kwietnia 07, 2012, 21:18:35 »
Mam wrażenie, że niektóre osoby mają nieco dziwne podejście. Jak możecie się cieszyć z tego, że jest źle? :crazy: Ja rozumiem, że przy korycie nie jest wasza ulubiona partia ale bez przesady. Zdaje się, że wszyscy chcemy aby w kraju żyło się jak najlepiej. Tylko różnimy się co do sposobu dojścia do tego dobrobytu. Ale, żeby cieszyć się (Ba! Wręcz liczyć na to) z tego, że jest źle? Dla mnie to niepojęte.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Benzyna już PO 5 złotych
« Odpowiedź #179 dnia: Kwietnia 07, 2012, 22:51:09 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Mam wrażenie, że niektóre osoby mają nieco dziwne podejście. Jak możecie się cieszyć z tego, że jest źle?  Ja rozumiem, że przy korycie nie jest wasza ulubiona partia ale bez przesady. Zdaje się, że wszyscy chcemy aby w kraju żyło się jak najlepiej. Tylko różnimy się co do sposobu dojścia do tego dobrobytu. Ale, żeby cieszyć się (Ba! Wręcz liczyć na to) z tego, że jest źle? Dla mnie to niepojęte.
Dokładnie to chciałem napisać. Przeraża mnie takie podejście, przeraża mnie ta cała nienawiść skierowana w stronę tych, co "głosowali inaczej niż ja". Głosowałem na PO, zrobiłem błąd. Teraz to wiem i tego błędu nie popełnię, ale problem w tym, że każda obecnie znajdująca się w parlamencie partia jest taka sama.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.