Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"  (Przeczytany 12019 razy)

sosna123

  • Gość
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« dnia: Listopada 05, 2010, 14:14:36 »
Był ktoś z forumowiczów na tej konferencji?
jakie macie spostrzeżenia na temat programu?

do pana jana a. kłysa.
panie janku prosze pana na przyszłość o zadawanie pytań, które nie składają się z pana całej opowieści do tego pytania. Nie zauważył Pan ze wszyscy się śmiali pod nosem?
poza tym pana pytanie nie było pytaniem. sam kowalewski nie wiedział na co ma odpowiedzieć.

niech pan się w końcu nauczy zadawać pytania bo każda konferencja z pana udziałem to śmiech na sali

sekator

  • Gość
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 05, 2010, 14:59:13 »
Tłumów tam nie było. Nawet niektórzy członkowie polickiej PO nie dopisali. A może ich nie zauważyłem ? Przypadek to....?

yak

  • Gość
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 05, 2010, 17:46:35 »
@sosna123
Zważywszy na próbę mieszania rzeczywistości wirtualnej z realna nie wiem gdzie tu się udziela uczestnik "jan a. kłys". W wyniku takiego pomieszania materii pewien osobnik, o ksywce "Zdanowicz" usiłuje twierdzić, że znieważał go ktoś, kogo na forum nie ma. Powtarzam świat wirtualny to nie to samo, co realny, acz niektórym się myli (stąd cybersex np.).
Dlatego, jeśli "sosno" chcesz rozmawiać z Kłysem to pisz na jakiś adres podany np. w redagowanej przezeń gazecie. Tu Kłysa nie ma. I nie próbuj go kreować. Cóż to? Masz jakiś wgląd do danych osobowych? Włamałaś się na komputer Wielkiego Admina? To po pierwsze. Bo ja mogę wyznać, że tak naprawdę to jestem np. Januszem Palikotem, księciem Kentu lub indyjskim maharadżą. Każda teza jest tak samo prawdziwa, jak nieprawdziwa. Żadnej niepodobna zweryfikować tylko z racji dyskusji na forum.

Po drugie - być może, że ludzie się śmieją kiedy Kłys stawia pytania, jednak, jak go znam - Kłys wie, co czyni. Niezdolność do wyłuskania istotnej treści przesłania jest też sposobem wskazania walorów kandydata. Jak słyszałem - pytania było proste:

1. Po co porywać się na budowę żłobków, skoro nim do niej dojdzie - miną ze trzy lata i aktualny wyż demograficzny przejdzie do przedszkoli. Na ale trzeba cokolwiek wiedzieć o wyżu i niżu oraz choince ludnościowej (demografia, kiedyś wykładałem).

2. Gmina nie może budować niczego na nie swoich terenach. Ani finansować cudzych budów. Za taki numer może być nawet kara więzienia. A skoro tak - postulat-priorytet budowy garażowców jest strzałem w płot. Gmina może budować garażowce, ale na swoich terenach. Sęk w tym, że na jej terenach garażowce nie są potrzebne. Są potrzebne na terenach centr spółdzielczych, zwłaszcza SM "Chemik" (Roweckiego i okolice - Przyjaźni, Armii Krajowej itd.). To nie jest ziemia gminy.

Rozumiem, że takich spraw może nie pojmować pani Ewa Chmielewska, bo powiat nigdy nie zajmował się prawdziwymi inwestycjami (ona też głosi potrzebę żłobków i garażowców). Skoro jednak nie rozumie tego radny miejski kilku kadencji i nie rozumie gdzie jest problem - to na burmistrza się nie nadaje. Nikt nie ma czasu uczyć Go prawa. Zresztą wystarczyło porozmawiać z pozostałymi radnymi z sali (było ich jeszcze czworo), aby poznać, co sądzą o kompetencji przedstawionego programu.

Sumując: piszesz: śmiano się z Kłysa? Fajnie. Kłys się pośmieje w nocy, 21 XI. Sam mi to mówił. Wczoraj.

sosna123

  • Gość
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 05, 2010, 17:50:13 »
Panie Kłys nie ważne.

niech pan nie zadaje monotonnych pytań. Bo 5 razy zwiewałem jak je pan zadawał.
i zapomniałem co bylo na początku tego pytania.
czy to pan jest pod nickiem yak czy nie pan dla mnie to nie robi różnicy.

jest pan nudny jak flaki z olejem

yak

  • Gość
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 05, 2010, 17:53:46 »
Jesteś transwestytą? Nick żeński, gramatyka męska?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 05, 2010, 18:08:13 »
Cytat: "yak"
Dlatego, jeśli "sosno" chcesz rozmawiać z Kłysem to pisz na jakiś adres podany np. w redagowanej przezeń gazecie. Tu Kłysa nie ma. I nie próbuj go kreować. Cóż to? Masz jakiś wgląd do danych osobowych? Włamałaś się na komputer Wielkiego Admina? To po pierwsze. Bo ja mogę wyznać, że tak naprawdę to jestem np. Januszem Palikotem, księciem Kentu lub indyjskim maharadżą.


Pan to jakiś adwokat Pana Kłysa? Tekst był "dedykowany" konkretnej osobie - J.A. Kłys i to wszyscy przeczytali wyraźne, nagle Pan, obrońca uciśnionych stara się wprowadzić "zamieszanie".  

Dodam od siebie, jak już tak Pan śmiało na tyczki z użytkownikami forum jest,
rozdwojenie jaźni masz?

Dziękuję za uwagę.

sosna123

  • Gość
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 05, 2010, 18:15:28 »
panie kłys sosna to ksywa. męska nie może być?

bob

  • Gość
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 05, 2010, 18:23:22 »
Cytat: "yak"
Jesteś transwestytą? Nick żeński, gramatyka męska?

Prędzej transseksualistą? Zresztą niekoniecznie - wystarczy że on/ona też ma tzw. osobowość mnogą; to nie byłby pierwszy taki przypadek w tym wątku, panie Jan... to znaczy - yaku  :lol2:

Cytat: "rbk"
Pan, obrońca uciśnionych stara się wprowadzić "zamieszanie".

Ja się trochę obawiam o yaka, żeby mu J. A. Kłys procesu nie wytoczył, jak się np. kiedyś pokłócą :rotfl:

Pozdrawiam wszystkich!

yak

  • Gość
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 05, 2010, 18:24:06 »
Jeszcze raz się pytam: z jakiej racji zwracasz się do mnie tym nazwiskiem? I tego procederu denver jakoś nie widzi. Siedzi pod stołem?
Co do ksywy - no może być, czemu nie, ja bym się nazwał "świerk", ale to kwestia osobistych preferencji.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 05, 2010, 18:27:33 »
A teraz grzecznie wracamy do tematu, wątek posprzątam* jak będę miał chwilę czasu ;]

*Offtopy oczywiście polecą w kosmos
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

sosna123

  • Gość
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 05, 2010, 18:27:35 »
zwracam się do kłysa. jak ty yaku nie jesteś kłysem to o co ci chodzi?
poza tym słowem "kłys" od tej pory będę zwracał się do wszystkich. a od takie widzimisie

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Re: Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 06, 2010, 08:36:33 »
Cytat: "sosna123"
Był ktoś z forumowiczów na tej konferencji?
jakie macie spostrzeżenia na temat programu?

Na temat czego???
Co do konferencji, to ubawiłem się jeszcze bardziej niż poprzednio. Kandydat zadba o nasze bezpieczeństwo i będzie zwalczał huligaństwo (pisownia oryginalna z pokazanej prezentacji). Dowiedziałem się też, że gmina ma wiele do powiedzenia w sprawie portu - pewnie dlatego niedawno ZCh wyjęły z niego miliony, które były odłożone na rozwój. Ale one mają tylko 90 proc. udziałów, a gmina aż 10.
To, że nie było około połowy kandydatów, w tym nikogo z frakcji Kardziejonków, pomijam.
Reasumując: nie tym razem. W następnej kadencji też raczej jeszcze nie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline czolgu0

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 06, 2010, 10:40:24 »
co do pytania Pana Kłysa to wydaje mi się, że Krystian odpowiedział na jedno jak i na drugie. Co do sprawy portu udziałów gminy itd. polecam zagłębić się w temat. A co do braku kilku platformersów strzelili sobie w kolano:) nie będąc bo jak widać przerost ambicji nie których bardziej doskwiera aniżeli dobro mieszkańców...i ich sprawy. Krystian tylko na tym zyskuje ludzie mają serdecznie dość kłótni Pana K. i Pana B.P:)
kibicuje Krystianowi a i jeszcze jedno nie było połowy kandydatów każdy zaproszenie otrzymał to tylko wola osoby czy będzie czy też nie...:)nic na siłę :)układy układziki...może dlatego Krystian jest nie którym "politykom polickiej PO" nie na rękę czy nad tym się nie zastanawialiście? czy ktoś widział przetargi na grunty na których buduje Pan wszechmocny i obecny Kardziejonek J.?:)może czas odsunąć tych i tamtych co przy korycie siedzą od lat?:) takie myśli się mi nasuwają jak na to wszystko patrzę z boku...ehhhh brudy brudy brudy żeby na swojego pluć to się nazywa k...stwo:) JUZ SIE POPRAWIŁEM:)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 06, 2010, 10:46:34 »
czolgu0, używaj funkcji EDYTUJ (prawy strona postu), masz na to godzinę czasu, a nie post za postem!

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 06, 2010, 17:12:56 »
Cytat: "Wykidajło"
Reasumując: nie tym razem. W następnej kadencji też raczej jeszcze nie.


Może tak, może nie. Zważywszy na "ilość Diakunów" w Policach na plakatach, bilbordach i autobusach, to w mojej ocenie, wskazują one wyraźnie na to, że gryfici czują obawę przed II turą, dlatego tak bardzo chcieliby zakończyć sprawę za pierwszym podejściem. Ja twierdzę, że te 1-3% może zabraknąć na wygranie w I turze.
Co do kampanii Kowalewskiego, to jeśli jest tak, że rzeczywiście nie ma on wsparcia kluczowych osób z partii, to i tak nieźle sobie radzi, pomimo wytykanych mu błędów. Jeśli policka PO miałaby się ucywilizować to uważam, że Kowalewski może przyczynić się ku temu bardzo.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"