Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"  (Przeczytany 10934 razy)

Offline czolgu0

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 06, 2010, 19:58:03 »
słuchy niosą, że przy kandydaturze Bartka P. nie mieliby o co się obawiać:) a tutaj psikus i jest Krystian, znany bardziej niż Bartek według mnie i to bardziej pozytywnie niż on - tego jestem pewien. Życzę tego ucywilizowania się polickiej PO!!!! a i życzę Krystianowi II tury:)

Orbit

  • Gość
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 07, 2010, 17:04:25 »
Cytat: "czolgu0"
słuchy niosą, że przy kandydaturze Bartka P. nie mieliby o co się obawiać:) a tutaj psikus i jest Krystian, znany bardziej niż Bartek według mnie i to bardziej pozytywnie niż on - tego jestem pewien. Życzę tego ucywilizowania się polickiej PO!!!! a i życzę Krystianowi II tury:)


Dobrze, że tak wyszło bo moim zdaniem za dużo tych Kardziejonków na listach w tegorocznych Wyborach do Samorządu. Doliczyłem się aż pięciu osób z tej rodziny. To jest dopiero nepotyzm.

sekator

  • Gość
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 07, 2010, 18:14:18 »
Cytat: "Orbit"
Dobrze, że tak wyszło bo moim zdaniem za dużo tych Kardziejonków na listach w tegorocznych Wyborach do Samorządu


Gdyby startował jeden z nich , byłoby to jak najbardziej godne i pożądane. Kiedy startują w takiej ilości zaczyna być niepokojące.

Offline czolgu0

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 07, 2010, 20:16:50 »
a o walce i układaniu list nie było mowy postawili na swoim niestety...no szkoda, że zaczyna się traktować Police jako gminę biznesu rodzinnego:/

sekator

  • Gość
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 07, 2010, 20:25:39 »
Cytat: "czolgu0"
no szkoda, że zaczyna się traktować Police jako gminę biznesu rodzinnego


Zaczyna? Odnoszę wrażenie, że karuzela stanowisk i nazwisk w naszej Gmninie kręci się nieźle od kilkunstu lat. I nie tylko Paltforma jest temu winna.

Offline czolgu0

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 07, 2010, 20:28:06 »
ahh ależ ja się zgadzam w milionach procent... dosiedli się do koryta ale już zaczyna się robić coraz ciaśniej może w końcu zostaną wypchnięci:)

Orbit

  • Gość
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 08, 2010, 14:38:03 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Orbit"
Dobrze, że tak wyszło bo moim zdaniem za dużo tych Kardziejonków na listach w tegorocznych Wyborach do Samorządu


Gdyby startował jeden z nich , byłoby to jak najbardziej godne i pożądane. Kiedy startują w takiej ilości zaczyna być niepokojące.


Zgadzam się z Twoim zdaniem tym bardziej, że jedyną osobą pracującą na Sesjach jest Pan Jerzy Kardziejonek, reszta rodziny raczej służy jako ręce do głosowań, więc tym bardziej są dla Naszej Gminy i Powiatu zbędni. Ale jak ludzie tak wybierają to musimy chcąc nie chcąc akceptować te wybory.

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Police] Konferencja PO w Hotelu "Dobosz"
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 08, 2010, 15:23:00 »
Cytat: "Orbit"
Ale jak ludzie tak wybierają to musimy chcąc nie chcąc akceptować te wybory.


Albo uciekać.
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy