Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zwierzaki, które znalazły dom  (Przeczytany 142180 razy)

Citrus

  • Gość
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #240 dnia: Stycznia 05, 2012, 13:49:33 »
Nie mogłam przenieść postu,więc go skopiowałam i przeniosłam.Przepraszam ;)

Citrus

  • Gość
ZNALEZIONO PSA
« Odpowiedź #241 dnia: Stycznia 05, 2012, 17:27:39 »
W dniu dzisiejszym w okolicach ENEI w Starych Policach, znaleziono błąkającego się przy torach psa rasy York (większy). Piesek jest czarny z rudą główką i łapkami. Miał na sobie czarne szelki, z których prawdopodobnie wypięła się smycz.

Kontakt pod numerem : 514 032 196 oraz 888 816 843

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #242 dnia: Stycznia 05, 2012, 18:40:50 »
To nieźle podróżował. Około południa biegał z jakimś kundlem po ulicy tak, że się samochody i autobusy zatrzymywały. Było to w rejonie szkoły na Wojska Polskiego.  :bounce:

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #243 dnia: Stycznia 05, 2012, 19:11:21 »
Witam, internet się przydaje ;] To piesek mojego ojca ;] pol szkoda, że nie napisałeś, że go widziałeś, a z drugiej strony skąd mogłeś  wiedzieć ;]
Dzięki za informację.
Pozdrawiam
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #244 dnia: Stycznia 05, 2012, 19:39:44 »
No nie wiedziałem, bo bym go łapał. ;D
Ale widzę, że wszystko dobrze się skończyło.

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #245 dnia: Stycznia 05, 2012, 20:41:52 »
Tak, piesek już odebrany ;)

Pozdrawiam
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #246 dnia: Stycznia 13, 2012, 09:14:27 »
1. IMIĘ: Bąbel
2. PŁEĆ: pies
3. RASA: mieszaniec
4. WIELKOŚĆ: będzie mniejszy
5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu
6. WIEK: ok. 3 m-cy
7. STAN ZDROWIA: dobry (odpchlony i odrobaczony)
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie
9. UPODOBANIA I NAWYKI:

Bąbel to prześmieszny 3 m-czny szczeniak. Ma piękne umaszczenie i cudne oczy. Jest karny, szybko się uczy a  jak mu sie coś nie spodoba to poszczekuje. Pilnuje porządku;);.Jak przystało na takiego malucha jest ciekawy świata. Lubi się bawić, dobrze zjeść i pospać.
Poszukujemy Bąbelkowi domu, w którym będzie kochany i szanowany, a na pewno będzie wspaniałym, wiernym i oddanym przyjacielem na wiele lat.
Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po -adopcyjnej.

Oferta TOZ Police Irena 501 803 646



Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #247 dnia: Stycznia 18, 2012, 19:31:59 »
Mamy w Policach rocznego psiaka,którego zostawił syn u ojca 3 miesiące temu i słuch po nim zaginął,facet chciał go oddać hyclowi,na szczęście hycel nie przyjął psa,facet grozi,że go wyrzuci z domu,bo w końcu to nie jego pies,a pies śliczny i bardzo wystraszony:

Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #248 dnia: Stycznia 18, 2012, 21:01:16 »
tatankas wysłałam Ci PW - informacja o tym dobermanie już poszła ode mnie dalej. Zobaczymy co się da zrobić.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #249 dnia: Stycznia 18, 2012, 23:23:27 »
Ja też już go wrzuciłam na dogomanię,do ciotek zajmujących się dobkami i w typie.Zobaczymy.Szkoda psiaka,taki wystraszony był podobno się faceta strasznie boi.Nie było mnie tam,więc nie mogę nic powiedzieć o jego charakterze niestety.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #250 dnia: Stycznia 28, 2012, 20:50:15 »
Cytat: "tatankas"
Mamy w Policach rocznego psiaka,którego zostawił syn u ojca 3 miesiące temu i słuch po nim zaginął,facet chciał go oddać hyclowi,na szczęście hycel nie przyjął psa,facet grozi,że go wyrzuci z domu,bo w końcu to nie jego pies,a pies śliczny i bardzo wystraszony:

[url=http://images46.fotosik.pl/1275/8e2bb00386608cf1.jpg]Obrazek[/URL]



Na dobermana są chętni - Nadzieja Dobermana zadziałała :)  - czekają na niego sprawdzeni ludzie i dom w Łodzi.
Problem jest tylko taki, że chętni Państwo nie mają jak po niego dojechać - mogą go odebrać np. z Poznania.
Są cierpliwi i mogą poczekać - być może znajdzie się jakaś okazja transportowa z Polic do Łodzi?
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #251 dnia: Stycznia 28, 2012, 22:43:37 »
Cytat: "draculka"
Na dobermana są chętni - Nadzieja Dobermana zadziałała :) - czekają na niego sprawdzeni ludzie i dom w Łodzi.
Problem jest tylko taki, że chętni Państwo nie mają jak po niego dojechać - mogą go odebrać np. z Poznania.
Są cierpliwi i mogą poczekać - być może znajdzie się jakaś okazja transportowa z Polic do Łodzi?


Wiem już o tym od trzech dni,kombinujemy transport,niestety zimą o wiele ciężej :(
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #252 dnia: Lutego 03, 2012, 13:15:22 »
Od kilku dni przy ul. Mazurskiej/Lubuskiej błąka się piękny rasowy kotek.
Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi. Pragnie kontaktu z człowiekiem. Biedny, chodzi i miauczy, szukając swoich właścicieli.
Kotek albo zaginął swoim właścicielom albo został z domu wyrzucony!
Jest do oddania prawowitym właścicielom albo do adopcji.

Nr do osoby od kotka: 502-685-514

Zdjęcia kotka:
(nie wiem jak inaczej wstawić- proszę o poprawkę kogoś kto wiem, żeby były widoczne od razu)







poprawione,pozdrawiam.tatankas

13.02.2011

Cytuj (zaznaczone)
W związku iż, nie mogę edytować posta- informuje iż rasowy kotek znalazł swojego prawowitego właściciela.
Był to kot z Kamienia Pomorskiego który trafił do Polic ;)
Jest już w rękach szczęśliwych właścicieli.


poprawiłam i przenoszę do znalazły dom.Pozdrawiam.tatankas

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki, które znalazły dom
« Odpowiedź #253 dnia: Lutego 06, 2012, 13:52:34 »
Piesek znaleziony w Trzeszczynie,ma około roku,ogłoszenia robię na innych portalach,ale i u was go przedstawię:

Niebieskooki roczny FUKS szuka domu!


Nazywam się Fuks i mam około 1 roku.Jestem jeszcze taki młody,a już poznałem człowieka ze złej strony.
Miesiąc temu mój człowiek wyrzucił mnie jak niechcianą rzecz na polu. Tam czekałem 2 tygodnie, skulony w jeden kłębek,aż wróci po mnie…

Niestety nikt po Fuksa nie wrócił, po trzech tygodniach dobrym ludziom udało się go złapać i znaleźć mu dom tymczasowym, w którym obecnie przebywa.
Pies jest najprawdopodobniej mieszańcem Berneńskiego psa pasterskiego i wilczura,ma też coś z huskiego-piękne niebieskie jedno oko.
Bardzo dobrze dogaduje się z psami, trochę mniej z kotami. Może być przyjacielem zarówno w mieszkaniu jak i w domu z ogrodem.Jest to młody pies,więc potrzebuje aktywnych właścicieli,by mógł się wybiegać.
Jest nieufny wobec ludzi, ale to się zmienia z dnia na dzień, bo pokazujemy mu codziennie,że może nam zaufać,że człowiek to coś dobrego.
Nie jest kastrowany.

W przypadku, gdyby nowy właściciel okazał się mieszkańcem Szczecina lub okolic "Psia Farma"-ośrodek szkoleniowy dla psów gwarantuje bezpłatne miesięczne szkolenie,które bardzo pomaga w nawiązaniu dobrego kontaktu właściciela ze swoim psem,gdyż jest to szkolenie pozytywne,czyli nagradzasz psiaka za wykonanie polecenia.


Kontakt w sprawie adopcji: Karolina, te. 512 255 589, mail: kmadry@zpsb.szczecin.pl


Jego wątek na dogo:

http://www.dogomania.pl/threads/221830-Wyrzucony-z-samochodu-FUKS-mieszaniec-psa-pasterskiego-potrzebuje-pomocy-czeka-na-DS

tu w DT z koleżanką, jak widać z psami dogaduje się bardzo dobrze:)




Ach te jego oczy...



Jestem taki młody:)





I grzeczny:)








Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Wychudzony na maxa Onkowaty Tołdi potrzebuje pomocy!!!
« Odpowiedź #254 dnia: Marca 09, 2012, 15:00:17 »
07.03.2012:

Cytuj (zaznaczone)
Dostałam dziś zgłoszenie od siostry Lazy o wychudzonym psiaku u nas w Policach,niestety nasz Toz nie ma gdzie psiaka przetrzymać,miałyśmy dzwonić do hycla,by go zabrał,ale znalazłam na chwilkę opiekunkę do dzieci i stwierdziłam,że podjadę chociaż go zobaczyć.To co zobaczyłam to kości powleczone skórą,jeszcze tak wychudzonego psiaka nie widziałam,zdjęcia nie oddają tego,jak on wygląda w rzeczywistości.Wspólnie stwierdziłyśmy,że on nie może zostać oddany w ręce hycla i odwieziony do Sierakowa,bo może już stamtąd nie wyjść .Na gwałt znalazłyśmy hotelik,Lazy zaproponowała transport i pewną kwotę na hotelik,nasz Toz też do hoteliku się dołoży,ale to wciąż za mało.Psiak to samiec,nie ma więcej niż 3 lata,ale przez wyniszczenie organizmu mogę się mylić.Jest na zdjęciach w obroży mojej rudej,nie miałam nic innego pod ręką.Bez problemu chodził za mną na smyczy,zaglądnęłam mu w zęby,nawet nie warknął,gdy wsadzałam go do samochodu musiałam podnieść całego,bo się bał.Jest psem nad kolano,ale waży nie więcej niż 20-25kg,piórko w porównaniu z moją 30kg bokserką.Jest teraz u mojej koleżanki na zakładzie.




A to psiak:












Cytuj (zaznaczone)
Właśnie przekazałam Tołdiego Lazy i jadą do hoteliku pod Stargardem.Psiak tak się cieszył jak mnie zobaczył,że ledwo mogłam go odczepić od słupa,jak tylko kucałam przy nim to pchał mi się pod pachy i nie mogłam dosięgnąć do karabińczyka,delikatnie mnie podgryzał z podniecenia,trochę sobie podjadł suchego,kaszaneczki,którą kupiła mu siostra Lazy.Pewnie nigdy nie jeździł samochodem,bo nie umie do niego wsiadać,trzeba go wnosić,jak tylko jest w samochodzie to kładzie się plackiem na podłodze i nie wstaje,widać ,że się boi.Zaraz wkleję jeszcze parę lepszych zdjęć,on jest super

Koszt hoteliku to 280zł.Na pewno trzeba z nim odwiedzić weterynarza,no i kupić karmę.Prosimy o pomoc!!!!Deklaracje stałe na hotel,oraz jednorazowe na karmę i weta mile widziane


Więcej o psiaku na dogomanii:

http://www.dogomania.pl/threads/224246-Wychudzony-na-maxa-Onkowaty-To%C5%82di-potrzebuje-pomocy!!!-Brak-60z%C5%82-deklarcji-na-hotel!!

Psiak jest w tym hotelu dla psów pod Stargardem,jak by ktoś chciał wiedzieć coś więcej na temat hotelu,to w na wątku Tołdiego na dogomanii też jest więcej.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!