Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Remont parkingu przy ul. Okulickiego  (Przeczytany 7287 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Remont parkingu przy ul. Okulickiego
« dnia: Października 25, 2010, 18:02:34 »
Cześć,

wybory się zbliżają i władza wyremontowała nam parking, ktoś wie na kogo zlecenie, jaka firma wygrała "przetarg" ?
Czemu na Okulickiego, za garażami nie "rozciągnęli" parkingu o ten trawnik, który tam w tle figuruje ? Cokolwiek ktoś wie ?:)



Dodam, że swego czasu właśnie przyszły kandydat na Burmistrza Krystian Kowalewski starał się, by wyremontowano/wybudowano (zagospodarowano) ten teren.

Dzięki za informację, zawsze później niż wcale ;-)

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Remont parkingu przy ul. Okulickiego
« Odpowiedź #1 dnia: Października 25, 2010, 18:30:55 »
rbk jesteś moderatorem, więc powinieneś lepiej sformułować, bo nawet ja nie do końca wiem o co Ci chodzi :p

Z tego co pamiętam to radnemu Kowalewskiego bardziej chodziło o remont chodnika przy ul. Okulickiego, którego stan jest fatalny, ale mogę się mylić. Wystarczy się przejść i zobaczyć, że prawie ćwierćwieczny chodnik za chwilę zacznie stwarzać zagrożenie.

Odpowiadając na pytanie dlaczego "nie rozciągnięto" parkingu na trawnik, to zgaduje, że parking "robi" gmina, a trawnik należy do spółdzielni i pewnie się nie dogadano.

Mam nadzieję, że sprawa wygląda tak jak opisałem, bo swoją drogą byłoby dziwne, gdyby remontowano odcinek parkingu (ten bliżej skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego), który istniał i miał już utwardzoną nawierzchnię, zamiast w/w chodników bliżej bloków.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Remont parkingu przy ul. Okulickiego
« Odpowiedź #2 dnia: Października 25, 2010, 18:38:21 »
<skrucha> :)
Przypomniałeś mi właśnie o tym chodniku, też jest do remontu.
Dzieci na rowerku wybijają sobie na nim zęby :P

p.s. poprawiłem Twoją poprawkę w temacie, bo literówka była ;]

Offline Luna1111

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police] Remont parkingu przy ul. Okulickiego
« Odpowiedź #3 dnia: Października 25, 2010, 19:37:43 »
Cały ten teren należy do spółdzielni i taki był projekt parkingu. Tak miało być wykonane i tak robimy.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Remont parkingu przy ul. Okulickiego
« Odpowiedź #4 dnia: Października 25, 2010, 19:53:11 »

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Remont parkingu przy ul. Okulickiego
« Odpowiedź #5 dnia: Października 25, 2010, 22:32:14 »
Cytat: "Luna1111"
Cały ten teren należy do spółdzielni i taki był projekt parkingu. Tak miało być wykonane i tak robimy.


Super, a czy w takim razie zostanie wymieniony chodnik bliżej bloków przy ul. Okulickiego? Szczególnie chodzi mi o fragment przy progu zwalniającym, gdzie chodnik jest w najgorszym stanie.
Jeśli nie, to będzie to nieco absurdalne, że robi się nowe chodniki/parkingi podczas gdy obok łatwo o skręcenie nogi czy też wywrotkę dziecka na rowerku itp.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Remont parkingu przy ul. Okulickiego
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 04, 2010, 15:22:01 »
Inwestycja zbliża się ku końcowi, więc dobry czas na mały apel z mojej strony.
Drodzy kierowcy parkujcie z głową - wczoraj na miejscu, gdzie mogłoby się zmieścić 6 pojazdów stały tylko 4, ponieważ jakiś kierowca zaparkował sobie lekko ukosem, drugi zaparkował zostawiając po obu stronach pojazdu miejsce na małego słonia. Wiem, że może nie być linii wyznaczających poszczególne miejsce, tudzież są one nie widoczne pod warstwą piachu, ale trochę "pomyślunku" i wszyscy będą zadowoleni.
Druga sprawa - dojeżdżajcie do końca tych miejsc, bo może nie wszyscy wiedzą, ale pomiędzy jezdnią a miejscem jest jeszcze coś na kształt chodnika, więc nie wystarczy, że tył schowa się nam poza jezdnię i jest cacy - niestety ten skrawek równego polbruku będzie kuszący dla pieszych, bo alternatywa po drugiej stronie może jest i szersza, ale dziurawa niczym dobrej jakości ser [: