Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Przęsocin] Wypadek przy leśniczówce w Przęsocinie  (Przeczytany 11884 razy)

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Wypadek przy leśniczówce w Przęsocinie
« dnia: Października 20, 2010, 16:13:39 »
Cytuj (zaznaczone)




Szosa Polska zablokowana - był wypadek
 
Zderzyły się dwa samochody, są ranni.

Droga przy leśniczówce została zablokowana. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że zderzyły się dwa samochody. W jednym z aut są uwięzieni , ranni pasażerowie. Na miejscu jest policja i pogotowie.
Zmienionymi trasami jadą autobusy 101, 107 i F - od ulicy Zagórskiego,
Policką, kościelną, Nad Odrą i Stołczyńską.
Na razie nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

2010-10-20, 15:57: Zbigniew UCIECHOWSKI



Ja widziałem jeszcze jak jechała Straż Pożarna na sygnale. Czy ktoś wie coś więcej ?
Wiem tylko, że wypadek prawdopodobnie był na łuku przy leśniczówce.

Poganin

  • Gość
[Przęsocin] Wypadek przy leśniczówce w Przęsocinie
« Odpowiedź #1 dnia: Października 20, 2010, 16:41:46 »
Właśnie stamtąd wróciłem. Potężna czołówka. Osobówka rozwalona dokumentnie, reflektory leżą dobre 50m od auta. Dostawczy ford mniej uszkodzony, choć do jazdy pewnie się nie będzie nadawał. Długi sznurek autobusów i ciężarówek z jednej i z drugiej strony.

Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Wypadek przy leśniczówce w Przęsocinie
« Odpowiedź #2 dnia: Października 20, 2010, 18:10:57 »
Widok osobówki masakryczny.Wracałem z pracy po 17 i auta na poboczach już były.Człowiek aż oczy zrobił..Zwalniajcie!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline byku700

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Wypadek przy leśniczówce w Przęsocinie
« Odpowiedź #3 dnia: Października 20, 2010, 19:07:26 »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Wypadek przy leśniczówce w Przęsocinie
« Odpowiedź #4 dnia: Października 20, 2010, 19:29:58 »
Czyżby kolejne wyprzedzanie na wzniesieniu? Chyba zawsze jak tamtędy jeżdżę i prędkość wynosi <80km/h to musi znaleźć się cwaniak, który będzie musiał wszystkich "wziąć". No tak, bo będzie 5s szybciej u celu.

Debile, za jaja takich ciągać po nieheblowanej desce.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Wypadek przy leśniczówce w Przęsocinie
« Odpowiedź #5 dnia: Października 20, 2010, 19:39:37 »
Pewnie tak...
Swoją drogą na objeździe jakiś samochód ciężarowy zaklinował się pod wiaduktem, więc paraliż komunikacyjny straszny. Swoją drogą dwa, czy trzy lata temu podobne rzeczy działy się, gdy na wysokości rancza również był wypadek i komunikacja (szczególnie autobusowa) niemal stanęła. Z tym, że dziś były to mniej więcej godziny szczytu.
Pewnie zaraz pojawią się głosy, że trzeba coś tym zrobić? Tylko co? Przypominam sobie, że kiedyś była mowa o jakieś nowej drodze omijającej Przęsocin i "wpadającej" do Polic nieco bardziej na zachód niż ul. Asfaltowa...

Offline Kudłaty

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Wypadek przy leśniczówce w Przęsocinie
« Odpowiedź #7 dnia: Października 20, 2010, 20:39:44 »
Co zrobić?Debilom zabrac prawka!Do prowadzenia auta potrzeba używać organu MÓZGIEM zwanego.Wychodzą właśnie braki psychotestów dla kierowców.Nie mówię,że jestem idealny,bo jak każdemu zdarza się walnąć babola,ale tak jak mówi KrP co zbawi minuta.Mózgu używać!

Mam taką małą korektorską uwagę do Ciebie - zacznij proszę używać spacji po znakach interpunkcyjnych, bo czyta się wtedy o wiele łatwiej. Pozdrawiam - Kuba
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Wypadek przy leśniczówce w Przęsocinie
« Odpowiedź #8 dnia: Października 21, 2010, 09:47:12 »
Niestety, ale jako mieszkaniec Przęsocina jestem przerażony. Na odcinku tzw. Przęsocińskiej drogi nie ma miesiąca bez większych wypadków. Od stacji energetycznej do Mścięcina auta rozwijają bardzo szybkie prędkości. Zarówno osobowe jak i TiRy... Człowiek czasem boi się przejść przez pasy i stoi aż ruch się zmniejszy albo ktoś łaskawie się zatrzyma i przepuści pieszego. To jest spory problem tego miejsca. Czasami policja stoi w Przęsocinie i wyłapuje bardziej brawurowych kierowców ale myślę, że światła dla pieszych i jeden radar sporo by pomogły.

usararti

  • Gość
[Przęsocin] Wypadek przy leśniczówce w Przęsocinie
« Odpowiedź #9 dnia: Października 21, 2010, 15:39:30 »
Tam jest 90, a nie 80km/h

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Wypadek przy leśniczówce w Przęsocinie
« Odpowiedź #10 dnia: Października 21, 2010, 17:38:13 »
Znaczy co 80? Co 90 km/h? Uważasz, że 90 km/h to jest normalna prędkość dla tego miejsca? Tuż przed zakrętem i wzniesieniem, na którym widoczność sięga ledwo 50m? Pamiętaj, że oprócz dopuszczalnej prędkości jest jeszcze coś takiego jak "kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem, z uwzględnieniem warunków, w jakich ruch się odbywa, a w szczególności: rzeźby terenu, stanu i widoczności drogi". Uważasz, że jadąc 90 km/h w tym miejscu jedziesz zgodnie z przepisami? To przepisy, a logika  - a zwierzyna? Często tamtędy chodzi, zapewne jest przed wjazdem do lasu znak ostrzegający o tym. Patrząc na porozwalane dziki na poboczu średnio raz na dwa tygodnie to niejeden się o tym dobitnie przekonał. Uważasz, że jadąc 90 km/h dostrzeżesz dzika wchodzącego z pobocza i zatrzymasz się przed nim?

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Wypadek przy leśniczówce w Przęsocinie
« Odpowiedź #11 dnia: Października 21, 2010, 17:49:44 »
Zobaczycie forumowicze jak zaraz tam będzie podwójna ciągła , a policja będzie stała i suszyła.Pozdrawiam PS.Kuba spoko luzik , da się zrobić hahahahah
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Wypadek przy leśniczówce w Przęsocinie
« Odpowiedź #12 dnia: Października 21, 2010, 20:15:31 »
Częściowo jest tam i podwójna ciągła i skrzyżowanie więc wyprzedzać tam nie za bardzo można (przy samej leśniczówce, notomiast przed - jak najbardziej). I jest 90km/h. Więc jeśli będę tam jechał 90km/h i nie będę wyprzedzał na skrzyżowaniu to wszystko jest ok (jeśli warunki pozwolą). Ja tam kiedy się tylko da jadę 90km/h jak mi się spieszy to nawet ździebko więcej. Jak na moje oko nie jest to niebezpieczne miejsce - to niektórzy kierowcy są niebezpieczni, czasem wykonują tam karkołomne manewry. A jeśli chodzi o wzniesienie to i tak do szczytu trzeba wyhamować do 50km/h i tak. Bo zaczyna się Przęsocin.
I love the night.
1101110100101111

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Przęsocin] Wypadek przy leśniczówce w Przęsocinie
« Odpowiedź #13 dnia: Października 21, 2010, 20:20:30 »
Cytat: "dd2f"
a tam kiedy się tylko da jadę 90km/h jak mi się spieszy to nawet ździebko więcej. Jak na moje oko nie jest to niebezpieczne miejsce - to niektórzy kierowcy są niebezpieczni, czasem wykonują tam karkołomne manewry.


Dokładnie jak piszesz, ja jadąc w stronę Polic na tym odcinku rzadko przyśpieszam, gdy mijam szyld końca miejscowości i co najlepsze już dwa razy ta praktyka uchroniła mnie przed pędzącymi debilami od strony Polic. Odcinek niby prosty, ale jest w nim coś kuszącego. Niestety.