Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Uprawnienia Moderatorów  (Przeczytany 12437 razy)

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
Uprawnienia Moderatorów
« dnia: Września 17, 2010, 19:59:57 »
Cytat: "yak"
Na co Bracie?

Na odszczekanie.

[ Dodano: 2010-09-17, 23:23 ]
Cytat: "yak"
Właśnie długo i treściwie rozmawiał ze mną Jurek. Dla Was - pan radny Jerzy Kardziejonek. Co z tego wynika? Chwilowo nic. Co wyniknie? - zobaczymy!

Ten sam "Jurek"? Głównodowodzący polickiej PO?


Cytat: "yak"
Zamiast ideałów partyjnych, jakichś propozycji na przyszłość, marzeń, pragnień, idei - jest tylko jeden obraz: KORYTO! Rozkaz brzmi: ZDOBYĆ! Wszelkimi sposobami i za wszelką cenę. Takie spojrzenie jest faktem, lecz nie jest dobre dla Polic.

Cytat: "yak"
Jezat ma natomiast absolutną słuszność, co do zagrożeń dla Polic, gdyby grupa PSG, udająca Platformę zdobyłaby władzę w Policach. To nie jest prawdziwa PO, tylko jej szyld przyjęła, wśród "liderów" nie ma żadnych refleksji ideowych.


Hipokryzja, dwulicowość, fałsz, obłuda.
Żal mi Pana, Panie Kłys.
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

yak

  • Gość
Uprawnienia Moderatorów
« Odpowiedź #1 dnia: Września 18, 2010, 00:40:15 »
Godzik! Ty się naprawdę dobrze czujesz? Co Ci się nie podoba? To, że z J. Kardziejonkiem się ostro kłócę, choć mówimy sobie na "ty"? I to od lat. No i co z tego. Był Jurek, będzie Jurek, a kłótniom to nie przeszkadza. O co masz żal? I... co cię to obchodzi?

I druga sprawa. O co ci chodzi z tym moderatorem? Jest u Ciebie taki napis nad awatarem? Jest. No to co on oznacza? U jednych jest administrator, u innych moderator. No i OK. Ale jak to rozumieć inaczej niż przez sygnalizowanie funkcji? Chyba, że mój komp wyświetla rzeczy, których inni nie widzą. Dopóki określenie nie zniknie mam prawo uważać, że jesteś moderatorem forum. Czytam to, co jest napisane.

A tak w ogóle to przestań się podniecać, zwłaszcza mną. Weź relanium lub choćby aspirynę. też obniża ciśnienie.

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
Uprawnienia Moderatorów
« Odpowiedź #2 dnia: Września 18, 2010, 10:45:01 »
Cytat: "yak"
Ty się naprawdę dobrze czujesz?

Oczywista, że dobrze się czuję.

Cytat: "yak"
Co Ci się nie podoba?

Hipokryzja.

Cytat: "yak"
O co masz żal?

Ja? Żalu nie miewam, a już na pewno nie do osoby mi obojętnej. Po prostu zwracam uwagę innych użytkowników na Pańską dwulicowość i zachowanie podobne do chorągiewki na wietrze.
A Pan Radny? Jerzy? Jurek? Ogórek!
Ot, takie moje poczucie estetyki. Tępię błędy ortograficzne i hipokryzję.

Cytat: "yak"
O co ci chodzi z tym moderatorem?

O co mi chodzi z moderatorem? Pan kpi, śpi czy o drogę pyta?
Cytat: "yak"
jeśli rzeczywiście jesteś moderatorem tego wątku to nie powinieneś się osobiście angażować w dyskusję, na równych prawach z pozostałymi dyskutantami


Cytat: "yak"
Dopóki określenie nie zniknie mam prawo uważać, że jesteś moderatorem forum. Czytam to, co jest napisane.

Chyba jednak Pan nie czyta, tego co napisane, bo ja już dwukrotnie w tym wątku napisałem, że moje uprawnienia moderatora nie obejmują tego działu.
Pan nazwał mnie kłamcą i próbował ośmieszyć. Zażądałem przeprosin. I wciąż czekam.

Cytat: "yak"
A tak w ogóle to przestań się podniecać, zwłaszcza mną.

Buahahahhahahahah. Ależ Pan ma wysokie mniemanie o sobie.
Toć to już megalomania.

Nic dziwnego. Człowiekowi, we własnej opinii, doskonałemu i nieomylnemu przyznanie się do błędu i przeprosiny przychodzą najtrudniej.

A ja... (tu zacytuję)
Cytat: "yak"
A ja się nie zgadzam na lansowanie kłamstw wynikających z niewiedzy. Proste? Proste, jak konstrukcja cepa...
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

bob

  • Gość
Uprawnienia Moderatorów
« Odpowiedź #3 dnia: Września 18, 2010, 12:18:21 »
Nie chcę się Panom wcinać w dyskusję, ale...
Cytat: "Godzik"
Tępię błędy ortograficzne i hipokryzję.

Godzik, bez urazy, ale czy Ty naprawdę myślisz, że tu się zaraz zaloguje yak, posypie głowę popiołem, rozedrze szaty, krzyknie "mea culpa!" i publicznie wyzna

"Jestem konformistą i hipokrytą a do tego megalomanem; miałem wszystkich za durniów i myślałem, że się nie połapią - ale mnie zdemaskowałeś! Przepraszam Mistrzu, już więcej nie będę!"?   :rotfl:

Przecież my tu na forum i tak już naszego yaka troszkę znamy (i tak dobrze, że się z okazji wyborów nie chce z nikim procesować :-)) - zresztą sam zamieścił ten swój artykuł na stronie Magazynu pewnie właśnie dlatego, że doskonale wiedział, że zostałby tu rozstrzelany śmiechem  :lol2:  Ja tam bym się pewnie choć lekko zawstydził, ale yak widzi to w zupełnie innych kategoriach - i ma do tego prawo; póki jeszcze może spojrzeć w lustro, to nie jest źle. Ja nie zamierzam nikogo ani pouczać, ani tym bardziej zmieniać, i obawiam się że Twoja kampania - poza nerwami - niewiele w tej materii zmieni...

Tak bywa, że w polityce - a już szczególnie tej małomiasteczkowej - każdy nie tylko zna każdego, ale też żyje z nim w dobrych układach; zauważ, że nie tylko Jan Antoni jest z Jurkiem na "ty", ale też pewnie vice versa! Yak zęby zjadł na lokalnej polityce, to tu się przytulił, to tam i wykształcił w sobie umiejętność pozostawania na przyjacielskiej stopie z ludźmi, z którymi się wcale nie przyjaźni, bo to jest jego biotop, którego potrzebuje do funkcjonowania jako dziennikarz! Śmiałeś się, kiedy PiS bojkotował TVN? To nie wymagaj teraz, żeby Kardziejonek bojkotował Kłysa albo Kłys nie pisał o Kardziejonku; aż tak dużo innych ciekawych rzeczy się w naszej okolicy nie dzieje, żeby móc sobie jako dziennikarz/polityk na coś takiego pozwolić...

Pozdrawiam obu adwersarzy, miłego weekendu!

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
Uprawnienia Moderatorów
« Odpowiedź #4 dnia: Września 18, 2010, 13:34:44 »
Cytat: "bob"
Godzik, bez urazy

Bobie, mi w ogóle a w ogóle nie chodzi o to, jaki jest jest yak, i czy się do tego publicznie przyzna czy nie (a już się przyznał). Jak dla mnie może być kolekcjonerem rybek lub hodowcą pocztówek - nie obchodzi mnie to, dopóki nie próbuje mnie pomówić lub ośmieszyć.

On sam walczy z każdym przejawem takiego zachowania, co wielokrotnie mogliśmy obserwować na tym forum. Każdy ponosi odpowiedzialność za to co pisze lub mówi, więc niech będzie równie wymagający wobec siebie.

Pozdrawiam.
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Uprawnienia Moderatorów
« Odpowiedź #5 dnia: Września 18, 2010, 13:35:26 »
Dla wyjaśnienia.
Yak-u Godzik oczekuje "odszczekania", bo m.in. bezpodstawnie zabraniałeś mu dyskusji w tym temacie, bo jest moderatorem tego wątku. Co nie jest prawdą. Na stronie głównej forum masz listę działów. Pod każdym działem jest podpisany jego moderator. Godzik ma pod swoją jurysdykcją działy jak np. Motoryzacja, Edukacja itd. Tylko tam ma uprawnienia moderatora. W każdym innym dziale ma takie same prawa i obowiązki jak każdy użytkownik. Dział Polityka nie ma żadnego moderatora - jest pod opieką Administracji.

yak

  • Gość
Uprawnienia Moderatorów
« Odpowiedź #6 dnia: Września 18, 2010, 19:05:09 »
Witaj "Denver", skoro piszesz poważnie - tak samo odpowiadam. Rozumiem wyjaśnienie, ale nie mam objawień. Ani nie muszę zgłębiać tajników forum. Skoro ktoś przy awatarze ma podpis moderator - to przyjąłem, że jest moderatorem danego działu. Teraz widzę, że moderator właściwy ma oznaczenie kolorem. Ale to jest już wyższa szkoła forumowej jazdy. Byłoby prościej, gdyby w danym wątku był tylko jeden człowiek oznaczony "moderator". Ten, który jest nim naprawdę. Wówczas nie byłoby nieporozumień.

Nie wiem za co mam przepraszać? Za nieporozumienie? A czy ja temu jestem winien, że ktoś się tytułuje pustym tytułem. Jest dumny z funkcji? No niech pisze: moderator w dziale motoryzacja, to rozumiem. Bo w moderatora "Edukacji" ludzie nie uwierzą. Ale tak nie pisze. W efekcie jest "Denver" moderator, jest "Godzik" moderator, nie wiadomo ilu się jeszcze objawi.

Z mojej merytorycznej uwagi na temat sposobu funkcjonowania moderatora jako takiego nic nie wynika, żadna obraza dla nikogo. Godzik się pieni, wylewa na mnie stek pomyj, atakuje ad personam - choć wątek jest o burmistrzu, a nie o Kłysie, ani nawet o Kardziejonku.
Przy okazji informacja dla dociekliwych i stawiających hipotezy. Oczywiście, że jesteśmy na "ty" w obie strony. Mało z kim tyle koniaku wypiłem, co z Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej. I wcale nie wykluczam, że jeszcze wypiję, ale to również nie przeszkadza solidnym zwadom.

Może Jerzy puszczać w gazetce PO teksty "Każdy Kłys na wagę złota" (chyba marzec) i kolportować po gminie - no może. Przecież go za to nie zabiję, ani nie pobiję. Mogę ja pisać co sądzę o jego posunięciach u siebie? Ano mogę. Na tej samej zasadzie. Co - jak dotąd - nadal nie przeszkadza nam ze sobą rozmawiać, ani do siebie telefonować. I nie wiem, czemu to tak bulwersuje tego młodzieńca Godzika.

Bo Godzik musi być młody. Jak by był ciut starszy - nie pienił by się jak piana na piwie. A nadto zdołałby zrozumieć, czemu ja z siebie czasem tu robię durnia. W tym szaleństwie jest metoda. I to bardzo skuteczna. Wyjaśnię w przyszłości. Ale proszę Godzik, szalej, pluj i atakuj. To się nawet fajnie czyta i obserwuje. Jako przypadek.

Pozdrowienia "Denver", bo do Ciebie pisałem.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Uprawnienia Moderatorów
« Odpowiedź #7 dnia: Września 18, 2010, 19:28:19 »
Cytat: "yak"
Witaj "Denver", skoro piszesz poważnie - tak samo odpowiadam. Rozumiem wyjaśnienie, ale nie mam objawień. Ani nie muszę zgłębiać tajników forum. Skoro ktoś przy awatarze ma podpis moderator - to przyjąłem, że jest moderatorem danego działu. Teraz widzę, że moderator właściwy ma oznaczenie kolorem. Ale to jest już wyższa szkoła forumowej jazdy. Byłoby prościej, gdyby w danym wątku był tylko jeden człowiek oznaczony "moderator". Ten, który jest nim naprawdę. Wówczas nie byłoby nieporozumień.

Nie wiem za co mam przepraszać? Za nieporozumienie? A czy ja temu jestem winien, że ktoś się tytułuje pustym tytułem. Jest dumny z funkcji? No niech pisze: moderator w dziale motoryzacja, to rozumiem. Bo w moderatora "Edukacji" ludzie nie uwierzą. Ale tak nie pisze. W efekcie jest "Denver" moderator, jest "Godzik" moderator, nie wiadomo ilu się jeszcze objawi.


Odpowiem za Denvera - tak się nie da ;].
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

yak

  • Gość
Uprawnienia Moderatorów
« Odpowiedź #8 dnia: Września 18, 2010, 19:36:46 »
Dzięki za głos, ale trochę doprecyzuj, bo wciąż nie do końca rozumiem o co w tym wszystkim chodzi.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Uprawnienia Moderatorów
« Odpowiedź #9 dnia: Września 18, 2010, 20:14:25 »
Po prostu jeśli ktoś dostaje uprawnienia do moderowania jakiegoś działu, otrzymuje od razu rangę o nazwie Moderator, co się objawia zielonym nickiem i słowem "Moderator" pod nickiem przy każdym poście, jak również w profilu. I tego zmienić się nie da.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

yak

  • Gość
Uprawnienia Moderatorów
« Odpowiedź #10 dnia: Września 18, 2010, 20:29:13 »
Po pierwsze dziękuję za wyjaśnienie. Po drugie - wreszcie zrozumiałem. Po trzecie - dlaczego nie mógł tego wyjaśnić "Godzik" - nie wiem. Wycofałbym uwagę, bo bazowałem na fałszywych przesłankach. A z tych - jak wiadomo - nie ma prawdziwego wniosku. No ale "Godzik" miał widocznie potrzebę ekspresji. Bóg z nim. Dzięki Kuba!

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
Uprawnienia Moderatorów
« Odpowiedź #11 dnia: Września 18, 2010, 21:21:10 »
Cytat: "yak"
Po trzecie - dlaczego nie mógł tego wyjaśnić "Godzik" - nie wiem.

Dla informacji, wyjaśniałem to w tym wątku dwa razy - ale widocznie trafia tylko to, co Admini napiszą. Dlatego proszę nie kłamać.
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Uprawnienia Moderatorów
« Odpowiedź #12 dnia: Września 18, 2010, 21:22:26 »
Ale naprawdę yak - magiczne słówko w przypadku choćby nieporozumienia potrafi zdziałać wiele. I nie rozumiem tego, dlaczego tak od tego stronisz.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

yak

  • Gość
Uprawnienia Moderatorów
« Odpowiedź #13 dnia: Września 18, 2010, 21:40:25 »
Bo nie mam za co przepraszać. Nadal uważam, że moderator działu (Godzik nim nie jest, już ustalone) nie powinien ustawiać się z dyskutującymi na równej płaszczyźnie, mając jednocześnie przewagę funkcji.
A poza tym - zobacz no Drogi Kubo ile pomyj wylał na mnie ten moderator od motocykli. Weź prześledź obelgi itd. Wybacz, ale z pewnym elementem się nie rozmawia, nie przeprasza, co najwyżej wskazuje się mu miejsce w społecznej przestrzeni. Gdyby Godzik był zadziorny, agresywny i czepialski, ale w granicach normy - byłby partnerem. A tak wśród partnerów to ja go nie widzę.
Napisałem - kłamczuszek - błąd. Za to mogę przeprosić. Wina leży jednak po stronie niejasnych (może tylko dla mnie) mechanizmów oznaczania właściwości osób na forum. Tylko widzisz Kubo - potrzebujesz mojej skruchy - OK, "Godzik" przepraszam za zasugerowanie, że kłamiesz.
Ale Drogi Kubo - a gdzie jest przepraszam za nazywanie mnie obłudnikiem, hipokrytą, dwulicowcem, chorągiewką na wietrze itd.? No przecież Godzik chamił się niesłychanie. I do tego jest podobno również moderatorem działu "edukacja" (post "denvera"). Pozostaje powiedzieć: O tempora, o mores!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Uprawnienia Moderatorów
« Odpowiedź #14 dnia: Września 18, 2010, 21:52:31 »
Wiesz yaku, zawód dziennikarza wiąże się z nieustannym recenzowaniem tekstów w mniej lub bardziej bezpośredni sposób. Tak też odbieram słowa Godzika - zasygnalizował pewne braki logiczne w tekście, który wyprodukowałeś. I tyle, albo aż tyle. Braki w logice w prosty sposób uwydatnił (nie zgadzam się, że zrobił w to chamski sposób) przez zestawienie z tym, co było. Krytyka jest wg mnie czymś pozytywnym (a też sporo tekstów piszę) i w takiej kategorii, uważam, powinno się traktować tę całą sytuację.

Poza tym ja nigdy nie zabraniałem Moderatorom udzielania się w jakichkolwiek dyskusjach. I zabraniać nie zamierzam. Powiem więcej - sam nie boję się zabierać głos w dyskusjach, w których mam jakąś wiedzę, czy też mam coś do powiedzenia. Po prostu lubię łamać pewne kanony, by nie iść jak lemming z tłumem. Podejrzewam, że m.in. dlatego Forum Wirtualnych Polic nadal istnieje i jakoś trzyma się w kupie.

A za słowa przeprosin w kierunku Godzika jestem wdzięczny (choć były one wymuszone ;) ).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy