Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wywiad z burmistrzem  (Przeczytany 7652 razy)

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Wywiad z burmistrzem
« dnia: Września 17, 2010, 09:11:27 »
Polecam przeczytać wywiad z p. Diakunem w konkurencyjnym portalu. Mam nadzieję, że moderatorzy nie usuną tego tematu ze względu na konkurencję, gdyż to jest polickie forum a wywiad jest wart przeczytania...

Wywiad

Offline mateusz12

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
[Police] Wywiad z burmistrzem
« Odpowiedź #1 dnia: Września 17, 2010, 09:22:02 »
Wart przeczytania, bo to dobry, bardzo dobry wywiad.
Okres czterech lat: sukcesy, porażki, jak również odniesienie się do opozycji.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Wywiad z burmistrzem
« Odpowiedź #2 dnia: Września 17, 2010, 10:48:58 »
Cytat: "mateusz12"
Wart przeczytania, bo to dobry, bardzo dobry wywiad.
Okres czterech lat: sukcesy, porażki, jak również odniesienie się do opozycji.

Ja bym nie przesadzał z tym określeniem "bo to dobry wywiad"  :wink: Wytrawny czytelnik czy wyborca za wiele z niego się nie dowie-mam rzecz jasna na myśli to co najbardziej mnie jako mieszkańca interesuje tj to co zrobił na rzecz miasta to co zamierza zrobić i przyznam jak na 4 lata kadencji przy założeniu,że wcześniej miał takie same możliwości-wynik jest mizerny.Problem pracy,miejsc pracy u Burmistrza w ogóle nie istnieje ( nie mam na myśli ZCHP),problem inwestorów-? w ogóle nie istnieje,Gmina pod tym względem i jeszcze kilkoma innymi w ogóle się nie rozwija,brak pomysłu na rozwój miasta.Tego mi w tym wywiadzie brakowało.............no ale cóż są "pytania i pytania" w końcu kampania ruszyła na całego
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wywiad z burmistrzem
« Odpowiedź #3 dnia: Września 17, 2010, 11:09:40 »
Cytat: "Mariusz1989"
Mam nadzieję, że moderatorzy nie usuną tego tematu ze względu na konkurencję, gdyż to jest polickie forum a wywiad jest wart przeczytania...


To nie jest "polickie forum" tylko "Forum Wirtualnych Polic", czy widzisz różnicę?
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Re: Wywiad z burmistrzem
« Odpowiedź #4 dnia: Września 17, 2010, 12:27:57 »
Cytat: "Mariusz1989"
Polecam przeczytać wywiad z p. Diakunem w konkurencyjnym portalu. Mam nadzieję, że moderatorzy nie usuną tego tematu ze względu na konkurencję, gdyż to jest polickie forum a wywiad jest wart przeczytania...

Wywiad


Wywiad szczerze mówiąc średni, więc nie wiem skąd ten "zachwyt"... ktoś próbował ugryźć dobry temat, ale sam wywiad słaby, bo nic nowego z niego się nie dowiemy.

Resztę już wyjaśnił Kuba.

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Wywiad z burmistrzem
« Odpowiedź #5 dnia: Września 17, 2010, 12:41:54 »
Nie czytam Tego człowieka.A czemu?? Bo na pewno to samo co zawsze.Czyli Bzdury.

Pozdrawiam
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Wywiad z burmistrzem
« Odpowiedź #6 dnia: Września 17, 2010, 16:47:17 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "Mariusz1989"
Mam nadzieję, że moderatorzy nie usuną tego tematu ze względu na konkurencję, gdyż to jest polickie forum a wywiad jest wart przeczytania...


To nie jest "polickie forum" tylko "Forum Wirtualnych Polic", czy widzisz różnicę?


Generalnie wiem jakie to forum, ale sami też nie raz podkreślaliście, że to jest polickie forum (pewnie z racji tego, że praktycznie jedyne).

A jeżeli chodzi o to czy wywiad jest dobry, czy nie, to dla każdego będzie inny. Nie mówię, że jest idealny pod względem treści i tego co bym chciał przeczytać, napewno jeżeli chodzi o formę jest poprawny. Ale przynajmniej jest, bo ja np. nie miałem okazji usłyszeć i przeczytać słów p. Diakuna na niektóre tematy, które ujęte są w wywiadzie. A tak mam przynajmniej wszystko w jednym miejscu. Jeżeli już mam być złośliwy, to nie ma też co się zachwycać nad artykułami na stronie Magazynu Polickiego bo są stronnicze. Warto się licytować ? Ja poleciłem wywiad i na tym bym skończył wywody. Dla mnie jest wart polecenia, dla Was nie. Macie do tego prawo, ale ja nigdzie nie wyraziłem szczególnego zachwytu nim, a mi go przypisujecie...

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Wywiad z burmistrzem
« Odpowiedź #7 dnia: Września 17, 2010, 17:05:57 »
Ok [:

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Wywiad z burmistrzem
« Odpowiedź #8 dnia: Września 17, 2010, 17:09:07 »
:)