Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pocałujta w pupę wójta (a właściwie burmistrza)  (Przeczytany 23472 razy)

yak

  • Gość
[Police] Pocałujta w pupę wójta (a właściwie burmistrza)
« Odpowiedź #15 dnia: Września 16, 2010, 20:18:27 »
Kolejno: Godzik, potem "Bob"

Do "Godzika"
Wiesz co, kłamczuszku? Zobacz swój awatar i podpis nad obrazkiem: Godzik, moderator. Rozumiem przypadki medyczne (np. rozdwojenie jaźni), ale powinieneś uprzedzić... No chyba, że miałeś "fazę", to usprawiedliwia.

Do "Boba" - dzięki za dobre słowo. Widzisz, że krąg ludzi dobrze życzących Policom, interesujących i wnoszących dobro - można poszerzać. Oczywiście, każdy popełnia błędy i może mieć złe rozpoznania. Ale po to jesteśmy "wspólnotą", niech tylko "samorządową", abyśmy się wspierali. Obiecujące, co piszesz - pozdrowienia!

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
[Police] Pocałujta w pupę wójta (a właściwie burmistrza)
« Odpowiedź #16 dnia: Września 16, 2010, 21:15:08 »
Cytat: "yak"
Do "Godzika"
Wiesz co, kłamczuszku? Zobacz swój awatar i podpis nad obrazkiem: Godzik, moderator. Rozumiem przypadki medyczne (np. rozdwojenie jaźni), ale powinieneś uprzedzić... No chyba, że miałeś "fazę", to usprawiedliwia.

Yak, nie wiem czy wiesz, ale prawa moderowania można przydzielać tylko na konkretne działy - i tak się składa, o czym napisałem już wcześniej, że ten dział mi nie podlega.
Jak nie wierzysz, zapytaj Kubę.

Teraz możesz zacząć odszczekiwać.
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Pocałujta w pupę wójta (a właściwie burmistrza)
« Odpowiedź #17 dnia: Września 16, 2010, 21:19:16 »
Godzik ma rację - sprawdź yak na stronie głównej Forum, gdzie kto jest poprzydzielany ;]
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Pocałujta w pupę wójta (a właściwie burmistrza)
« Odpowiedź #18 dnia: Września 16, 2010, 22:31:22 »
Yak (u) owa socjotechniczna "manipulacja" autoprezentacji byłaby do przyjęcia przez przeciętnego obserwatora życia politycznego,jednak dla każdego kto potrafi zdefiniować poprawnie "hipokryzję" a następnie skonfrontuje to z hipokryzją dziennikarską może nabrać przeświadczenia,że wywód jaki zaprezentowałeś jest swoistego rodzaju deprecjonowaniem konkurencji politycznej na warunkach i zasadach ustalonych z Burmistrzem i jego obozem zapominając w "ferworze tej walki" o http://www.sdrp.eprasa.com/Dokumenty/kodeks.pdf
Owa rzetelność dziennikarska w mojej ocenie po tej "autoprezentacji" została mocno nadwątlona-tak to odbieram
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

sekator

  • Gość
[Police] Pocałujta w pupę wójta (a właściwie burmistrza)
« Odpowiedź #19 dnia: Września 16, 2010, 22:56:57 »
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie pojawia sie żaden kandydat mogący stanowić realne zagrożenie dla obecnego burmistrza. Co się dzieje do cholery z tym miastem ? Czy na tą ilość mieszkańców naprawdę nie ma nikogo godnego na to stanowisko???

bob

  • Gość
[Police] Pocałujta w pupę wójta (a właściwie burmistrza)
« Odpowiedź #20 dnia: Września 17, 2010, 00:30:58 »
Cytat: "Król podziemia"
rzetelność dziennikarska w mojej ocenie po tej "autoprezentacji" została mocno nadwątlona

A ja mam właśnie za tę "autoprezentację" czy wręcz samokrytykę duży szacunek dla yaka. Facet funkcjonuje w tym mieście od ładnych paru lat, więc nic dziwnego że zna - i to dobrze! - ważnych ludzi z każdej strony barykady. Równie mało mnie dziwi, że w międzyczasie z niektórymi zdążył się pokłócić a z innymi pogodzić - no zdarza się najlepszym!

Hipokryta powiadasz? Może i tak, ale to pikuś w porównaniu z takim Czarneckim czy innym Niesiołowskim: obaj startowali z ZChNu, zdążyli już zaliczyć chyba każdą partię: (UPR, AWS, Samoobronę a teraz odpowiednio PiS i PO - no może wszystkie partie z wyjątkiem Polskiej Partii Przyjaciół Piwa  :lol2: - a teraz udają, że się nie lubią i w ogóle nie znają... Strach to przyznać, ale takie są realia polskiej polityki - a już na pewno w naszym lokalnym wydaniu, gdzie ważnych ludzi można policzyć na palcach jednej ręki.  

Ja akurat nie o dwulicowość, hipokryzję czy konformizm mam do yaka pretensje, bo sztuką jest się do tych cech (nawet mimochodem) przyznać. Trochę bardziej boli mnie, że uważa chyba wielu ludzi za na tyle głupich, że się właśnie na takie socjotechniczne sztuczki nabiorą i nie są w stanie przypomnieć sobie, co widzieli na własne oczy w pół roku wcześniej - trochę jak w "1984" Orwella...

Pozdrawiam!

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Pocałujta w pupę wójta (a właściwie burmistrza)
« Odpowiedź #21 dnia: Września 17, 2010, 11:12:28 »
Cytat: "bob"
Trochę bardziej boli mnie, że uważa chyba wielu ludzi za na tyle głupich, że się właśnie na takie socjotechniczne sztuczki nabiorą i nie są w stanie przypomnieć sobie, co widzieli na własne oczy w pół roku wcześniej

W narodzie jest potrzebne przebudzenie i głęboko wierzę,że ta mądrość na czas zostanie wybudzona,że społeczność lokalna-szczególnie ta młodsza podziękuje "manipulatorom" którzy inspirują działania prowadzące do deprecjacji innych.Aby pozyskać poparcie w wyborach są skłonni w zasadzie do wszystkiego-czego każdy z nas właśnie doświadcza tu i teraz
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
[Police] Pocałujta w pupę wójta (a właściwie burmistrza)
« Odpowiedź #22 dnia: Września 17, 2010, 17:52:41 »
Yak, czekam.
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

yak

  • Gość
[Police] Pocałujta w pupę wójta (a właściwie burmistrza)
« Odpowiedź #23 dnia: Września 17, 2010, 18:16:06 »
Na co Bracie? Właśnie długo i treściwie rozmawiał ze mną Jurek. Dla Was - pan radny Jerzy Kardziejonek. Co  z tego wynika? Chwilowo nic. Co wyniknie? - zobaczymy!

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Pocałujta w pupę wójta (a właściwie burmistrza)
« Odpowiedź #24 dnia: Września 18, 2010, 00:48:14 »
Protestuję! Aspiryna ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i antyagregacyjne! A Relanium? Owszem, seduje pobudzonych ;))
SPZP "Skarb"

yak

  • Gość
[Police] Pocałujta w pupę wójta (a właściwie burmistrza)
« Odpowiedź #25 dnia: Września 18, 2010, 01:00:26 »
No cóż, co fachowiec, to fachowiec. Ale przeciwgorączkowe działanie aspiryny też ma swoje znaczenie. Nawiasem i przy okazji - mój list na Privie wreszcie dotarł?

Offline Ja

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Police] Pocałujta w pupę wójta (a właściwie burmistrza)
« Odpowiedź #26 dnia: Września 18, 2010, 14:36:53 »
Najśmieszniejszy z przytoczonego tekstu jest podpis pod nazwiskiem redaktora: "niezależny". Buahahaha!

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Pocałujta w pupę wójta (a właściwie burmistrza)
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 28, 2018, 22:54:12 »
Miała być otwarta przed tegorocznym sezonem letnim tak zdecydowali mieszkańcy w głosowaniu, a tu ani widu ani słychu. Czy otwarcie plaży miejskiej burmistrz planuje w grudniu? Plaża miejska miała być letnim miejscem wypoczynkowym. Zgodnie z projektem wskazany teren miał zostać ogrodzony, wysypany piaskiem i wyposażony w parasole, meble ogrodowe, leżaki i hamaki. Czy budżet obywatelski w Policach okaże się w przypadku tego zwycięskiego projektu zwykłą lipą, a głos mieszkańców będzie bez znaczenia?
https://ipolice.pl/plaza-centrum-polic/

Offline Alternator

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Pocałujta w pupę wójta (a właściwie burmistrza)
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 29, 2018, 15:06:50 »
Jaki bezsens, jak nie betonem to piachem. Pewnie tym mieszkańcom plaża skojarzyła z wodą (co w sumie logiczne). :-\

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Pocałujta w pupę wójta (a właściwie burmistrza)
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 29, 2018, 17:07:00 »
Podobno na wakacje ma jednak być. Tylko gdzie indziej.
https://ipolice.pl/plaza-w-policach-przed-wakacjami/
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.