Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Powiat Policki] Wybory samorządowe 2010  (Przeczytany 39379 razy)

Zdanowicz.J

  • Gość
[Powiat Policki] Wybory samorządowe 2010
« Odpowiedź #75 dnia: Października 20, 2010, 23:48:29 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "Zdanowicz.J"
...chyba Ci Bóg rozum odebrał :)


Znowu obrażasz amerykański "kofboju", lepiej zajmij się czymś innym, a najlepiej realizacją niespełnionej, obiecanej zbiórki pieniędzy na pomoc finansową dla niejakiej "martaz".

Tym pierwszym nie nie obrażasz. Jeżdzę na "wielu" koniach. Drugie. No cóż, próbujesz mnie sprowokować. Nie tym razem. Więc Ci odpowiem. Próba kontaktu z osobą zainteresowaną się nie powiadła. Wskazana przez "martaz" osoba odmówiła pośrednictwa z odpowiednim komentarzem. Doszedłem do wniosku że to być może  "Galerianka" która chce urodzić (lub urodziła) po kryjomu, lub osoba próbująca wykorzystać naiwnych. Z tego też powodu wycofałem się z propozycji Bill'a, o czym go osobiście poinformowałem.
Jak widzisz wpiepszasz się w nie swoje sprawy, próbując dolać oliwy do kaganka.
Pozdrawiam

Zdanowicz.J

  • Gość
[Powiat Policki] Wybory samorządowe 2010
« Odpowiedź #76 dnia: Października 21, 2010, 00:16:02 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Nie prawi morałów jak pewien dobry wujek z Chameryki,który myśli,że reszta forum owacją na stojąco będzie kwitowała ,że zaszczycił Nas swoją obecnością.Słoma z butów na maksa.Dzięki speed za dobre słowo.


..jesteś bardzo wrażliwy jak na "mieszczucha" Trzebieży :)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Wybory samorządowe 2010
« Odpowiedź #77 dnia: Października 21, 2010, 12:29:32 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
No cóż, próbujesz mnie sprowokować. Nie tym razem. Więc Ci odpowiem. Próba kontaktu z osobą zainteresowaną się nie powiadła. Wskazana przez "martaz" osoba odmówiła pośrednictwa z odpowiednim komentarzem. Doszedłem do wniosku że to być może "Galerianka" która chce urodzić (lub urodziła) po kryjomu, lub osoba próbująca wykorzystać naiwnych. Z tego też powodu wycofałem się z propozycji Bill'a, o czym go osobiście poinformowałem.


Alez skad, to nie byla proba prowokacji, zastanawia mnie fakt, jak taki madry, wszystkowiedzacy i doswiadczony zyciem osobnik, jak Ty, dal sie nabrac na prymitywne, dziecinne zagrywki i dopiero po jasnych sygnalach oszustwa wycofal sie z oferowanej pomocy.

Cytat: "Zdanowicz.J"
Jak widzisz wpiepszasz się w nie swoje sprawy, próbując dolać oliwy do kaganka.


Dyskusja na ten temat byla otwarta i kazdy moze wyciagac swoje wnioski.

Wracajac do wyborow samorzadowych, to skoro jestes taki wspanialo-nieomylny, to moze zamiast krytykowania sprobujesz przekonac polickich wyborcow do swoich racji i wdrozysz cham-erykanskie standarty polityczne.

Rowniez pozdrawiam.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Wybory samorządowe 2010
« Odpowiedź #78 dnia: Października 21, 2010, 17:43:51 »
Jednak są tutaj dwie twarze emigracji,jak skrajnie różne...Billkronos i szanowny Zdanowicz,wielki Amerykanin...Bill wygrywa w przedbiegach...Speed nie warto karmić... szkoda nerwów...Pozjadał wszystkie rozumy i tyle.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Wybory samorządowe 2010
« Odpowiedź #79 dnia: Października 21, 2010, 20:30:20 »
Masz rację Trzebież, szkoda klawiatury. Co do Billa, to jest super gościem, czasami podsyła mi na maila bardzo ciekawe i fajne rzeczy.