Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji  (Przeczytany 20961 razy)

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« dnia: Sierpnia 15, 2010, 12:48:09 »
http://www.bbn.gov.pl/portal/pl/2/2372/Prezydent_awansuje_insp_Andrzeja_Trele_aktualizacja.html
Wszystkiego dobrego.....................i dalszych sukcesów ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

82200

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 18, 2010, 21:50:14 »
Brawo, w 1982 z własnej nieprzymuszonej roli wstąpił do ZOMO i tak mu się tam spodobało, że poszedł do Szczytna.....  niewątpliwa chluba Polic....

sekator

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 18, 2010, 22:19:57 »
Właśnie obejrzałem wywiad z Kukizem w TVN, w kórym poruszony został temat naszego lokalnego ,, bohatera". Zwłaszcza jak uciekł przed demonstrantami w czasie wywożenia Walusia, prezesa Dany i jego ochotniczej służby w ZOMO.
Jeżeli na takich ludzi stawia Komorowski, to współczuję wszystkim policjantom, którzy swoją drogą na portalach policyjnych suchej nitki nie pozostawiają na panu Treli.
Mieszkańcy miast i WSI jak zwykle są szczęśliwi  z decyzji niezastąpionego marszałka Komorowskiego.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 18, 2010, 23:02:06 »
Cytat: "sekator"
marszałka Komorowskiego
Prezydenta.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 18, 2010, 23:04:49 »
Warto też przypomnieć, że pan Andrzej Trela był również przewodniczącym Rady Gminnej w Policach kadencji 1998-2002

sekator

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 18, 2010, 23:06:14 »
Cytat: "kubapolice"
Prezydenta.


marszałka, marszałka.....wiem co piszę  :ble:

pac

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 19, 2010, 00:29:01 »
Kukiz przygotowany do rozmowy, znał sporo szczegółów o generale

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 21, 2010, 23:49:13 »
Paweł Kukiz o Treli:
"rok 1982 środek stanu wojennego, pójść z własnej nieprzymuszonej woli do PCP i tak się spodobała ta służba w tym ZOMO, że podjął naukę w szkole oficerskiej by bronić socjalizmu i Wojciecha Jaruzelskiego". Mocny komentarz. Więcej na:

"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 22, 2010, 00:44:21 »
mnie to policja dzisiaj rozsmieszyla za garazami na okulickiego kolo tych plyt betonowych pili sobie jacys mlodziaki 2 za nimi przebieglo niecale 5-6m i zrezygnowali zasmiali sie i wrocili do radiowozu o_0

Róża

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #9 dnia: Września 01, 2010, 13:11:29 »
Ja szczerze gratuluję Panu Andrzejowi. Znam Pana Andrzeja Trelę z okresu pełnienienia przez Niego funkcji przewodniczacego Rady Miejskiej.To prawy człowiek, o wysokiej kulturze osobistej i wspaniały prawnik.

82200

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #10 dnia: Września 01, 2010, 14:24:59 »
i zapomniałaś dodać - o nieskazitelnej przeszłości w klimacie morlanym

sekator

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #11 dnia: Września 01, 2010, 16:57:25 »
Cytat: "Róża"
To prawy człowiek, o wysokiej kulturze osobistej i wspaniały prawnik.


Zaiste różne wzorce osobowe mają ludzie i jakże czasami odmienne....Czasami wydaje mi się , że w Polsce nie ma już ludzi mądrych, wykształconych, a przede wszystkim nie wywodzących sie z dziwnych postkomunistycznych układów. A może po prostu takich ludzi się uwala na wstępie, żeby nie zagrażali Bolkom i Władkom.
 Żal młodych, których brak układów skazuje na zmywak w Londynie....

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #12 dnia: Września 01, 2010, 18:14:28 »
Cytat: "82200"
i zapomniałaś dodać - o nieskazitelnej przeszłości w klimacie morlanym

Widzisz, numerku, to jest tak: jedni (być może z nieodpowiednią przeszłością) mają odwagę wejść z odkrytą twarzą między tysiąc wściekłych facetów przekonanych, że bronią krzywdzonych kobiet bijąc ich przełożonego, i spowodować, że obrażenia bitego sprowadzają się do paru zadrapań i siniaków, a więcej poszkodowanych nie ma. Inni (być może z przeszłością bardziej odpowiednią) mają pełno w gaciach na samą myśl o tym, że ci pierwsi mógłby się dowiedzieć, co o nich ci "nieposzlakowani" wypisują na forum.
Tak, ja też znam pana Andrzeja Trelę z czasów, kiedy był przewodniczącym RM w Policach. Uważam go za fachowca i porządnego człowieka. Gratuluję mu i cieszę się, że awansował na nadinspektora.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #13 dnia: Września 01, 2010, 20:07:36 »
Dla mnie to nominacja kontrowersyjna. Czas stanu wojennego, w którym p. Trela wstąpił do Milicji (zaznaczam wstąpił a nie został wcielony) z pewnością nie stawia jego biografii w korzystnym świetle.  Skoro jednak p. Trela był polickim samorządowcem z pierwszego szeregu, a także komendantem polickiej policji, to może spowoduje wsparcie finansowe dla komendy w Policach co w konsekwencji powinno choć trochę przełożyć się na poprawę bezpieczeństwa w naszym mieście.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

sekator

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #14 dnia: Września 01, 2010, 21:30:27 »
Cytat: "babadraba"
Czas stanu wojennego, w którym p. Trela wstąpił do Milicji (zaznaczam wstąpił a nie został wcielony) z pewnością nie stawia jego biografii w korzystnym świetle. Skoro jednak p. Trela był polickim samorządowcem z pierwszego szeregu


Może to i dla samego samorządu nie najlepsza rekomendacja ? Czy naprawdę Police są taką pustynia intelektualną, że funkcjonują w nich ciągle i niezmiennie ,,osoby nie do zastąpienia"?