Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji  (Przeczytany 22066 razy)

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #30 dnia: Września 29, 2010, 08:57:35 »
Daj spokój yak, przy całym szacunku, ale to naprawdę urągająca inteligencji demagogia i schemat typu starzy - cacy, młodzi - be.  Budujesz swoją wypowiedź podając przykład jednego partyjniactwa przeciw drugiemu partyjniactwu.
millena

yak

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #31 dnia: Września 29, 2010, 09:12:25 »
Masz rację, co do meritum, ale sposób w jaki sformułowałaś postulat wymiany skłonił mnie do sarkazmu. Wybacz. Dobierając kadry - dobierajmy je wg kryterium kwalifikacji i umiejętności potrzebnych w danej chwili na danym stanowisku. A nie według przynależności pokoleniowej (lub środowiskowej). I tylko tyle. Pozdrowienia.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #32 dnia: Września 29, 2010, 11:08:35 »
Cytat: "yak"
uż raz Wam napisałem, że w wielu wypadkach jesteście mało warci moralnie. Niczego nie dokonaliście, niczym się nie zasłużyliście, nie macie żadnych sukcesów. Siedzicie ukryci za ekranem pod jakąś ksywką i "robicie za Katonów". Osądzając, pomawiając, rzucając obelgi, odsądzając innych od czci i wiary. W oparciu o domniemania i widzenie świata przez swoją osobę. Wszak każdy sądzi według siebie. Co warte są wasze sądy i poglądy nie poparte przeżyciami?
Co wy wiecie o latach 70. czy 80. tamtego wieku. O PRL, o życiu, o indoktrynacji, o realnych niebezpieczeństwach, o stanie wojennym? W większości wiecie, że wam zabrano "Teleranek". O czym tu dyskutować z takimi dzieciakami?
Mnie już wiele rzeczy - jak napisałem w innym wątku - dynda. Oceny mi stawiane - również. Prawda jednak pozostaje prawdą i prędzej czy później broni się sama.

Nie uprawiaj megalomani i nie zachowuj się jak słoń w składzie porcelany-czytaj ze zrozumieniem i z pokorą przyjmuj fakty.Nie zapominaj że zarówno na forum jak też w samych Policach prowadzą swój żywot osoby które stały po różnych stronach barykady i mają powody lub podstawy by twierdzić,że Ci co dzisiaj uważają się za "męczenników" i zniewolonych przez system sami zniewalali i męczyli.Nie skupiaj się na własnej doskonałości i nie prezentuj urojeń wielkościowych
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

yak

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #33 dnia: Września 29, 2010, 12:20:20 »
Nigdy się nie uważałem za męczennika, nigdy nie żądałem za nic profitów, nie mam urojeń wielkościowych. Niektóre osoby uważam za partnerów, niektóre nie. Celnie to wczoraj na sesji ujął radny Partyka, bez powodu i niesłusznie obrażony. "Zawsze uważałem - powiedział - że obrazić mnie mogą tylko ludzie inteligentni". Podzielam jego zdanie.

Miałeś pisać o A. Treli - znów wątek zajmuje się moją osobą zamiast tematem. Rozważacie czy są na mnie "kwity", czy ich nie ma. Przejrzyj posty. No to odpowiedziałem w sprawie. Oczywiście moderator znów zniekształcenia dyskusji nie widzi. A ja to właśnie widzę. Błagam, nie pouczaj mnie więcej. Zajmij się wreszcie meritum dyskusji, jeśli w ogóle jest o czym dyskutować.

Śp. ks. abp K. Majdański przytoczył kiedyś takie powiedzenie:
"Ludzie bardzo inteligentni - mówią o problemach; ludzie średnio inteligentni - mówią o zdarzeniach. Ludzie mało inteligentni - mówią o innych." Mądry był z niego człowiek.

jezat

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #34 dnia: Października 01, 2010, 12:44:12 »
Cytat: "yak"
Nigdy się nie uważałem za męczennika, nigdy nie żądałem za nic profitów, nie mam urojeń wielkościowych. Niektóre osoby uważam za partnerów, niektóre nie. Celnie to wczoraj na sesji ujął radny Partyka, bez powodu i niesłusznie obrażony. "Zawsze uważałem - powiedział - że obrazić mnie mogą tylko ludzie inteligentni". Podzielam jego zdanie.

Miałeś pisać o A. Treli - znów wątek zajmuje się moją osobą zamiast tematem. Rozważacie czy są na mnie "kwity", czy ich nie ma. Przejrzyj posty. No to odpowiedziałem w sprawie. Oczywiście moderator znów zniekształcenia dyskusji nie widzi. A ja to właśnie widzę. Błagam, nie pouczaj mnie więcej. Zajmij się wreszcie meritum dyskusji, jeśli w ogóle jest o czym dyskutować.

Śp. ks. abp K. Majdański przytoczył kiedyś takie powiedzenie:
"Ludzie bardzo inteligentni - mówią o problemach; ludzie średnio inteligentni - mówią o zdarzeniach. Ludzie mało inteligentni - mówią o innych." Mądry był z niego człowiek.

I jako człowiek mało inteligentny przypomnę,że pan A.Trela był Szczytnie w czasie"studów"
sekretarzem ideologicznym PZPR.Po precyzyjną wiedzę odsyłam do St.Podkowy byłego radnego Gminy Police.Pan A.Trela bardzo szybko wyczuł do którego wagonu wskoczyć po 1989 roku kiedy intensywnie zaczął się ewangelizować.Nie wiem czy pamiętacie oszałamiającą karierę P.Biedziaka,człowieka kościoła "skierowanego" do ważnych funkcji policyjnych.Ten model wsiadania do odpowiedniego wagonu zastosował również A.Trela jako przewodniczący RM wspierający myślą ,mową i uczynkiem KK.

yak

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #35 dnia: Października 01, 2010, 12:57:30 »
Maleńka poprawka. Pan Biedziak nie był człowiekiem tego kościoła, o którym myślisz. Pan Biedziak był (i pewnie jest) pastorem Kościoła Zielonoświątkowców.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #36 dnia: Października 01, 2010, 13:52:30 »
Cytat: "yak"
Maleńka poprawka. Pan Biedziak nie był człowiekiem tego kościoła, o którym myślisz. Pan Biedziak był (i pewnie jest) pastorem Kościoła Zielonoświątkowców.

a to bardzo ciekawa informacja i jak dotąd powszechnie nieznana-gdybyś się podzielił źródłem z którego zaczerpnąłeś tę wiedzę byłbym wdzięczny.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

yak

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #37 dnia: Października 01, 2010, 18:32:24 »
Od osobiście mi znanego pana Pawła Biedziaka, kiedy sprawował funkcję rzecznika prasowego policji w Szczecinie. Lepszego źródła nie znam.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #38 dnia: Października 01, 2010, 19:18:01 »
Cytat: "yak"
Jasne, zamiast pokolenia doświadczonych i pracowitych - pokolenie "wdrażających się" poszukiwaczy profitów. Widome efekty takiej podmiany: Infrapark i zakupy w Zakładach. W jednym miejscu bodaj pan Kowalewski, w drugim pan Winiarski. W Infraparku niezdolność do podjęcia nawet pieniędzy "leżących" u marszałka, w Zakładach - rujnujące zakupy oraz wysokie odprawy panów: Winiarskiego, Pawlaka, odchodzącego jutro pana Zielińskiego i paru jeszcze innych, nazwisk już nie pamiętam, bo tak krótko byli. Wymieniajmy! Tylko kto będzie pracował i zarabiał?


Pewien zespół śpiewał "Każde pokolenie ma własny czas", a czas waszego pokolenia, jako rządzących to powinienen jak najszybciej dobiec ku końcowi, powinno postawić się na młodych, nie powiązanych tak bardzo emocjonalnie z latami 80tymi.

yak

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #39 dnia: Października 01, 2010, 19:21:20 »
A kto ma postawić? Chyba nie uważasz, że moje pokolenie będzie działać wbrew sobie i promować "młodych" skazując się na przyspieszoną emeryturę. Każdy niech się promuje sam, bez żebrania. Potraficie? To pokażcie i zdobądźcie popularność dającą przewagę.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #40 dnia: Października 01, 2010, 20:00:59 »
Cytat: "yak"
Lepszego źródła nie znam.

Wszelkie dostępne w internecie źródła wskazują że jest absolwentem Wyższego Seminarium Duchownego oo Jezuitów.O tym aby był>
Cytat: "yak"
Pan Biedziak był (i pewnie jest) pastorem Kościoła Zielonoświątkowców.

nie ma śladu. http://wiadomosci.wp.pl/kat,19511,title,Bylem-ksiedzem,wid,6310372,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1afc3
A z obu Panami wątku tego forum łączyły mnie z racji profesji "zawodowe kontakty" stąd moje zdziwienie bo wydawało mi się,że "przeszłość zawodowa" jest mi znana.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

yak

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #41 dnia: Października 01, 2010, 20:11:36 »
Napisałem, co wiedziałem. Co to znaczy: "zawodowe kontakty"? Rozmawiam z byłym przedstawicielem SB? Ja na pewno mogę z nim rozmawiać, ale potrzebuję wyjaśnień. Jeśli potrzeba - na privie.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #42 dnia: Października 01, 2010, 20:41:36 »
Cytat: "yak"
Co to znaczy: "zawodowe kontakty"?

relacje,kontakty zawodowe są najczęściej pochodną zawodu jaki się wykonuje-więc z racji mojego zajęcia takie kontakty były nieuniknione a w pewnych nawet momentach niezbędne.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #43 dnia: Października 01, 2010, 20:43:10 »
Cytat: "yak"
A kto ma postawić? Chyba nie uważasz, że moje pokolenie będzie działać wbrew sobie i promować "młodych" .



Oczywiście, że nie. Każdy powinienen pracować sam na swój sukces, jednak każdy powinienem mieć do siebie szacunek, a w twoich wypowiedziach, jako reprezentanta starszego pokolenia, dostrzegam trochę brak respektu do młodych i powątpiewanie w ich umiejętności...

yak

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #44 dnia: Października 01, 2010, 21:00:32 »
Spotkałeś kiedyś "starego", który by ufał "młodym". Nie wierzę!

[ Dodano: 2010-10-01, 21:03 ]
PS No to "królu podziemia" - w zasadzie wszystko jasne. Ja nie potępiam byłych współpracowników, ani pracowników SB. Było, były uzasadnienia i okoliczności, wreszcie: było - minęło.