Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si  (Przeczytany 21841 razy)

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 12, 2010, 18:38:03 »
Kampania w kolorze sepii a teraz... żółć!
Ludzie, miejsce katastrofy w Smoleńsku trawa zarasta a wy...?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 12, 2010, 19:41:04 »
Cytat: "krk2222@o2.pl"
Milena. Tyś żona Sekatora?

Ludzie po prawicy mają poczucie wspólnoty, ale jednak do pewnego stopnia...
Mamabije jest, idąc tym tokiem myślenia, z pewnością żoną jezata, synową storczyka, a niechlubnym owocem ich miłości jest krk222...
Cytat: "krk2222@o2.pl"
Obydwoje "pachniecie" ciemnogrodem...

Lepiej być w ciemnym grodzie niż w ciemnej d..., jak niektórzy, nawet o tym nie wiedząc.

Mając aferalne POkraki w głębokiej POgardzie, żegnam, życząc sukcesów w docieraniu do prawd marksizmu i leninizmu
oraz wytrwałości w łataniu gaci nadszarpniętych nadchodzącymi podwyżkami.
millena

sosenka1981

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 12, 2010, 21:40:21 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "sosenka1981"
wstyd mi za polakow pod tym krzyzem, wlasnie przez takich ludzi polacy postrzegani sa w europie jako ciemnogrod


Polacy pisze sie z dużej litery....najpieww trochę ortografii, a POtem można pisać o ,,ciemnogrodzie"...będzie bardziej wiarygodnie...


bo ja kolego pisze wszystko z malej litery, bo jest mi wygodniej...

lariksi

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 13, 2010, 12:57:59 »
ja żądam aresztowania osób nawiedzonych o psychotycznych zachowaniach - w szczególnych wypadkach transport do kliniki psychiatrycznej - to margines społeczny, to przedstawiciele rynsztokowego traktowania symbolu religii i władz państwowych. Areszt, konkretne mandaty lub szpital psychiatryczny.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 13, 2010, 14:21:57 »
To tłum schizoli, których powinno się rozgonić jakimś gazem i pałami a tych broniących się skuć, zaaresztować i leczyć albo wysłać do przymusowej pracy w usuwaniu skutków powodzi tak żeby nie mieli czasu na głupoty.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

jezat

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 13, 2010, 15:15:48 »
Cytat: "NIKA"
To tłum schizoli, których powinno się rozgonić jakimś gazem i pałami a tych broniących się skuć, zaaresztować i leczyć albo wysłać do przymusowej pracy w usuwaniu skutków powodzi tak żeby nie mieli czasu na głupoty.

Dzisiaj do nich dołączyła millena.

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 13, 2010, 18:32:37 »
Głęboka pogarda milleny spowodowała, że biedna forumowiczka nie wytrzymała napięcia i poszła pogardzać gdzie indziej. I krzyż na drogę xD

jezat

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 13, 2010, 20:20:21 »
Cytat: "jezat"
Ale i tak jestem moralnie doskonalszy niż kojarzący zimne piwo z nieboszczykami,czy używający krzyża do politycznej reklamy.

Cytuj (zaznaczone)
Zwłaszcza krzyż z puszek LECHa - reklama browaru zrobiona przez alkoholików - ooops smakoszy piwa, jak mawia każdy alkoholik

A gdzie jest zabroniona budowa krzyży z puszek po piwie????A jak się puszki przetopi i z tego aluminium zrobi krzyże to juz wszystko jest o,key??????

[ Dodano: 2010-08-13, 20:36 ]
Cytat: "Mamabije"
Głęboka pogarda milleny spowodowała, że biedna forumowiczka nie wytrzymała napięcia i poszła pogardzać gdzie indziej. I krzyż na drogę xD

Niestety okazuje się ,że zarządza w tej chwili forum człowiek który nie rozumie tego co robi,bo kieruje się przemożną chęcia zemsty,na wyrazne polecenie swoich katolickich mocodawców,bo tylko tak można ocenić to co zrobił przed chwilą,co widać po czerwonej kresce z lewej strony.Kiedy był na urlopie na forum był spokój mimo gorących dni i usilnych starań sekatora o spacyfikowanie wszystkich,którzy się z nim nie zgadzają.Teraz narzędzie sekatora do propagowania "słusznych"poglądów jest ponownie w akcji.Chyba faktycznie trzeba z Policami dać sobie spokój.

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 13, 2010, 23:48:59 »
A może lepiej założyć nowe forum, taki policki Hyde Park? Bo co to za pisanie z cenzurą polityczną nad głową? Co prawda u mnie jeszcze się pasek nawet nie pokazał...jak piszę:jeszcze. :)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 14, 2010, 00:00:30 »
Cytat: "Mamabije"
A może lepiej założyć nowe forum, taki policki Hyde Park?


Bardzo dobry pomysł. Zakładaj.

Cytat: "Mamabije"
Bo co to za pisanie z cenzurą polityczną nad głową?


Cenzura jest moralna, a nie polityczna, nikt Was bezpośrednio nie atakuje, uwagi adresowane są do waszych politycznych idoli, którzy gubią się powoli w swojej obłudzie.

Cytat: "Mamabije"
Co prawda u mnie jeszcze się pasek nawet nie pokazał...jak piszę:jeszcze. :)


Moim Zdaniem, to dlatego, że nie atakujesz swoich poglądowych przeciwników w tak prosty i prymitywny sposób jak jezat. I chwała Ci za to.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 14, 2010, 00:00:51 »
Cytat: "Mamabije"
A może lepiej założyć nowe forum, taki policki Hyde Park?
Załóż ;-)
Cytat: "Mamabije"
Bo co to za pisanie z cenzurą polityczną nad głową?
Rejestrując się na forum wyraziłaś zgodę, na takie a nie inne zapisy regulaminu.


Po za tym twój post jest nie na temat.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 14, 2010, 00:31:25 »
Mamabije, dzieki , że zmieniłas avatara, tamten mnie drażnił...
a ta wogóle, to nie znałam cię od tej strony... rozmawiałam z twoja siostrą...myslę, że ona też ...malo cie zna...

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 14, 2010, 01:56:21 »
O, jasia, to może nawet się znamy, tylko ja o tym nie wiem? Skoro znasz moją siostrę to pewnie i mamę, a ja w te dni, kiedy pracuje, pomagam jej prawie zawsze od 21...
Co do regulaminu forum-zgodziłam się na jego wytyczne, jednak jaki by nie był, zawsze niesie ze sobą pewne zagrożenia. A to dlatego, że co jednemu "zwisa" dla innego będzie obraźliwe. I naprawdę, praca moderatora/admina jest bardzo niewdzięczna. Jakakolwiek będzie jego decyzja, zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony.
A wracając do tematu idiotów spod krzyża-pogonić chołotę jak najdalej od Pałacu Prezydenckiego. I żadnych mediacji, tylko rozwiązanie siłowe. Bo na debilizm nie ma lekarstwa poza "klapsem".

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 14, 2010, 16:34:44 »
Cytat: "millena"
Cytat: "krk2222@o2.pl"
Obydwoje "pachniecie" ciemnogrodem...

Lepiej być w ciemnym grodzie niż w ciemnej d..., jak niektórzy, nawet o tym nie wiedząc.

Mając aferalne POkraki w głębokiej POgardzie, żegnam, życząc sukcesów w docieraniu do prawd marksizmu i leninizmu
oraz wytrwałości w łataniu gaci nadszarpniętych nadchodzącymi podwyżkami.

Widać, że nie zawsze wyższe wykształcenie (jeżeli jest to prawdą) pomaga w merytorycznym prowadzeniu rozmowy. Tak kompensuje się porażki życiowe, niepowodzeni, swoje braki.
A jednostka w tłumie nie zawsze wie o co chodzi. Wśród obrońców krzyża wielu takich co chcą zaistnieć i tyle.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 17, 2010, 00:52:47 »
Na szczęście pierwszy krok zrobiony, [ciach!].Teraz czekam na wyniesienie samego tzw. symbolu.