Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si  (Przeczytany 21819 razy)

Offline Ja

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 12, 2010, 09:04:15 »
Jeśli osoby modlące się pod krzyżem to oszołomy, to jak nazwać to zachowanie:



Wydaje mi się, że różańcowe panie to mniej groźny element społeczny, jak ludzie nawołujący do palenia ich na stosie.

Partia rządząca się cieszy, bo Polakom nie chce się debatować nad finansami państwa, za to wylewają potoki żółci pastwiąc się nad grupką modlących się. Deficyt państwa rośnie, podatki idą w górę - a my łykamy jak idzie to, co podają nam media.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 12, 2010, 09:16:22 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Milena wybacz,ale tutaj nie PO zwołała agresywnych ludzi pod krzyż notorycznie profanujących go zdjęciami prezydenta Kaczyńskiego.Krzyż jest symbolem męki Chrystusa,nie Kaczyńskiego...Tyle jadu i złości...


Cytat: "dnfan1"
taaaa to zwolennicy PiSu krzyczą pod krzyżem: "Grzegorz Piotrowski na prezydenta"...

Oczywiście ,że tresowani przez Rydzyja zwolennicy pisiorów robią to w co wątpisz.Ale jest z pisiorami jeszcze gorzej niż sądziłem, bo porównują nieboszczyka do zimnego piwa.Obrzydliwość!!!

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 12, 2010, 09:46:54 »
Jezat, szkoda nerwów na niektórych  "członków i popleczników PiSu i fanów Jaracza". Wbrew temu, co sami mówią, mają w sobie tyle jadu co mokasyn błotny. Jak się któryś z nich w język ugryzie to ani chybi zgon zaliczy od samozatrucia^^
A obrońcy dwóch kawałków drewna sprzed Pałacu Prezydenckiego to motłoch i tak ich trzeba traktować. ONI będą dyktować, jak ma wyglądać i gdzie ma być umieszczona tablica, ba, nawet to im za mało. Pewnie najszczęśliwsi by byli, gdyby im na miejsce krzyża sarkofag z Lechem z Wawelu postawili...bo takiego wała im chodzi o uczczenie pamięci wszystkich ofiar.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 12, 2010, 09:52:58 »
Cytat: "Mamabije"
Jezat, szkoda nerwów na niektórych  "członków i popleczników PiSu i fanów Jaracza". Wbrew temu, co sami mówią, mają w sobie tyle jadu co mokasyn błotny. Jak się któryś z nich w język ugryzie to ani chybi zgon zaliczy od samozatrucia^^
A obrońcy dwóch kawałków drewna sprzed Pałacu Prezydenckiego to motłoch i tak ich trzeba traktować. ONI będą dyktować, jak ma wyglądać i gdzie ma być umieszczona tablica, ba, nawet to im za mało. Pewnie najszczęśliwsi by byli, gdyby im na miejsce krzyża sarkofag z Lechem z Wawelu postawili...bo takiego wała im chodzi o uczczenie pamięci wszystkich ofiar.

Nie przejmuj się rozsądna kobieto.Dzięki nim mam pyszną zabawę.Z natury jestem prześmiewcą więc ich wycie to dla mnie woda na młyn.Ale dzięki za wsparcie na forum.Pozdrawiam.

lariksi

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 12, 2010, 12:24:27 »
pochwalam zadnie 82200, tablica już umieszczona na ścianie:)

teraz wypada w nocy przepędzić stamtąd fanatyków w obstawie lekarzy psychiatrów z kaftanami i karetkami, by od razu był transport do kliniki psychiatrycznej. Pozostałym chętnym kolegium, konkretne kary finansowe, by komornik odebrał mi ostatnie zasrane majtki - bez chwili zastanowienia trzeba to zrobić. Ludzie chorzy powinni być w szpitalu pod opieka lekarzy specjalistów. Nie rozumiem, na co czeka kancelaria prezydenta i władze miasta? bez uprzedzenia wejść, policja z lekarzami psychiatrii powinni się zająć chorymi i już. Tu nie ma z kim rozmawiać - to banda psychicznych, opętanych, prostackich, profanujących krzyż, wykorzystywanych politycznie oszołomów!

sosenka1981

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 12, 2010, 12:33:41 »
wstyd mi za polakow pod tym krzyzem, wlasnie przez takich ludzi polacy postrzegani sa w europie jako ciemnogrod. mam tylko jedno zdanie o tym, krzyz przeniesc na przyklad na powazki lub w inne mniej ekstremalne miejsce a kler odsunac calkowicie od wladzy.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 12, 2010, 13:12:52 »
Cytat: "sosenka1981"
wstyd mi za polakow pod tym krzyzem, wlasnie przez takich ludzi polacy postrzegani sa w europie jako ciemnogrod


Polacy pisze sie z dużej litery....najpieww trochę ortografii, a POtem można pisać o ,,ciemnogrodzie"...będzie bardziej wiarygodnie...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 12, 2010, 13:21:05 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "sosenka1981"
wstyd mi za polakow pod tym krzyzem, wlasnie przez takich ludzi polacy postrzegani sa w europie jako ciemnogrod


Polacy pisze sie z dużej litery....najpieww trochę ortografii, a POtem można pisać o ,,ciemnogrodzie"...będzie bardziej wiarygodnie...

A ty jesteś z jasno czy ciemnogrodu,bo nie wiem w jakiej intencji się modlić a chciałbym ci pomóc w "głębokim"delektowaniu się zimnym lechem z pianką.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 12, 2010, 13:24:51 »
Cytat: "jezat"
bo nie wiem w jakiej intencji się modlić a


Przecież ty jesteś ateistą, co najwyżej możesz POmodlić się do Lenina :rotfl: , ale w mojej intencji nie musisz prosić wodza rewolucji o wstawiennictwo, co najwyżej możesz pomodlic sie o los Donalda, jak już dowali do końca wszystkie POdwyżki.....

jezat

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 12, 2010, 13:32:16 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "jezat"
bo nie wiem w jakiej intencji się modlić a


Przecież ty jesteś ateistą, co najwyżej możesz POmodlić się do Lenina :rotfl: , ale w mojej intencji nie musisz prosić wodza rewolucji o wstawiennictwo, co najwyżej możesz pomodlic sie o los Donalda, jak już dowali do końca wszystkie POdwyżki.....

Widzę wyraznie ,że tobie już nawet modlitwa nie pomoże.Ostatnie notowania po występach Jarkacza;PO 47%, pisiory 28%.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 12, 2010, 15:22:33 »
Cytat: "jezat"
tobie już nawet modlitwa nie pomoże


Ty wiesz co to modlitwa? Raczej bliższa ci zapluta broda Marksa POkraku, jeżeli w ogóle wiesz kto to był.
millena

krk2222@o2.pl

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 12, 2010, 16:04:59 »
Milena. Tyś żona Sekatora? Obydwoje "pachniecie" ciemnogrodem...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 12, 2010, 16:06:16 »
Cytat: "jezat"
tobie już nawet modlitwa nie pomoże


Cytat: "millena"
Ty wiesz co to modlitwa? Raczej bliższa ci zapluta broda Marksa POkraku, jeżeli w ogóle wiesz kto to był.

Oooooo! odezwała się, wypoczęta po rekolekcjach na plażach Egiptu, katoliczka,wielbicielka wszystkich ideologów komunizmu.I oczywiście pisze pięknym polskim językiem miłości,niczym nie różniącym się od tego, którym plują tzw. obrońcy krzyża.Wasza frustracja coraz bardziej cieszy,bo oznacza wasz definitywny  polityczny koniec.Już niedługo sami się zagryziecie.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 12, 2010, 17:56:02 »
Smutne to wszystko  :<
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Banda fanatyków pod krzyżem - czy nie ma na nich si
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 12, 2010, 18:09:23 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "jezat"
tobie już nawet modlitwa nie pomoże


Cytat: "millena"
Ty wiesz co to modlitwa? Raczej bliższa ci zapluta broda Marksa POkraku, jeżeli w ogóle wiesz kto to był.

Oooooo! odezwała się, wypoczęta po rekolekcjach na plażach Egiptu, katoliczka,wielbicielka wszystkich ideologów komunizmu.I oczywiście pisze pięknym polskim językiem miłości,niczym nie różniącym się od tego, którym plują tzw. obrońcy krzyża.Wasza frustracja coraz bardziej cieszy,bo oznacza wasz definitywny  polityczny koniec.Już niedługo sami się zagryziecie.


Noo millena to moja idolka, jeśli chodzi o rzucanie nazwiskami "wielkich ideologów". Nawet zwrot "sieg heil" ma opanowany (o czym pisała do mnie w innym temacie) bo, jak sama stwierdziła, ma większą niż ja wiedzę historyczną. Raczej histeryczną  :rotfl: No i zasadniczo, może ten zwrot to nie z wiedzy wynika, może to tylko dziadek z Wehrmahtu?

Również pozdrawiam :)