Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie.  (Przeczytany 80462 razy)

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #60 dnia: Lipca 31, 2010, 15:20:43 »
Cytat: "speedbax"
Ogólnie myślę podobnie jak Ty, jednak z tym zarabianiem i stosunkiem praca=pieniądze jest różnie. Raczej powiedziałbym, że to w budżetówce hoduje się pasożytów. Uważam również, że pomoc finansowa państwa powinna być zależna od dochodów obywateli. Bogaci nie powinni otrzymywać żadnej pomocy i płacić wysokie podatki (jak w Niemczech np.). Polakom należy się możliwość uczciwej pracy za godziwe pieniądze, lecz w sektorze czysto prywatnym jest z tym bardzo różnie.

Zgadzam się, jest to rozwinięcie tego co napisałem, bardzo trafne zresztą.
I love the night.
1101110100101111

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #61 dnia: Lipca 31, 2010, 15:23:28 »
Cytat: "jezat"
To co wg ciebie rząd powinien zrobić?-obniżyć jeszcze bardziej podatki i zwiększyć wydatki


Tutaj poczytajcie sobie co rząd powinien zrobić zdaniem fachowców i jakie jest ich zdanie na temat podwyżki podatku.

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/439765,rzad_proponuje_vat_o_1_pkt_proc_w_gore_eksperci_krytykuja.html

Ze mną możecie się  nie zgadzać, ale to jest zdanie niezależnych ekonomistów.
P.S. Paliwo znów w górę o min. 4 gr....suuuuper...
Brawo Donek, tak trzymaj a na jesieni przyszłego roku cały elektorat odpłynie ci do SLD. Będzie Unia Wolności bis. Ciekawe jaką teraz założą efemerydę partyjną żeby nie stracić politycznego koryta ?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #62 dnia: Lipca 31, 2010, 15:27:39 »
Też tak sądzę, że SLD wróci do koryta, zaczną się dawne układy, układziki, będzie jeszcze lepiej niż za rządów słońca Peru "miszcza" bajeru.

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #63 dnia: Lipca 31, 2010, 16:12:51 »
A wy myślicie, że ceny paliwa Tusk ustala... Tak ? To ciekawe... Ja teraz jadę do Czech. Owszem. Modlę się, żeby do 9 potaniało... Bo w Niemczech jest drożej. I w samych Czechach też...

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #64 dnia: Lipca 31, 2010, 18:21:38 »
Cytat: "Mariusz1989"
A wy myślicie, że ceny paliwa Tusk ustala... Tak ? To ciekawe... Ja teraz jadę do Czech. Owszem. Modlę się, żeby do 9 potaniało... Bo w Niemczech jest drożej. I w samych Czechach też...


tylko, że w Niemczech zarobki są jakby trochę wyższe  niż w Polsce, tak więc siła nabywcza tamtejszej "dniówki" jest zdecydowanie wyższa niż w Polsce

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #65 dnia: Lipca 31, 2010, 18:44:20 »
Cytat: "dnfan1"
tylko, że w Niemczech zarobki są jakby trochę wyższe niż w Polsce


Zależy od rejonu, wielu Polaków zarabia dziś więcej niż nie jeden Niemiec.

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 31, 2010, 19:04:33 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "dnfan1"
tylko, że w Niemczech zarobki są jakby trochę wyższe niż w Polsce


Zależy od rejonu, wielu Polaków zarabia dziś więcej niż nie jeden Niemiec.


raczej niewielu a porównując to zarobkami na poszczególnych stanowiskach pracy to jesteśmy kilka długości z tyłu

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 31, 2010, 19:11:47 »
Mylisz się, jest parę rejonów, gdzie zarobki są faktycznie wyższe, lecz ogólnie nie jest już tak kolorowo. Szczególnie w landach po byłym NRD. Jak ktoś zarobi 1500 euro na rękę to jest suuuuuper gość, warto tutaj dodać, że koszty życia w Niemczech są wyższe niż w Polsce.

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 31, 2010, 19:13:34 »
poważnie wierzysz w to co piszesz?? :rotfl: ciekawe kiedy zaleje nas fala tanich niemieckich pracowników?  ;D

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 31, 2010, 19:16:06 »
Tak się składa, że żyję w Niemczech. Mówimy tutaj o zwykłych miejscach pracy, a nie pracy w dużych koncernach. Jak nie wierzysz, to poszukaj ile może zarobić np. mechanik samochodowy.

[ Dodano: 2010-07-31, 19:17 ]
Cytat: "dnfan1"
ciekawe kiedy zaleje nas fala tanich niemieckich pracowników?


Śmiejesz się? Z tego co wiem, to Niemcy pracują już w Szczecinie.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 31, 2010, 20:47:06 »
Precz z przygłupimi PIsmakami...Sekator tylko obrażasz..Wpaniały PIS tylko ludzie się nie poznali,ale cytując Twojego pupila Kurskiego to ciemny naród...Palę się ze wstydu jak Twoje guru Jaruś z Macierewiczem  bredzą o "zbrodni" katyńskiej i zmieceniu rządu z powierzchni ziemi,,,Wstyd mi,że ktoś taki jest u żłoba.../filozofia Kalego to filozofia PISkorzy..Ciency w uszach i tylko szczekać potrafią....

[ Dodano: 2010-07-31, 20:48 ]
Wychodzi teraz bokiem rozdawnictwo JArusia jak był u władzy...Nie swoje najłatwiej rozdawać...Teraz niech inni się martwią...

[ Dodano: 2010-07-31, 20:55 ]
http://www.polityka.pl/kraj/analizy/1502555,2,siedem-mitow-na-temat-pis.read Tutaj ciekawy artykuł na temat WSPANIAŁEGO PISu...Politykę trudno posądzać o stronniczośc...zachęcam do przeczytania...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 31, 2010, 20:58:28 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Precz z przygłupimi PIsmakami...Sekator tylko obrażasz


Chłopie, wyluzuj...ostatnio strasznie się zradykalizowałeś..W którym miejscu Cię obraziłem? Ty w jednym zdaniu zarzucasz mi, że jestem głupi, a jednocześnie sam zarzucasz obrażanie. Przeczytaj na spokojnie swoją wypowiedź i sam zastanów się nad jej treścią i sensem.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 31, 2010, 20:59:19 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Wychodzi teraz bokiem rozdawnictwo JArusia jak był u władzy...


Trzebież, jesteś trochę niesprawiedliwy, zobacz ile Donaldinio jest już u władzy. To, że teraz zaczyna się robić gorąco ma też inne podłoże. Myślę, że za dużo było bajeru, a za mało konkretnych posunięć.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 31, 2010, 21:02:27 »
Sekator ile razy pisałeś obraźliwe słowa na temat ludzi głosujących na PO?Tobie wolno nieustannie obrażać i lżyć ,ale jak ktoś stanie okoniem to już radykał...Zastanów się sam co Ty mówisz...Ani razu nie obraziłem Ciebie,nie wyzwałem itp..Oczywiście POpartańcy i jełopy to takie normalne tak?To nie jest radykalizm,ale jak kogoś wkur...za przeproszeniem takie pieprzenie to już be...NIgdy nie zagłosuję na PIS również przez niedoszłego burmistrza i byłego szefa straży miejskiej w Policach...Każdy wie o kim mowa...Mam swoje powody i nigdy w życiu!!!

[ Dodano: 2010-07-31, 21:07 ]
Speed chłopie,patrząc na innych trzeba i spojrzeć i na własne podwórko...Ja nie mówię ze PO jest super idealne bo NIE jest,ale to co zastała PO przejmując ster władzy to pozostałości po pozostałych rządach...Sukces zawsze ma wielu ojców,a porażka jest sierotą...Ciekawi mnie co teraz będzie jak zaprzysiężą Komorowskiego..Albo z tarczą albo na tarczy..Wyborcy rozliczą!!!Nie jestem śl;epo zapatrzony w PO jak sekator w PIS...Dla mnie musi być dobrze i normalnie bez awanturnictwa i ciągłego szukania haków..
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 31, 2010, 21:07:27 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Tutaj ciekawy artykuł na temat WSPANIAŁEGO PISu...Politykę trudno posądzać o stronniczośc...zachęcam do przeczytania


A tutaj garść informacji o jego autorze :

Wiesław Władyka (ur. 1947) - polski dziennikarz, profesor historii na Uniwersytecie Warszawskim, literaturoznawca, historyk prasy.

Jako naukowiec zajmuje się głównie historią literatury. Pracuje w Instytucie Badań Literackich PAN. W okresie socjalistycznym należał do PZPR[potrzebne źródło]. W stanie wojennym pracował w kontrowersyjnym czasopiśmie "Tu i Teraz", uchodzącym za "oświecone" czasopismo tzw. "betonowego" skrzydła PZPR, m.in. ze względu na osoby naczelnego (TW SB) oraz wicenaczelnego (oskarżonego o posłanie na śmierć donosem członka AK). Jako dziennikarz od wielu lat związany jest z tygodnikiem "Polityka", gdzie był szefem działu krajowego, a obecnie jest komentatorem wydarzeń politycznych

Wypociny śmieci moralnych mnie nie interesują. Jeśli to są Twoje wzorce to gratuluję.