Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie.  (Przeczytany 80352 razy)

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #255 dnia: Sierpnia 27, 2010, 21:16:26 »
Cytat: "Wykidajło"
Co do mojego imienia i nazwiska, to twój druh sekator je zna


No i co z tego, że znam ? Sądzisz, że wysyłam tę radosną nowinę wszystkim użytkownikom forum na maila ?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #256 dnia: Sierpnia 27, 2010, 21:22:34 »
Cytat: "Wykidajło"
Musisz mi jeszcze pokazać, którzy to są ci moi idole.


Nic nie muszę, czasy komuny dawno minęły.

Cytat: "Wykidajło"
Po PiSlogice postanowiłeś pokazać swoją PiSprawdomówność? W którym miejscu czepiam się samej anonimowości?


Szkoda gadać....

Cytat: "Wykidajło"
I to by było na tyle.


Dobranoc.

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #257 dnia: Sierpnia 27, 2010, 21:27:56 »
Cytat: "Wykidajło"
nie rozumiem tej PiSlogiki

Cytat: "Wykidajło"
szkoły kończyłem w czasach, kiedy nie było PiSmatury

Cytat: "Wykidajło"
Szanowny PiSkształcony kolego

Cytat: "Wykidajło"
Po PiSlogice postanowiłeś pokazać swoją PiSprawdomówność?

Cytat: "Wykidajło"
Wykształcony pisowiec nie potrafi zrobić takich prostych rachunków?


Nie przesadzasz, Wykidajło? Wszystko to cytaty z jednej tylko strony tego wątku. Powoli to zaczyna wyglądać na jakąś fobię. Poza tym dziwi mnie, że taki poważny człowiek jak Ty co i rusz sprowadza dyskusję do partyjnego podziału. Bez tego się nie da rozmawiać? A na dodatek zarzucasz tu "pro-pisowość" osobom, które się od tego odżegnują. Jeszcze raz: po co?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpnia 28, 2010, 11:10:28 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Wykidajło"
Co do mojego imienia i nazwiska, to twój druh sekator je zna


No i co z tego, że znam ? Sądzisz, że wysyłam tę radosną nowinę wszystkim użytkownikom forum na maila ?

To z tego, że ty znasz twarz tego, który publicznie nazywa cię szczylem i łajdakiem. Tobie odwagi wystarcza tylko na anonimowe opluwanie osób, których personalia są ci znane. Dlatego nie będziesz przeze mnie traktowany jak człowiek, tylko jak AKŁ.

[ Dodano: 2010-08-28, 11:30 ]
Cytat: "dnfan1"
dlatego bierze się kredyt w walucie ponieważ jest tańszy niż w PLN, to jest oczywiste dla każdego ale widzę, że dla Ciebie to jest odkrycie życia ;D a jeżeli ktoś brał w walucie i spłaca w walucie to w ostatnich 2 latach jest nieźle do tyłu: po 1 wartość mieszkania spadła,

No wprost tragedia, panie. Nie mogę się już chwalić, że mam mieszkanie warte pół miliona, bo jest warte mniej. I polisę muszę tańszą kupować. A jak zamiast podatku od nieruchomości w końcu podatek katastralny wprowadzą, to będę gorszym obywatelem, bo będę mniej płacił do państwowej czy samorządowej kasy.
Cytat: "dnfan1"
po 2 kwota kredytu i raty wzrosła.

Kwota kredytu nie wzrosła. Wzrosła jej suma wyrażona w złotówkach. Gdybym musiał go w tej chwili spłacić w całości, byłbym rzeczywiście do tyłu. Ale nie muszę, więc jest to tylko napis, i to nawet nie na papierze.
Wzrosła rata, owszem. Ale - jak pokazywałem wyżej - nadal jest ona niższa niż byłaby, gdybym ten sam kredyt wziął w złotówkach (a w najgorszym przypadku nie jest znacząco wyższa). Te obliczenia zaś były zrobione na zasadzie "wczoraj wziąłem po 2,30, dziś kurs wzósł do 3,00". W rzeczywistości brałem 3 lata temu, sporo spłaciłem przy kursie niższym niż 2,30 i per saldo jestem sporo do przodu. Więc nie narzekam. A że do Twojego ideolo to nie pasuje, to już nie mój problem.

[ Dodano: 2010-08-28, 11:47 ]
Cytat: "TomaszTokarczyk"
Cytat: "Wykidajło"
nie rozumiem tej PiSlogiki

Cytat: "Wykidajło"
szkoły kończyłem w czasach, kiedy nie było PiSmatury

Cytat: "Wykidajło"
Szanowny PiSkształcony kolego

Cytat: "Wykidajło"
Po PiSlogice postanowiłeś pokazać swoją PiSprawdomówność?

Cytat: "Wykidajło"
Wykształcony pisowiec nie potrafi zrobić takich prostych rachunków?


Nie przesadzasz, Wykidajło?

Może trochę :)
Ale to tak dla równowagi, bo po zabanowaniu jezata dział się mocno przechylił w jedną stronę.
A PiSmatura to coś, za co odpowiadacie. Nie ja wydałem rozporządzenie, żeby świadectwo maturalne dostawali goście, którzy oblali maturę z jakiegoś przedmiotu, tylko minister z rządu Jarosława K.
Cytat: "TomaszTokarczyk"
Poza tym dziwi mnie, że taki poważny człowiek jak Ty co i rusz sprowadza dyskusję do partyjnego podziału. Bez tego się nie da rozmawiać?

Z niektórymi się nie da. Jesteś wśród członków/zwolenników PiS udzielających się w tym dziale wyjątkiem, z którym można się spierać o fakty i walczyć na argumenty, a też się czasem zapędzasz.
Cytat: "TomaszTokarczyk"
A na dodatek zarzucasz tu "pro-pisowość" osobom, które się od tego odżegnują.

Co z tego, że się odżegnują, skoro ta ich propisowość aż kłuje w oczy? Ale nie robiłbym tego, gdyby te osoby nie wciskały mi idoli wedle swojego uznania.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpnia 28, 2010, 15:45:58 »
Z tego co widać,to PIS sam się wykończy.Frakcja młodych ma już dosyć wodza i tylko patrzeć jak nastąpi zmaina warty na czele partii.Oby z pożytkiem dla społeczeństwa.Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpnia 28, 2010, 21:33:20 »
Cytat: "Wykidajło"
Dlatego nie będziesz przeze mnie traktowany jak człowiek, tylko jak AKŁ.


Przebadaj sie przyjacielu, dobrze ci radzę, poziom twojej agresji wzmożonej niespłaconym kredytem niebezpiecznie wzrasta i może skutkować w bliższej , lub dalszej perspektywie czasowej silną depresją, tudzież innym schorzeniem o podłożu psychiczno-neurotycznym.

Do admina: jak zwykle zmuszony byłem do ostrzejszej wypowiedzi, na skutek wcześniejszego ataku mojego niesfornego adwersarza (jako dowód proszę przeczytać otatnie moje i jego wypowiedzi, które jasno dowodzą, ze ja wycieczek osobistych jako pierwszy nie zacząłem)
pozdrawiam sekator.

[ Dodano: 2010-08-28, 21:35 ]
Cytat: "TrzebieżCITY"
Z tego co widać,to PIS sam się wykończy


A co takiego sie stało ? Piszesz o PiSie krajowym , czy naszym polickim ? Rozwiń temat proszę, jako człowiek otwarty na wiedzę chętnie dowiem się czegoś nowego.Pozdrawiam.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpnia 29, 2010, 10:59:42 »
Może źle to ująłem,ale chodzi mi o te przepychanki na samym szczycie PIS.Młode wilki ciągną do władzy i dosyć mają dyktatorskich zapędów wodza.Zobaczymy co z tego wyjdzie.Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpnia 29, 2010, 11:11:14 »
o dyktatorskich zapędach wodza poczytaj sobie poniżej:
"Donald Tusk urządził pokazówę w stylu Putina opieprzając szefów OFE. Zupełnie przypominało to wizytę premiera Rosji w spożywczaku i domaganie się od biednego kierownika owego sklepu obniżenia cen.

Dwie refleksje. Po pierwsze, pomyślmy przez chwilę (to moja ulubiona zabawa intelektualna ostatnich trzech lat) co by było, gdyby zrobił to premier Kaczyński w czasach swoich rządówJ Protestom ekonomistów i polityków nie byłoby końca. Ryszard Petru wyłby w niebogłosy, że współczesny świat nie zna tego typu ingerencji w gospodarkę (od czasów Hitlera i Stalina, oczywiście). Róża Thun prosiłaby Parlament Europejski o interwencję zbrojną w celu ratowania rudymentów demokracji w Polsce. A Tomasz Wołek pakowałby, filmowany w tym czasie przez telewizje całego kraju, swój żebraczy tobołek i udawał się na emigrację do Czech. No ale mamy rządy PO, więc jutro nikt o tym nie będzie pamiętał.
Po drugie, i nikt tego chyba nie zauważył, ten atak na OFE to w istocie był atak na Jerzego Buzka. No bo przecież kto rządził w kraju, gdy były one wprowadzane? Kto jest do dzisiaj dumny, że to jego gabinet był autorem owej reformy emerytalnej? Kto uchodzi za największego reformatora od czasów Grabskiego? No wszak Pan Premier, Prezydent, Przewodniczący, Profesor Jerzy Buzek – nasz człowiek w PE! Dlaczego więc Tusk atakuje Buzka? No i jaka będzie odpowiedź Pana PPPP Jerzego Buzka? Europa czeka w napięciu na srogą zemstę! Drżyjmy! Pomsta będzie sroga – jak na początku Pulp Fiction"

źródło: migalski.blog.onet.pl

polecam również tekst na ten sam temat na: zbigniewkuzmiuk.salon24.pl

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpnia 29, 2010, 13:57:23 »
Dn czy Ty nie umiesz się odnieść do tych jazd na szczycie PIS?Czytasz ze zrozumieniem?Raczej nie...Właśnie Migalski,Poncyliusz,to ta normalna twarz PIS,a nie mający megalomańskie ciągoty naczelny wódz...Dni Jarosława są policzone na czele partii...Kwestia czasu tylko...Zobaczysz sam,że jak nie będzie u władzy Jara to i sondaże twojej opcji pójdą w górę.Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-08-29, 13:58 ]
i Gdyby babcia była dziadkiem itd.takie gdybanie do kieszeni schowajcie
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpnia 29, 2010, 13:58:39 »
Jako, że wątek mocno się rozrósł, proszę o otwarcie kolejnej części topiku.

Zamykam
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy