Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.  (Przeczytany 9715 razy)

sekator

  • Gość
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« dnia: Lipca 16, 2010, 10:35:42 »
Tymczasem okazuje się, że pokrzykiwania Palikota to kolejna przykrywka dla niekompetencji  Jonasza i jego ekipy, która tym razem może zaprowadzić go przed Trybunał Stanu !! (swoją drogą dlaczego tak późno).
Oto okazuje się, że pan premier i jego urzędnicy nie posiadają podstawowej wiedzy z zakresu stanowienia prawa w Polsce. Dla tych bardziej rozumnych pełowców polecam artykuł w dzisiejszej Gazecie Prawnej:

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/436460,smolenska_katastrofa_prawna.html

Jak długo nieuki i lenie z PO będą kompromitować nasz kraj ? Dlaczego rządzą nami  niekompetentni dyletanci ? Jak długo ciemny elektorat peło będzie ,,fascynował" się każdą wypociną Palikota, a nie zajmie się merytoryczną oceną rządzącej ekipy ?

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 16, 2010, 11:44:55 »
Oto prawdziwa polityka miłości, już w tytule tematu to widać ;)
SPZP "Skarb"

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 16, 2010, 11:58:49 »
POlityka miłości to wymysł cudotwórcy z  waszej partii, no ale jak się popala zioło, to i dzieci kwiaty mogą się przyśnić.
millena

jezat

  • Gość
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 16, 2010, 12:30:50 »
Cytat: "millena"
POlityka miłości to wymysł cudotwórcy z  waszej partii, no ale jak się popala zioło, to i dzieci kwiaty mogą się przyśnić.

Dlaczego nie wezniecie się za sprzątanie g....na wylewającego się z pisowskiego szamba.
Dzisiaj karłowata jadowita żmija zwana szefem PiSu dała znowu popis swojej nieskończonej frustracji.Jeszcze parę takich wystąpień i trzeba go będzie ubierać w kaftan bezpieczeństwa,bo rzeczywiście z zemsty może podpalić Polskę przed  czym ostrzegał W.Cimoszewicz.Temu genetycznemu kłamcy już lewica przestała się podobać, bo nie chce razem z Kłamczyńskim używać do wojny polsko-polskiej krzyża.A za ten stan rzeczy odpowiadają władze W-wy,które w sprawie śmietnika przed Pałacem Prezydenckim schowały głowe w piasek w strachu przed watykańską drużyną harcerzy.reakcja powinna byc krótka;wezwanie do zabrania krzyża w terminie 3 dni,następnie w wyniku braku reakcji zabranie go pod eskorta armatek wodnych i przewiezienie do siedziby watykańskich "harcerzy".Koniec,kropka.I co wy na to wielbiciele pisowskiego szamba????????

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 16, 2010, 12:42:50 »
Millenko, nie waszej, bo nie jestem  członkiem PO. Mam do tej partii nastawienie raczej neutralne. Ja po prostu PiSu nie znoszę.
SPZP "Skarb"

sekator

  • Gość
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 16, 2010, 14:42:37 »
Cytat: "jezat"
g....na wylewającego się z pisowskiego szamba


Widzę,że słowo na g...wyjątkowo cię ostatnio jara. Co cię tak rozgrzewa, upał czy jutrzejsza parada ? Schłodź się trochę, bo rdzeń ci się przegrzeje i zamiast jutro manifestaować,będą ci chłopaki  musieli sztuczne oddychanie ,,usta usta robić".

[ Dodano: 2010-07-16, 14:45 ]
Cytat: "jezat"
wielbiciele pisowskiego szamba????????


Cytuj (zaznaczone)
Oto prawdziwa polityka miłości, już w tytule tematu to widać  

 


Fakt, miłość bije z całego powyższego postu.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 16, 2010, 14:49:27 »
Do theville666

Trudno. Co robić.

"Niedoskonałość ludzka istnieje po to, by było co wybaczać..."
Pozdrawiam
millena

sekator

  • Gość
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 16, 2010, 15:08:48 »
http://biznes.onet.pl/hazard-ke-ma-zastrzezenia-do-polski,18490,3323692,1,news-detal

Oto kolejny gniot prawny przygotowany przez niedouczonych PeŁOwców. Dobrze, że Komisja Europejska czuwa nad tymi nieukami, którzy bawią się w rządzenie państwem. I to są fakty moi drodzy. Każdy dzień przynosi POrażki słońca Peru i jego ekipy. Tylko żeby o tym wiedzeić, trzeba dużo czytać, a z tym w waszym  elektoracie cieniutko.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 16, 2010, 15:13:44 »
Cytat: "jezat"
g....na wylewającego się z pisowskiego szamba


Cytat: "sekator"
Widzę,że słowo na g...wyjątkowo cię ostatnio jara. Co cię tak rozgrzewa, upał czy jutrzejsza parada ? Schłodź się trochę, bo rdzeń ci się przegrzeje i zamiast jutro manifestaować,będą ci chłopaki  musieli sztuczne oddychanie ,,usta usta robić".

A garnuszek w zbroi rycerza ci się nie zagrzał?Nie doceniłem twojej yntelygencji.Nie wiedziałem ,że wielbiciel oszusta może nie wiedzieć ,że w szambie znajduje się g...wno.No tak,jak ktoś się w nim nieustannie babrze to w końcu traci poczucie rzeczywistości.
Pozdrawiam z wozu asenizacyjnego.Już w przyszłym roku na jesieni będziemy opróżniać pisowskie szambo.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 16, 2010, 15:19:06 »
Cytat: "jezat"
Pozdrawiam z wozu asenizacyjnego


Nie zapomnij tych twarzowych, różowych stringów. Jutro na tym pojeździe w swoich odjazdowych majtach złamiesz niejedno męskie serce :rotfl:  :rotfl:

jezat

  • Gość
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 16, 2010, 15:26:41 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "jezat"
Pozdrawiam z wozu asenizacyjnego


Nie zapomnij tych twarzowych, różowych stringów. Jutro na tym pojeździe w swoich odjazdowych majtach złamiesz niejedno męskie serce :rotfl:  :rotfl:

To kiedy do ciebie zajechać gównowozem???????/

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 16, 2010, 19:28:33 »
No proszę, do mnie w innym wątku czepiano się za określenie "PiSior" a tu sekatorek co wyPiSuje?Nic tylko różowe stringi i parady gejów dla PO poleca.Przepraszam, dla-jak to sekatorek określa-PełO.
Millena też nie umie inaczej, jak tylko wciskać w wyrazy nazwy partii PO, n.p. w słowie polityka.
W takim razie proszę się nie czepiać bo tak długo, jak PiSiory będą sobie pozwalać to i ja PiSiorować nie przestanę.


Wrrr jak ja tego PiSu zakłamanego nie lubię...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 16, 2010, 19:54:21 »
Cytat: "Mamabije"
No proszę, do mnie w innym wątku czepiano się za określenie "PiSior" a tu sekatorek co wyPiSuje?Nic tylko różowe stringi i parady gejów dla PO poleca.Przepraszam, dla-jak to sekatorek określa-PełO.


Kotuś, wrzuciłęm dwa linki do poważnych artykułów na temat niekompetencji obecnego rządu. Ani jeden zwolennik PO nie odniósł się do nich merytorycznie. Więc o czym ja mam z wami rozmawiać ? Skoro nie rozumiecie podstawowych zagadnień dotyczących stanowienia prawa w państwie ? Mogę sobie z jezatem pogadać o jego jutrzejszej paradzie, albo ze storczykiem o pierdzących autobusach pod oknem.
Ot i wszystko.

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 16, 2010, 20:11:12 »
Cytat: "sekator"
Kotuś, wrzuciłęm dwa linki do poważnych artykułów na temat niekompetencji obecnego rządu. Ani jeden zwolennik PO nie odniósł się do nich merytorycznie. Więc o czym ja mam z wami rozmawiać ?


Bo jakbyś chciał Nas tym zainteresować i byś potrafił, to byś te artykuły trochę streścił w swoich postach. Jeżeli ja bym miał czytać każde bzdury (i parę poważnych artykułów), które tu umieszczacie, to nie odchodziłbym od komputera i napewno bym na tym nie zyskał...

[ Dodano: 2010-07-16, 20:18 ]
Cytat: "sekator"
Mogę sobie z jezatem pogadać o jego jutrzejszej paradzie


I to jest właśnie miłość do rodaków sympatyków PiSu :) Zazdrościsz, że może nim się ktoś interesować ? Czyżby niepowodzenie sercowe ? Może ty też na tej paradzie znajdziesz kogoś dla siebie ? Albo lepiej pobiegnij nawracać "niewiernych". Tomek Terlikowski, prawicowiec z "Frondy" organizuje mszę w intencji "chorych".  Będzie modlił się o nawrócenie... Boże... Jak mnie irytuje taka ciemnota ! Niech się modli w swojej intencji. Na świecie jest wolność wyznania i wolność orientacji seksualnej. Tylko w państwie rządzonym przez kler nie ma tolerancji a "innych" uważa się za chorych... Chorzy to są Ci, którzy tak uważają... Widać jak daleko jesteśmy w tyle, jeżeli chodzi o rozwój... Intelektualny niektórych osób...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 16, 2010, 20:19:31 »
Cytat: "Mariusz1989"
Jeżeli ja bym miał czytać każde bzdury (i parę poważnych artykułów), które tu umieszczacie, to nie odchodziłbym od komputera i napewno bym na tym nie zyskał...


Gazeta Prawna nie pisze bzdur, ale ty jako przedstawiciel pokolenia Dody i Wojewódzkiego być może masz inne zdanie.

[ Dodano: 2010-07-16, 20:22 ]
Cytat: "Mariusz1989"
Czyżby niepowodzenie sercowe


Podboje miłosne w stosunku do osobników tej samej płci raczej mnie nie interesują, to igraszki chłopaków z innej opcji. Jak widzę nadal nie odnosisz się do zarzutów merytorycznych, tylko z uporem maniaka wolisz rozmawiać o d...e Maryny ( o przepraszam Mariana).