Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.  (Przeczytany 9647 razy)

jezat

  • Gość
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 16, 2010, 21:26:00 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Mariusz1989"
Jeżeli ja bym miał czytać każde bzdury (i parę poważnych artykułów), które tu umieszczacie, to nie odchodziłbym od komputera i napewno bym na tym nie zyskał...


Gazeta Prawna nie pisze bzdur, ale ty jako przedstawiciel pokolenia Dody i Wojewódzkiego być może masz inne zdanie.

[ Dodano: 2010-07-16, 20:22 ]
Cytat: "Mariusz1989"
Czyżby niepowodzenie sercowe


Podboje miłosne w stosunku do osobników tej samej płci raczej mnie nie interesują, to igraszki chłopaków z innej opcji. Jak widzę nadal nie odnosisz się do zarzutów merytorycznych, tylko z uporem maniaka wolisz rozmawiać o d...e Maryny ( o przepraszam Mariana).

Czy to przypadkiem Gazeta Prawna nie połączyła się z upadającym pisowskim Dziennikiem?????Oświeć mnie krynico mądrości i wiedzy  (może nawet praktycznej)o zboczeniach seksualnych.
Przy okazji z przyjemnością informuję ,że mgr Zero Zbyszek potwierdził w środę w tvpis info ,że piloci byli pod szczególną presją ....i dalej,bo wiedzieli,że nie ma lotniska zastępczego.To prawda,lotniska zastępczego nie było bo coś takiego w lotnictwie wojskowym i cywilnym nie występuje.Dla lotu TU-154m wyznaczono dwa zapasowe lotniska;był to Witebsk ok 130 km od Smoleńska i drugie Mińsk ok.305 km od Smoleńska.
Ale co się dziwić facetowi,który nie potrafił skończyć aplikacji.

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Jonasz przed Trybunał Stanu.
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 16, 2010, 23:48:00 »
Sekator, co  Ty mi tu zamylasz linkami, ustosunkuj się do mojego postu jak należy a nie karm mnie odnośnikami do wypowiedzi kogoś trzeciego.
Jeśli od mnie rząda się określonych zachowań to proszę zacząć od siebie.Sporo przed moim pierwszym postem z określeniem "PiSior" Wy, zakochani w PiS, pluliście na PO ile wlezie.Ale to już nauka Waszego Jarkacza&Spółki z o.o.
Nie mam za bardzo czasu szukać po różnych stronach wypowiedzi Jarkacza z różnych okresów przed i po wyborach, żeby przedstawić tu rozbieżności między tym, co mówił w czasie kampanii a co na ten sam temat mówił po przegranej.Jednak każdy, kto jest w miarę na czasie sam zauważył pewnie nagła zmianę poglądów  w kilku kwestiach (choćby stosunek do Rosji).A jesli tego nie zauważył to albo ślepy albo...PiSior.
A tak na marginesie...dlaczego Jarkacz na siłe wcina się w sprawę krzyża sprzed Pałacu Prezydenckiego?Jakie to niby jest miejsce o znaczenu historycznym?Jak chce uszanować miejsce historyczne to niech przeniesie krzyż tam, gdzie jego brat zginął.I niech wystawi tam również tablicę upamiętniającą WSZYSTKIE ofiary tragedii.