Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu  (Przeczytany 54484 razy)

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #135 dnia: Listopada 29, 2010, 20:38:57 »
Gdzie można znaleźć aktualne dyżury aptek?

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #136 dnia: Listopada 29, 2010, 20:53:12 »
Chopin, żadna ze mnie figura, po prostu przypadek i tyle. Czy Ty musisz sie w każdym miejscu doszukiwać cwaniactwa, oszustwa itp.? Piszesz:
"Tylko ja nie cieszył się bym tak bardzo z tego.Niestety taka sprzedaż napędza podaż i ludzie kupują ile mogą,bo tak tanio.Gromadzą w domu,a później odnoszą do apteki przeterminowane leki.Za grube pieniądze.No tak apteka dostała swoje,ale teraz państwo lub inny naiwny aptekarz musi zapłacić za utylizację".
Naprawdę sądzisz, że tylko tanie leki są przyczyną ich gromadzenia, a potem odnoszenia przeterminowanych do apteki? Pamiętam czasy, gdy leki były dużo tańsze, ludzie też je gromadzili. Gdy znacznie wzrosły ich ceny, było tak samo. Ja uważam, że częściowo wina leży w naszej mentalności i źle pojętej mądrości. Kupujemy leki, zażywamy, ale gdy nieco się nam polepszy, odstawiamy i zapominamy, że np. antybiotyki powinniśmy wykorzystać zgodnie z zaleceniem lekarza, czyli do końca opakowania. Uważamy, że lepiej wiemy niż lekarz, co jest dla nas dobre. Czy my, laicy w dziedzinie medycyny, powinniśmy leczyć się po swojemu?

chopin

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #137 dnia: Listopada 29, 2010, 21:04:14 »
Dyżuruje świątek-piątek-czy niedziela apteka CENTRUM ZDROWIA !!!!!! :jupi:

----------------------

Wierz mi,że tak jest...cena nakręca ludzi.Widać to nawet w sklepach spożywczych,kupujesz co jest tańsze,ale nie zawsze jest to akurat nam potrzebne.A recepta? Ludzie gromadzą leki,jwśli mają taniej wykupią je pomimo tego,że w domu ma zapas na dwa-trzy miesiące.Skoro jest tanie...
Zadałaś na koniec mądre pytanie.Niestety,każdy Polak to lekarz. ;D
Cwaniactwo i oszustwo napędza koniunkturę.Widać to w TV,widać to nawet w naszych Policach. Takie z nas społeczeństwo,że nie lubimy uczciwości.I tyle...a jeśli widzę oszustwo i cwaniactwo to głośno o tym mówie.Ale wszyscy tu osądzają mnie tak samo - CZEPIAM SIĘ



KUBUŚ! Coś mi przeskoczyło !!! Nie strelaj...

Scaliłem oba posty - akurat miałem chwilę wolnego czasu :). Pozdrawiam - Kuba

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #138 dnia: Listopada 29, 2010, 22:18:56 »
chopin , marcin czytam wasze(i innych) wypowiedzi od samego początku tego posta,do tej pory wytrzymałam. Wydaje mi się ,że tematem jest to ,że w Policach mogłoby zabraknąć apteki całodobowej. Ja jako matka dwójki małych dzieci nie wyobrażam sobie ,aby takiej apteki nie było. Jak dla mnie może ona być na Grzybowej,w kinde czy gdziekolwiek indziej,aby była. Wyobraźcie sobie sytuacje,ze dziecko trafia z zapaleniem krtani z 40 stopniami temperatury i musi mieć lek podany JUŻ i co ? biegacie po całych Policach i szukacie Tej apteki gdzie jest najtaniej,obsługa jest miła,czy biegniecie do tej,o której wiecie ,ze jest czynna?Bo ja np.idę do tej czynnej,  gdziekolwiek ona jest i jakie ma ceny,nawet jeśli bym była ,,nie miło " obsłużona i lek był by 100% droższy,bo zdrowie moich dzieci nie ma ceny.Nie chcę bronić jakiejkolwiek apteki,ale chciałabym ,aby choć jedna taka apteka w Policach była-całodobowa

chopin

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #139 dnia: Listopada 29, 2010, 22:25:16 »
To w takim razie Twoje marzenia się spełniły. Tylko ciekawy jestem co zrobisz,gdy w środku nocy w tej całodobowej zabraknie leku,a personel jest na tyle nieudolny,że nie potrafi pomóc.To co wtedy?

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #140 dnia: Listopada 29, 2010, 22:41:48 »
Nie,moje marzenia się nie spełniły, bo chciałabym,aby moje dziecko dostało stosowny lek w całodobowej przychodni dyżurującej.jednak procent szans na uzyskanie odpowiedniego leku w   całodobowej aptece w Policach jest większy, niż w  przypadku ,gdyby takowa nie istniała. wtedy każdy człowiek,rodzic, szuka innej dostępnej pomocy,w jak najbliższej odległości i najkrótszym czasie

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #141 dnia: Listopada 29, 2010, 22:44:29 »
Chopin, dziwnie myślisz. Czy sądzisz, ze tylko w  aptece w "Doboszu" może zabraknąć leku? Nie, równie dobrze się to zdarzyć w każdej innej aptece, w dyżurnej lub niedyżurnej, w dzień lub w nocy. Kupuję w tej aptece niemal od samego początku, gdy powstała, bo mam blisko. Jeszcze nigdy nie zauważyłam, by personel był nieudolny. Wręcz przeciwnie. Panie zawsze mi doradzą i podpowiedzą, co zastosować w danej sytuacji.
Chopin, jesteś z konkurencji?

chopin

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #142 dnia: Listopada 29, 2010, 22:48:43 »
Nie,moja droga. Zostałem żle obsłużony i nawet mnie nikt nie przeprosił. Za ten nieudolny personel. Wiec nic dla nich nie znaczę jako pacjent. Czy to mało ??? A poza tym słyszę o WIELU pomyłkach w tej aptece. Może właściciel powinien zwrócić w końcu na to uwagę. Sledzę uważnie poczynania tej apteki,bo mam osobiste powody.



Nie bardzo rozumiem też wypowiedź tamula...sugerujesz,że wcześniej,gdy dyżurowała jedna apteka było gorzej? prawdopodobieństwo dostania właściwego leku było mniejsze?

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #143 dnia: Listopada 29, 2010, 22:56:32 »
Widzę ,że polemika z Tobą nie ma sensu,jeśli kiedyś będziesz miał dzieci to może zrozumiesz, że miła obsługa to nie wszystko.pozdrawiam i powodzenia:).ja nic nie sugeruje po prostu zależy mi na tym, abym w środku nocy, gdy dziecko zachoruje dostała chociażby lek przeciwgorączkowy,gdziekolwiek to będzie- w doboszu,na Roweckiego.na Grzybowej itp,idt

chopin

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #144 dnia: Listopada 29, 2010, 22:58:44 »
mam dzieci. i może to właśnie moje dziecko odczuło pomyłkę na swojej skórze. Więc jeśli nie wiesz wszystkiego ostrożnie wypowiadaj opinie.

A miła obsługa należy się zawsze i wszędzie każdemu. Bo jeden z drugiego żyje ...

chopin

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #145 dnia: Listopada 29, 2010, 23:07:08 »
a tak nie było ??? bo jakimś cudem wszyscy tu zapomnieli,że jeszcze nie tak dawno dyżury nocne pełniły wszystkie apteki polickie

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #146 dnia: Listopada 29, 2010, 23:18:46 »
chopin, nie zrozum mnie źle,nie bronię apteki w doboszu,bo zdaję sobie sprawę jak to działa,chodzi mi o to ,że w takim dużym mieście jak Police powinna być chodź jedna apteka dyżurująca ,bo czasem jest tak ,że nie potrzebujesz specjalnego leku na receptę, ale zwykły ,,paracetamol" na gorączkę i co wtedy? płacisz za taxi 20 w jedna stronę i z powrotem ,tyle samo jak dobrze pójdzie i  szukasz apteki w Szczecinie   czy idziesz do ,, sieciówki " czy innej czynnej apteki w Policach?

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #147 dnia: Grudnia 02, 2010, 22:22:35 »
chopin, na Grzybowej,na przeciwko farmera jest fajna apteka ,miłe babki potrafią doradzić,nawet jak produktu nie ma w ich aptece ,a powiesz o co chodzi to doradzą co najlepsze,przy ,,Oskarze"ponoć też-wiem od siostry-

chopin

  • Gość
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #148 dnia: Grudnia 04, 2010, 23:37:02 »
Byłem,ale nie miały nic dla mnie.Ktoś jeszcze coś mi doradzi ???

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Dziś nocny dyżur ma apteka w... Przecławiu
« Odpowiedź #149 dnia: Grudnia 04, 2010, 23:55:42 »
Cytat: "chopin"
Ktoś jeszcze coś mi doradzi ???


Gumowy młotek, działa niezawodnie, wybija bezpowrotnie głupoty z głowy. Polecam.