Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.  (Przeczytany 49242 razy)

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 09, 2010, 00:31:50 »
Cytat: "Piotrek"

W dzisiejszych czasach jedynym prawidłowym wyborem jest partia Janusza Korwina-Mikke.


Nie do końca. 3 punkty z ich programu wyborczego mi się nie podobają:

1.Deficyt budżetowy będzie zakazany  = stagnacja, brak jakiegokolwiek rozwoju Polski...

2.Powszechny i swobodny dostęp do broni palnej (z wyłączeniem wielokrotnych przestępców i osób psychicznie chorych) = dopiero psycholi się na ulicach pojawi.

3.Państwo nie może finansować kultury - zostanie ona poddana mechanizmom rynkowym i prywatnemu mecenatowi. = jakoś mi się to nie widzi.



Ale to jest temat o Palikocie i wojnie polsko-polskiej nakręcanej przez PO, po to by odciągnąć ludzi od rzeczywiście istotnych spraw, więc do tego wróćmy...

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 09, 2010, 10:30:55 »
Cytuj (zaznaczone)



Powtarzasz slogany rzucane przez telewizje, która to nakręca ta wojnę polsko-polską i nenawiść, a gdzie własny rozum?
Szczerze to te obie partie tak bardzo się nie różnią obie trzymają się rękami i nogami przy korycie .Przed wyborami obiecują co im ślina na język przyniesie a później to co zawsze nici z obiecanek .Ciekawie to opisał w ostatnim felietonie w ANGORZE, Janusz Korwin -Mikke Świnki przy korycie.I choć nie jest moim pupilem musiałam przyznać mu racje .A Palikot chyba bardziej się bawi polityką niż ją uprawia ,chociaż to nie głupi facet.Ma na to pieniądze swoje a nie podatników.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 09, 2010, 11:07:41 »
Cytat: "Storczyk"
Szczerze to te obie partie tak bardzo się nie różnią obie trzymają się rękami i nogami przy korycie

To PO ma jakąś koalicje z PiS? Chyba coś przespałam  :lol2:
millena

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 09, 2010, 15:19:14 »
Cytat: "millena"
To PO ma jakąś koalicje z PiS? Chyba coś przespałam  
Nic nie przespałaś :jupi: Ale wszyscy obiecują pomoc dla rodzin,cuda na kiju a potem nic z tego nie wynika.Wszyscy ci Posłowie mają gębę pełną frazesów ,zmieniają partie jak rękawiczki. Z jednej wywalą do drugiej przyjmą a poglądy to mały pikuś idzie zmienić .

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 09, 2010, 19:09:33 »
Cytat: "Storczyk"
Cytat: "millena"
To PO ma jakąś koalicje z PiS? Chyba coś przespałam  
Nic nie przespałaś :jupi: Ale wszyscy obiecują pomoc dla rodzin,cuda na kiju a potem nic z tego nie wynika.Wszyscy ci Posłowie mają gębę pełną frazesów ,zmieniają partie jak rękawiczki. Z jednej wywalą do drugiej przyjmą a poglądy to mały pikuś idzie zmienić .


Zeszliśmy z tematu, nie odpowiedzialas na pytanie: Dlaczego nienawidzisz Kaczyńskigo?

A może to taka moda?

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 09, 2010, 21:48:38 »
Może nienawidzę to za dużo powiedziane .Nie podoba mi się jego rozbuchane ego ,brak obiektywizmu ,zianie nienawiścią do wszystkich i za wszystko.Potrafi na potrzeby kampanii, zamienić się w baranka .A ostatni jego występ z wywaleniem posłanek to strzał w kolano dla PIS-u.Można dużo i długo mówić ale po co,On sam wykończy swoją partie .

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 09, 2010, 22:00:34 »
Co Wy chcecie od Jarka, jakby ktoś Was nafaszerował psychotropami, założył wielkie oqlary, posadził przy biurku i kazał czytać o miłości do znienawidzonego wroga, to później również oszołomieni "flashback-iem" sztucznie stłumionego stresu walilibyście dookoła na oślep, nie zważając na to, czy ktoś chciał dobrze, czy nie. :)

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 09, 2010, 22:30:41 »
Cytat: "Storczyk"
Może nienawidzę to za dużo powiedziane .Nie podoba mi się jego rozbuchane ego ,brak obiektywizmu ,zianie nienawiścią do wszystkich i za wszystko.Potrafi na potrzeby kampanii, zamienić się w baranka .A ostatni jego występ z wywaleniem posłanek to strzał w kolano dla PIS-u.Można dużo i długo mówić ale po co,On sam wykończy swoją partie .


A może mu na sercu leży dobro Polski i nie może zdzierżyć tego co partia rządząca wyczynia z naszym krajem? Po za tym Jarosław Kaczyński stracił jedną z najbliższych osób, i nie potrafi pewnie bezczynnie patrzeć, na to co dzieje się wokół katastrofy smoleńskiej, w której wyjasnianiu jest tyle niedociągnięć, co btw. jest politykom Platformy Obywatelskiej na ręke...


Atomsfera wokół Jarosława Kaczyńskiego jest skutecznie podssyana przez specjalistów od PR, podobnie jak w przypadku jego brata Lecha...

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 10, 2010, 09:07:05 »
Cytat: "Marcin069"
A może mu na sercu leży dobro Polski i nie może zdzierżyć tego co partia rządząca wyczynia z naszym krajem?
No nie wiem ,ani On  ani brat Lech jakoś za wiele dla Polski i Polaków nie zrobili .Brat tracił poparcie elektoratu ,Jarek zresztą też .Ja rozumie tragedia, nie On jeden jej doświadczył ,ale życie toczy się dalej i nie można żyć tylko Smoleńskiem .Jakoś nie widzę go w partii  rządzącej  .PO też się nie popisuje więc co dalej chciało by się zapytać?

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 10, 2010, 10:09:39 »
Cytat: "Storczyk"
co dalej chciało by się zapytać?


Czy nie uważasz, że PO zbyt bardzo zajmuje sie sprawami PISu zamiast skupić się na rządzeniu?

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 10, 2010, 10:27:11 »
Cytat: "Marcin069"
Czy nie uważasz, że PO zbyt bardzo zajmuje sie sprawami PISu zamiast skupić się na rządzeniu?
Zawsze tak było ,w końcu to opozycja .

b.b.

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 10, 2010, 14:03:41 »
Cytat: "Storczyk"
Zawsze tak było ,w końcu to opozycja .


Nie no, jak rządził PIS to też wszyscy się zajmowali PISem a nie opozycją :) Generalnie to jest fenomen - czy są w opozycji czy w rządzie to mówi się tylko o nich. PIS jaki jest taki jest, ale najlepiej dajmy im spokój i zacznijmy patrzeć na ręce rządzącym!

Co do samego Palikota - na początku myślałem tak jak niektórzy - o! pojawił się facet, który ma odwagę i nie przebiera w środkach. No cóż z czasem doszedłem do wniosku, że to nie żadna odwaga a zwyczajna głupota (wbrew zdobywającemu powszechną akceptację  poglądowi mówienie wszystkiego co ślina na język przyniesie nie jest żadną pozytywną cechą ani wartością samą w sobie).
Mówicie o szczerości Palikota - jak to więc jest, że tyle czasu stał murem za PO a nagle po zdobyciu popularności postanowił odejść? Wcześniej podobało mu się wszystko co robi PO i w jednym momencie przestało?

dnfan1

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 10, 2010, 16:08:31 »
A w Poznaniu powitali Palikota szambiarką.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 11, 2010, 09:47:44 »
Cytat: "b.b."
Co do samego Palikota - na początku myślałem tak jak niektórzy - o! pojawił się facet, który ma odwagę i nie przebiera w środkach. No cóż z czasem doszedłem do wniosku, że to nie żadna odwaga a zwyczajna głupota
Też tak uważam.Facet nie głupi a rozmienia się na drobne .Polityka to nie kabaret,chociaż jak się temu przyglądam, to ostatnio scena polityczna to wieczny kabaret.Dziwie się tylko że trwoni własne pieniądze na głupoty.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 11, 2010, 14:46:50 »
Palikot wiec co inwestuje. Subwencje dla Partii, w szczególności tych mniejszych są całkiem pokaźne, w przeliczeniu na 1 oddany głos