Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.  (Przeczytany 49220 razy)

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #90 dnia: Grudnia 04, 2010, 19:49:09 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Zdanowicz, człowiek, który pod maską misji służenia rodakom myśli o ojczyźnie jako zapyziała traci jakąkolwiek wiarygodność.


Bo taka jest Gmina Police. Sprawdz słownik «niechlujny lub zaniedbany» a co wiarygodności, przedostań się trochę na zachód od N.Warpna. Tam zobaczysz "biedny rejon" byłej DDR. A najlepiej weź ze sobą Pana Diakuna. Niech tam spędzi kolejny urlop. Będzie taniej i może się czegoś nauczy.
Cytat: "TrzebieżCITY"
Jesteś oderwany od szarej, polickiej rzeczywistości-bez urazy

Tu zgadzam się z Tobą w 100%. Szarość i marazm
Pozdrawiam

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #91 dnia: Grudnia 04, 2010, 19:58:48 »
Burmistrzem Nowgo Warpna jest Kiraga, więc nie wiem czemu akurat pijesz do burmistrza Polic?Tam swego czasu szły niezłe przewałki z portem i przystanią, gdzie cumowały promy wolnocłowe.Gdyby Diakun był zły, nie zyskałby takiego poparcia.Popatrz na Warpno "ILE" tam zrobił Kiraga...Dla mnie zgazyfikowanie,zkanalizowanie,zrobienie chodników i dróg w Trzebieży jest wystarczającym powodem do dania wotum zaufania.Jeśli chodzi o Z.ch. to burmistrz nie rządzi tą spółką...Zdanowicz trochę wiary w rodaków z kraju.Pozdrawiam.Oj nie doczytałem dokładnie postu Zdanowicza.Dokładnie tak jak mówi Speed,Polska to nie niemcy.Łatwo krytykować, trudniej ruszyć tyłek i zrobić coś
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #92 dnia: Grudnia 04, 2010, 20:18:31 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Bo taka jest Gmina Police. Sprawdz słownik «niechlujny lub zaniedbany» a co wiarygodności, przedostań się trochę na zachód od N.Warpna. Tam zobaczysz "biedny rejon" byłej DDR. A najlepiej weź ze sobą Pana Diakuna. Niech tam spędzi kolejny urlop. Będzie taniej i może się czegoś nauczy.


Zapomniałeś wspomnieć o pewnym szczególe, jakim jest podatek solidarnościowy i wiele innych subwencji pomocowych dla nowych landów. Z mojej wypłaty odciągane jest rocznie prawie 500 Euro, te pieniądze są właśnie przeznaczane na pomóc i rozwój byłego "enerde". Na szczęście, coś słychać ostatnio, że ów podatek ma zostać zniesiony. Police nie mają takich luksusów i muszą same kombinować, do tego dochodzą problemy na zakładach. Porównywanie Polic do sąsiednich miast po stronie Niemiec nie jest dobrym przykładem.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #93 dnia: Grudnia 05, 2010, 03:37:55 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "Zdanowicz.J"
Bo taka jest Gmina Police. Sprawdz słownik «niechlujny lub zaniedbany» a co wiarygodności, przedostań się trochę na zachód od N.Warpna. Tam zobaczysz "biedny rejon" byłej DDR. A najlepiej weź ze sobą Pana Diakuna. Niech tam spędzi kolejny urlop. Będzie taniej i może się czegoś nauczy.


Zapomniałeś wspomnieć o pewnym szczególe, jakim jest podatek solidarnościowy i wiele innych subwencji pomocowych dla nowych landów. Z mojej wypłaty odciągane jest rocznie prawie 500 Euro, te pieniądze są właśnie przeznaczane na pomóc i rozwój byłego "enerde". Na szczęście, coś słychać ostatnio, że ów podatek ma zostać zniesiony. Police nie mają takich luksusów i muszą same kombinować, do tego dochodzą problemy na zakładach. Porównywanie Polic do sąsiednich miast po stronie Niemiec nie jest dobrym przykładem.


Dlaczego myślisz że mi o pieniądze tylko chodziło. Może bardziej gospodarność. Znasz też niemiecki, posłuchaj co mówią turyści, setki turystów po niemieckiej stronie. A ilu widzisz w Trzebieży czy N.Warpnie?
Przy takiej gospodarności jak w Policach, żadna kwota nie jest adekwatna. Bo będzie zamrnowana.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #94 dnia: Grudnia 05, 2010, 03:51:34 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Zdanowicz trochę wiary w rodaków z kraju.Pozdrawiam.Oj nie doczytałem dokładnie postu Zdanowicza.Dokładnie tak jak mówi Speed,Polska to nie niemcy.Łatwo krytykować, trudniej ruszyć tyłek i zrobić coś


Nie da rady !! Kłys mi nie pozwala: a kysz, jesteś obcy. Nie potrzebujemy tu Ciebie.  A redaktor - Wykidajło wtóruje: zabieraj swoje dudki i wynoś się stąd !!
 W sytuacji gdy wszyscy zastanawiają się jak przyciągnąć inwestorów do gminy!!!?
Dziecinada ! Najpierw dorośnijcie do polityki. Bo lepianki w Trzebieży niebawem się rozpadną i nie będzie gdzie przyjmować "turystów" Jest bez znaczenia. N.Warpno czy Trzebież? Ubogo!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #95 dnia: Grudnia 05, 2010, 09:14:46 »
Używaj opcji "Edytuj".
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #96 dnia: Grudnia 05, 2010, 09:26:07 »
Mości Zdanowicz jeżeli masz naprawdę zacęcie i chęć zmiany, bo pewnie z daleka więcej widzisz niż my mieszkający tutaj, to żaden Kłys i inni nie powinni Ciebie zatrzymać!Burmistrz to naprawdę życiowy facet, uwierz mi..Mnie najbardziej boli ośrodek żeglarski, na który wypieła się centrala...Zdanowicz działaj, a będę pierwszy , który Tobie pogratuluje.Oj nie widziałeś jakie teraz "lepianki"w Trzebieży stoją ;D
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

kresowiak

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #97 dnia: Grudnia 05, 2010, 10:56:30 »
Zgadza się. W Trzebieży i nie tylko stoją niezłe lepianki. Ja też w takiej mieszkam z dużym zadbanym ogrodem. A Zdanowicz pewnie pomieszkuje w tanich mieszkaniach, na przedmieściach?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #98 dnia: Grudnia 05, 2010, 11:53:36 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Bo lepianki w Trzebieży niebawem się rozpadną


Widzisz, znowu obrażasz, a popatrz ile kartonowych lepianek w USA pobudowali, tam dopiero można się pobrechtać oglądając te tanie wynalazki.


Cytat: "Zdanowicz.J"
Dlaczego myślisz że mi o pieniądze tylko chodziło. Może bardziej gospodarność.


Żyjesz w kraju, gdzie wszystko kręci się wokół pieniądza, doskonale wiesz, że bez niego nic się nie zdziała, z gospodarnością w byłym "enerde" jest różnie, wiele komunistycznych nawyków spowalnia postęp, choć trzeba przyznać, że wpompowano ogromne pieniądze na rozbudowę w tych rejonach. Nie zawsze jednak, środki te wykorzystywane są w odpowiedni sposób, niestety.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #99 dnia: Grudnia 05, 2010, 12:39:56 »
A miało być o Palikocie.Jak wam się podoba jego nowe wcielenie? :devil:

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #100 dnia: Grudnia 05, 2010, 12:49:34 »
Szczerze mówiąc, to próbuje zabłysnąć i mu nie idzie.Poglądowo SLD-bis i nic więcej...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #101 dnia: Grudnia 05, 2010, 12:55:02 »
A ja jeszcze popatrzę co wymyśli .Ale chyba już niczym mnie nie zaskoczy.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #102 dnia: Grudnia 05, 2010, 16:34:46 »
Cytat: "Storczyk"
A ja jeszcze popatrzę co wymyśli .Ale chyba już niczym mnie nie zaskoczy.


Choć poparłem większość z 15 postulatów, uważam że trzeba być idiotą aby w kraju zdominowanym przez katolików, w program wpisywać walkę z klerem. Bez względu na słuszność w temacie. To tak jak w PO, nie liczenie się z opinią większości. Lub też kolejny przykład: przy prawie 80% poparciu społeczeństwa zmian w finansowaniu partii, sejm odrzuca poprawki? Kto kogo reprezentuje?

sekator

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #103 dnia: Grudnia 05, 2010, 18:04:38 »
No właśnie, tak to jest w naszym kochanym polskim narodzie. Jak facet był na fali, stały za nim media i ,,modne"było stawianie na Palikota, znajdował tu wielu obrońców i zwolenników. Gdy tylko jego gwiazda przybladła, media go opuściły i nie wspierają jego marnego wizerunku, naraz okazuje się że rzesza jego zwolenników nagle dziwnie stopniała. Ciężko się robi coś wbrew większości, nieprawdaż ? Jak to łatwo, przyjemnie i bezpiecznie powielać prawdy głoszone przez propagandę i medialną większość, choćby były to największe bzdury.
Pozdrowienia dla wszystkich forumowych konformistów.
sekator

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #104 dnia: Grudnia 06, 2010, 14:30:48 »
Cytuj (zaznaczone)

No właśnie, tak to jest w naszym kochanym polskim narodzie. Jak facet był na fali, stały za nim media i ,,modne"było stawianie na Palikota, znajdował tu wielu obrońców i zwolenników.


Drogi forumowiczu. To nie "facet" jest winny tego że zamęt w sprawie 15 postulatów, zmienił kurs na kolejny wyścig do "korytka" To ludzie którzy widzą tu swoją "polityczną karierę"  http://www.chomicki.blog.pl/
Poczytaj ten blog. Jest to lustrzany obraz sytuacji nie tylko  Wielkopolski. Małopolska z Krakowem na czele ma podobne problemy. Szczecin nie należy do wyjątków. To co dzieje się na forach Ruchu Popoarcia, to obraz "demokratycznej" Polski i jej mieszkańców.