Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?  (Przeczytany 17544 razy)

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 31, 2010, 21:43:31 »
Skoro już tak do siebie słodko mówimy Sekatorku to wiedz, że przeczytałem dzisiaj masę artykułów z bankier.pl, money.pl i wielu innych stron... Artykułów o wiele bardziej treściwych niż twój lakoniczny komunikat i wzbogaconych w komentarze ekspertów. I to co zostanie wprowadzone to zapewniam Ciebie w 99% nie ma nic wspólnego z tym podatkiem bankowym, który zaproponował PiS. Polecam Ci lekturę na którymś z tych portali, bo jeśli tobie wystarczą tak suche i beznadziejne komunikaty to mi się tylko zniekształca obraz wyborczej ślepoty niektórych obywateli wobec chorych, zmyślonych, propagandowych haseł... Dobrze, że nagłówków i tytułów tylko nie czytasz... To wiedza byłaby twoja ogromna...
Inna sprawa, że ty pewnie wiesz jakie są fakty i czego ten komunikat dotyczy, ale zręcznie manipulujesz... Wróć... Próbujesz manipulować opinią publiczną. W imię PiSu !

sekator

  • Gość
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #31 dnia: Września 01, 2010, 00:02:47 »
Cytat: "Mariusz1989"
Artykułów o wiele bardziej treściwych niż twój lakoniczny komunikat i wzbogaconych w komentarze ekspertów


W miarę mozliwosci nie wrzucam linków do artykułów ekonomicznych, ponieważ większość zwolenników PO i tak by niewiele z nich zrozumiała. Zacytowałem fragment szerszego opracowania, który jednoznacznie odpowiada poruszony wczesniej temat.
I nie ma to nic wspólnego z manipulacją. Po prostu, jeżeli tylko nadaża się sposobność okradania ludzi z pieniędzy rząd PO natychmiast wprowadza ją w życie.

A zegar bije..

http://www.zegardlugu.pl/

Tyle kosztują nas co sekundę rządy cudotwórców....