Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?  (Przeczytany 17389 razy)

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 22, 2010, 12:49:51 »
Co należy zrobić, by w Polsce nie było takich ludzi jak Janusz Palikot?

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 22, 2010, 13:00:47 »
Jedyne co, to obserwować i zapobiegać. Jeśli wcześniej ktoś przejawia tego typu zachowania i w ten sposób postępuje to ewidentny znak do uciszania takiej osoby. W porę zdyscyplinować i w przypadku braku rezultatu odsunąć od rządzenia. My sami nie wiele możemy zrobić, bo jeżeli znaleźli się wyborcy, którzy na niego zagłosowali to znaczy że ma ich poparcie i my nie wiele możemy w tej kwestii zrobić. Ale już na górze. W sejmie powinny zachodzić takie decyzje, by nie usuwać odrazu ale dawać szansę, bo z takiego polityka jak Palikot może być naprawdę dobry polityk, o ile zajmie się realnymi problemami społeczeństwa i jego dochodzenia będą miały odzwierciedlenie w poziomie życia polaków.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 22, 2010, 13:10:37 »
Ludziom podoba się takie zachowanie, kłamcy i obłudnika,  a w dodatku jest to tendencja rosnąca

2005 rok 26 275 głosów
2007 rok 44 186 głosów

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 22, 2010, 13:36:07 »
Ale przecież Kaczyński dostał więcej głosów, ponad 100tys!
SPZP "Skarb"

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 28, 2010, 00:21:38 »
Cytuj (zaznaczone)
Nie wiem jaki związek z obniżeniem deficytu mają twoje posty.


...ano mają to do siebie że zamiast ciągle narzekać, przynajmniej niektórzy, powinni się zabrać do uczciwej pracy a nie zajmować się np. inwiligacją za pieniądze podatników.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 28, 2010, 15:18:54 »
Cytat: "Marcin069"
Co należy zrobić, by w Polsce nie było takich ludzi jak Janusz Palikot?

Jak odgadniesz która partia ma te hasła na sercu to odpowiem szerzej na twoje pytanie.Podaję hasła;partia patriotyczna,kocha ojczyznę,uprząta ją z nieprawości,ze złodziejstwa ,z korupcji,likwiduje bezrobocie,zwalcza komunistów stanowiących zagrożenie dla narodu.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 28, 2010, 20:47:44 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "Marcin069"
Co należy zrobić, by w Polsce nie było takich ludzi jak Janusz Palikot?

Jak odgadniesz która partia ma te hasła na sercu to odpowiem szerzej na twoje pytanie.Podaję hasła;partia patriotyczna,kocha ojczyznę,uprząta ją z nieprawości,ze złodziejstwa ,z korupcji,likwiduje bezrobocie,zwalcza komunistów stanowiących zagrożenie dla narodu.


A ty to chyba jakiś postkomunista jesteś?

jezat

  • Gość
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 29, 2010, 14:23:54 »
Cytat: "Marcin069"
Co należy zrobić, by w Polsce nie było takich ludzi jak Janusz Palikot?

Cytat: "Jezat"
Jak odgadniesz która partia ma te hasła na sercu to odpowiem szerzej na twoje pytanie.Podaję hasła;partia patriotyczna,kocha ojczyznę,uprząta ją z nieprawości,ze złodziejstwa ,z korupcji,likwiduje bezrobocie,zwalcza komunistów stanowiących zagrożenie dla narodu.


Cytat: "Marcin069"
A ty to chyba jakiś postkomunista jesteś?

Czy to jest twoja merytoryczna odpowiedz na moje pytanie?

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 29, 2010, 16:32:15 »
Cytat: "jezat"

Czy to jest twoja merytoryczna odpowiedz na moje pytanie?


To jest odpowiedź dostosowana do twojego poziomu.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 29, 2010, 20:10:14 »
Cytat: "Marcin069"
Cytat: "jezat"

Czy to jest twoja merytoryczna odpowiedz na moje pytanie?


To jest odpowiedź dostosowana do twojego poziomu.

Wydawało mi się ,że jesteś wyznawcą PiSu.Myliłem się okrutnie.Zawsze wydawało mi się,że
wyznawcy PiSu to ludzie inteligentni.Tutaj też się pomyliłem.Ale odpowiem ci na postawione przeze mnie pytanie;wymienione cechy charakteryzowały program NSDAP,które to cechy są łudząco podobne do idei PiSu.Kumasz??

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 30, 2010, 20:39:17 »
Kompletną bzdurą jest wymyślony po części przez PiS podatek bankowy. Pewnie wpływy do budżetu były by znaczące... Ale banki nie odczuły by tego tak poważnie, bo w 100% obciążyły by tym podatkiem klientów. To klienci dostali by najbardziej po kieszeni... A i pytanie, czy największy polski bank należący do Skarbu Państwa też byłby objęty tym podatkiem i Państwo płaciło by po części sobie podatek ? Ani pomysły PO ani PiSu nie podobają mi się jak narazie. W ten sposób nie zbudujemy Państwa silnego a obywatelom nie będzie się żyło lepiej. Chyba jednak nikt nie ma pomysłu na to jak rozwiązać ten problem :(

sekator

  • Gość
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 30, 2010, 23:49:09 »
Cytat: "Mariusz1989"
Kompletną bzdurą jest wymyślony po części przez PiS podatek bankowy


Jasne, najważniejsze to kreatywna księgowość w wykonaniu Tuska, przy likwidacji II filaru ubezpieczeń, podnoszenie podatków, dalszy wzrost administracji, nepotyzm przy zatrudnianiu, wyprzedawanie wszystkiego co sie jeszcze da wyprzedać, zabranie (czytaj kradzież) pieniędzy z FRD które poprzednie rządy tworzyły itd....przestań smucić z tym PiSem bo nudny jesteś....

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 31, 2010, 10:42:37 »
A ty umiesz czytać ze zrozumieniem czy czytasz tylko to co chcesz ? Wybiórczo ? Przeanalizuj jeszcze raz mój post i zobacz, że napisałem iż nie podobają mi się ani pomysły PO ani pomysł PiSu. O rezultatach podniesienia podatku VAT mówi się głośno, więc bez sensu żebym powtarzał to samo. O skutkach pomysłu PiSu mówi się mało, więc pozwoliłem sobie wyrazić zdanie na ten temat. Zaczynam wątpić w to, że potrafisz normalnie gadać... Ale czego ja się spodziewałem po wyborcy PiSu ? Przecież tylko barykady i bluzganie są skuteczne prawda ?

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 31, 2010, 11:07:58 »
Oczywiście bluzgi po POprawnej stronie barykady są jak najbardziej na miejscu i mają posmak akcji kulturalnej.

Nie wiem jaki masz kontakt z rzeczywistością, ale to rząd PO ze znanym z nieróbstwa premierem i kreatywnym ksiegowym upychajacym długi po kątach, otrzymał pełnię władzy i to jego należy rozliczać, a nie opozycję. Znowu robią wodę z mózgu, że to czyjaś wina, że się nie udaje?

A może to z antykaczyzmu uczynili najsilniejszą swoją broń i jedyne usprawiedliwienie swoich marnych i gnuśnych rządów?
millena

sekator

  • Gość
[Ogólne] Co należy zrobić, by w Polsce... ?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 31, 2010, 21:09:27 »
Cytat: "Mariusz1989"
O rezultatach podniesienia podatku VAT mówi się głośno, więc bez sensu żebym powtarzał to samo. O skutkach pomysłu PiSu mówi się mało, więc pozwoliłem sobie wyrazić zdanie na ten temat. Zaczynam wątpić w to, że potrafisz normalnie gadać


Zacznij wątpić w swojego płemieła...tutaj masz newsa dotyczącego omawianego problemu :

- W ciągu dwóch tygodni Rada Ministrów będzie gotowa przedstawić propozycję ustawy wprowadzającej pewną formę podatku bankowego - powiedział podczas konferencji prasowej premier, Donald Tusk
źródło: interia.pl

I co teraz powiesz drogi Mariuszku?