Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Komorowski prezydentem...?  (Przeczytany 87624 razy)

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #300 dnia: Lipca 14, 2010, 23:12:04 »
Cytat: "Wykidajło"
Tutejsze wzorce PiSkultury dyskusji jej to prawo dają: sekator, hubalczyk, millena. "PiSior" mieści się w górnych granicach ustalonego przez nich standardu.

Nie relatywizuj, proszę. Twoim zdaniem osoba "x" (Mamabije) ma prawo obrażać osobę "y" (mnie), bo sama została obrażona przez osobę "z"? No cóż, ja nie zgadzam się z taką wykładnią logiki. A to głównie dlatego, że ja tu nikogo nie obrażam. A słowo "PiSior" obraża mnie. Więc jeśli Mamabije chce odpowiadać pięknym za nadobne, to niech to robi tylko w odniesieniu do danej osoby, a nie używa ogólnych, pogardliwych określeń, które mogą urazić bardzo dużą grupę ludzi.
Cytat: "Wykidajło"
Możesz udawać, że tego nie widzisz - ale oni wystawiają świadectwo również Tobie.

Nie podciągaj mnie proszę pod jakąś zbiorową odpowiedzialność. Ja jakoś nie uważam, żeby słowa któregokolwiek z internautów świadczyły o Tobie. Dlaczego więc Ty sądzisz inaczej?
Cytat: "Wykidajło"
I śmiem twierdzić, że mieli pewien (być może nawet znaczący) wpływ na kiepski wynik Jarosława Kaczyńskiego w Policach

A to już jest grubymi nićmi szyta hipoteza. Kaczyński w Policach przegrał przez niekulturalnych forumowiczów? Więc, jak rozumiem, na dobry wynik Komorowskiego miał pewien (być może znaczący) wpływ język zgody i miłości internetowych zwolenników PO? Bez przesady.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #301 dnia: Lipca 14, 2010, 23:39:59 »
Panie Tomaszu jesteśmy niemal rówieśnikami i tak walnę poza tematem.Startuj Pan na burmistrza.Jeśli się odważysz masz mój głos PAnie Tomaszu.Młody chłopak,to byłoby coś,choć P.Diakun dużo dobrego zrobił.Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #302 dnia: Lipca 14, 2010, 23:56:19 »
Cytat: "TomaszTokarczyk"
na dobry wynik Komorowskiego miał pewien (być może znaczący) wpływ język zgody i miłości internetowych zwolenników PO? Bez przesady.


Zwłaszcza język miłości wykidajły i jezata, dzięki działalności których pokojowo nastawiona ludność miast i WSI gremialnie stawiła się przy urnach żeby wesprzeć czynem niezwyciężonego marszałka Komorowskiego. :crazy:

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #303 dnia: Lipca 15, 2010, 02:13:00 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "jezat"
Kaczynski zabrał głos????????........a moja żona twierdzi ,że to syk jadowitej żmiji,wydobywający się z otworu gębowego po zdjęciu błazeńskiej maski człowieka pokoju.


Cytat: "dnfan1"
a co siebie w lustrze zobaczyłeś i tak na szybko opisałeś swój wygląd :rotfl:

Musisz przejść szybki kurs języka polskiego.Zle u ciebie z czytaniem,pisałem o wrażeniach mojej żony a nie o wyglądzie Jarkacza.Ale w związku z tym,że słabo u ciebie z czytaniem będę pisał szczególnie do ciebie bardzo bardzo wolno.


lepiej dalej składaj literki czytając FiM  :rotfl: , ulubionej Trybuny już nie ma? jaka szkoda :lol2:

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #304 dnia: Lipca 15, 2010, 08:40:00 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Panie Tomaszu jesteśmy niemal rówieśnikami i tak walnę poza tematem.Startuj Pan na burmistrza.Jeśli się odważysz masz mój głos PAnie Tomaszu.Młody chłopak,to byłoby coś

Zgadzam się i popieram. Przydałoby sie trochę świeżego spojrzenia, a nie te same "odgrzewane kotlety".
Pozdrawiam
millena

jezat

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #305 dnia: Lipca 15, 2010, 10:42:47 »
Cytat: "dnfan1"
Cytat: "jezat"
Cytat: "jezat"
Kaczynski zabrał głos????????........a moja żona twierdzi ,że to syk jadowitej żmiji,wydobywający się z otworu gębowego po zdjęciu błazeńskiej maski człowieka pokoju.


Cytat: "dnfan1"
a co siebie w lustrze zobaczyłeś i tak na szybko opisałeś swój wygląd :rotfl:

Musisz przejść szybki kurs języka polskiego.Zle u ciebie z czytaniem,pisałem o wrażeniach mojej żony a nie o wyglądzie Jarkacza.Ale w związku z tym,że słabo u ciebie z czytaniem będę pisał szczególnie do ciebie bardzo bardzo wolno.


lepiej dalej składaj literki czytając FiM  :rotfl: , ulubionej Trybuny już nie ma? jaka szkoda :lol2:

A poza tym co jeszcze chciałbys ciekawego powiedzieć?Może coś na temat unieważnionego przez Szczygłę przetargu na samoloty VIPowskie,może coś na temat ostatnio odczytanych zapisów z kabiny pilotów??

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #306 dnia: Lipca 15, 2010, 11:01:06 »
Cytat: "TomaszTokarczyk"
Cytat: "Wykidajło"
Tutejsze wzorce PiSkultury dyskusji jej to prawo dają: sekator, hubalczyk, millena. "PiSior" mieści się w górnych granicach ustalonego przez nich standardu.

Nie relatywizuj, proszę. Twoim zdaniem osoba "x" (Mamabije) ma prawo obrażać osobę "y" (mnie), bo sama została obrażona przez osobę "z"? No cóż, ja nie zgadzam się z taką wykładnią logiki. A to głównie dlatego, że ja tu nikogo nie obrażam. A słowo "PiSior" obraża mnie. Więc jeśli Mamabije chce odpowiadać pięknym za nadobne, to niech to robi tylko w odniesieniu do danej osoby, a nie używa ogólnych, pogardliwych określeń, które mogą urazić bardzo dużą grupę ludzi.

Słusznie. Sęk w tym, że Ty potępiasz to u Mamabije, a popierasz u wymienionych wzorców PiSkultury. I kto tu relatywizuje?
Cytat: "TomaszTokarczyk"
Cytat: "Wykidajło"
Możesz udawać, że tego nie widzisz - ale oni wystawiają świadectwo również Tobie.

Nie podciągaj mnie proszę pod jakąś zbiorową odpowiedzialność. Ja jakoś nie uważam, żeby słowa któregokolwiek z internautów świadczyły o Tobie. Dlaczego więc Ty sądzisz inaczej?

Między nami jest zasadnicza różnica: Ty jesteś członkiem zorganizowanej i sformalizowanej, dosyć ściśle określonej grupy, z wytyczonymi celami i ustalonymi regułami postępowania - którą tutaj również reprezentują wspomniane wzorce. Mnie z jezatem czy Mamabije nie łączy nic, poza wspólnotą niektórych poglądów, ale to samo łączy mnie z Tobą, chociaż różnic jest pewnie więcej. Doprecyzowując: chodziło mi o to, że wymienieni wystawiają świadectwo Tobie jako członkowi PiS, nie jako człowiekowi. I tylko taką odpowiedzialność mam na myśli.
Cytat: "TomaszTokarczyk"
Cytat: "Wykidajło"
I śmiem twierdzić, że mieli pewien (być może nawet znaczący) wpływ na kiepski wynik Jarosława Kaczyńskiego w Policach

A to już jest grubymi nićmi szyta hipoteza. Kaczyński w Policach przegrał przez niekulturalnych forumowiczów? Więc, jak rozumiem, na dobry wynik Komorowskiego miał pewien (być może znaczący) wpływ język zgody i miłości internetowych zwolenników PO? Bez przesady.

No właśnie, bez przesady :)
Gdzie ja napisałem, że dlatego przegrał? A na wynik Komorowskiego pewnie wymienione wzorce również miały wpływ. Przekonały kilka osób, żeby jednak pójść i zagłosować przeciwko nim ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #307 dnia: Lipca 15, 2010, 12:11:20 »
Cytat: "Wykidajło"
No właśnie, bez przesady :)
Gdzie ja napisałem, że dlatego przegrał? A na wynik Komorowskiego pewnie wymienione wzorce również miały wpływ. Przekonały kilka osób, żeby jednak pójść i zagłosować przeciwko nim ;)


I pewnie taki sam rezultat miały posty sekatora czy milleny. Być może przekonały niektórych wyborców, by poszli zagłosować przeciwko Kaczyńskiemu. No nie oszukujmy się. Ale szczerze wątpię, żeby nasze posty na forum miały jakikolwiek wpływ na preferencje wyborcze policzan. A jeżeli już, to naprawdę śladowe.

Nie ulega wątpliwości, że ostatnio w Policach dzieje się gorzej. Kryzys w SPPK spowodowany tą feralną umową z ZDiTM, sytuacja ZCH Police, afera w ZWiKu. Trochę dużo, jak na tej wielkości gminę. Pewnie na część z nich nie mamy wpływu jako samorząd. Ale ważne też jest, żeby w tych rzeczach, w których nie mamy prawa decyzji wyrazić głośno opinię, sprzeciw, czy zaproponować rozwiązanie. Potrzeba dobrego zarządcy. Reprezentanta, który otoczy się specjalistami w każdej dziedzinie, potrafiącymi trzeźwo spojrzeć na problem, znaleźć dobre rozwiązanie i jasno przedstawić nasze stanowisko. A w sprawach typowo "lokalnych" podejmować trafne decyzje, szybko reagować. Czy p. Diakun jest taką osobą ? W mojej ocenie już nie. Dlatego, że ma złe otoczenie doradców. Sama osoba p. Diakuna jest bez zastrzeżeń dla mnie przynajmniej. Gorzej z zespołem, z którym pracuje a chyba w większości sam go dobierał.

Dobrze powiedział w wywiadzie dla Piotra Najsztuba we "Wprost" Kazimierz Marcinkiewicz. Że na poziomie rządu i sejmu są politycy, który politykę i sprawowane urzędy traktują jako służbę i Ci, którzy stanowią dla nich coraz większą opozycję. Wiedzą, że kadencja się kończy i chcą coraz więcej wziąć dla siebie. Traktują to jako trampolinę do popularności i sukcesu własnych interesów. I to często widoczny podział w szeregach jednej partii a co dopiero w sejmie. Przekładając to na poziom lokalny, wydaje mi się, że Diakun i Ci prawdziwi społecznicy mają coraz większą opozycję z ludzi, którzy pełnią swoje funkcje dla własnych korzyści. Tak napewno było zawsze. Ale teraz jest to coraz bardziej widoczne. Nie oceniam, czy p. Pachis czy p. Kardziejonek należą do takich osób. To już oceńcie sami na podstawie własnych odczuć i obserwacji. Ale myślę, że takich ludzi spotkamy w każdej z formacji na polickim podwórku politycznym.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #308 dnia: Lipca 15, 2010, 13:06:50 »
Cytat: "Mariusz1989"
Ale szczerze wątpię, żeby nasze posty na forum miały jakikolwiek wpływ na preferencje wyborcze policzan.

Zgadzam się, absolutnie nie wierzę, aby moje dywagacje na forum miały jakąś moc opiniotwórczą.
Co do osoby obecnego burmistrza nie znam go bliżej ale, bez obrazy, uważam że powinien zastapić go ktoś młodszy i bardziej kompetentny, umiejący wypowiedziec się merytorycznie  w swoim imieniu np. na sesjach rady, a nie zasłaniający się "szarymi eminencjami". Samo zaangażowanie i dobre chęci już nie wystarczą, a i wykształenie można by doszlifować, nie tylko na kursach fundowanych z EFS.
millena

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #309 dnia: Lipca 15, 2010, 13:17:48 »
Tak pół żartem pół serio :) Ostatnio w gronie znajomych rozmawialiśmy o tym, że w Policach powinny być dwa stanowiska burmistrza  ;D  Reprezentacyjna, tzw. rozrywkowa dla Diakuna (on się świetnie w tym sprawdza, jest kontaktowy i towarzyski, otwarty i serdeczny, stara się nie opuścić żadnej imprezy, obchodów, nie odmawia zaproszeniom) i drugie stanowisko dla prawdziwego burmistrza, który będzie rządził  :rotfl:

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #310 dnia: Lipca 15, 2010, 13:45:39 »
Jestem za, pod warunkiem, że pensją też dzieliliby się po polowie.  :lol2:
millena

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #311 dnia: Lipca 15, 2010, 16:34:21 »
Cytat: "Wykidajło"
chodziło mi o to, że wymienieni wystawiają świadectwo Tobie jako członkowi PiS,


Słuchaj świetlisty sędzio. Nie pisz lepiej o tym kto komu jakie wystawia świadectwo, gdyż nie należysz do bezstronnych osób na tym forum, masz ściśle (niemalże skrajnie) określone poglądy i tak samo twoje wypowiedzi niejednokrotnie wystawiają złe świadectwo innym ludziom i instytucjom.
Gdybym chciał się na tym forum reklamować jako osoba publiczna, pisałbym nieco delikatniej, aby nie wzbudzać takich emocji. Ponieważ piszę jako sekator, pozwalam sobie czasami na pewną dosadność i emocje.
mimo wszystko pozdrawiam, sekator

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #312 dnia: Lipca 15, 2010, 19:37:00 »
Cytat: "Wykidajło"
Słusznie. Sęk w tym, że Ty potępiasz to u Mamabije, a popierasz u wymienionych wzorców PiSkultury. I kto tu relatywizuje?

Potępiam u Mamabije, bo jej słowa biją właśnie we mnie, w moje odczucia, obrażają mnie. Natomiast nie poczułem się dotknięty przez wypowiedzi wymienionych przez Ciebie internautów. Jeżeli ktoś się poczuł, niech to z nimi wyjaśnia. Ja nie muszę wchodzić w ostre utarczki słowne osób trzecich. I wcale nie uważam, żeby był to relatywizm.
Cytat: "Wykidajło"
Doprecyzowując: chodziło mi o to, że wymienieni wystawiają świadectwo Tobie jako członkowi PiS, nie jako człowiekowi. I tylko taką odpowiedzialność mam na myśli.

Więc jest między nami fundamentalna różnica. Ja uważam, że żaden z internautów nie wystawia mi żadnego świadectwa, gdyż każdy odpowiada wyłącznie za własne słowa.
Cytat: "Wykidajło"
A na wynik Komorowskiego pewnie wymienione wzorce również miały wpływ. Przekonały kilka osób, żeby jednak pójść i zagłosować przeciwko nim ;)

Chyba mamy też inny pogląd w kwestii wpływu internetowych dyskusji na osobiste wybory polityczne dyskutantów.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #313 dnia: Lipca 15, 2010, 19:51:24 »
I wyszło oszustwo PIS o końcu wojny Polsko -Polskiej wstyd panowie i panie z PIS ,wróciliście do starego i to z podwójną energią Kaczyński , Brudziński i inni grają katastrofą Smoleńską tak po wyborach wygląda ta wasza twarz szkoda tylko wyborców których oszukaliście wmawiając iż się zmieniliście wstyd i zażenowanie wasza nową postawą.
Mariusz

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #314 dnia: Lipca 15, 2010, 20:00:06 »
Cytuj (zaznaczone)
wróciliście do starego i to z podwójną energią Kaczyński , Brudziński i inni grają katastrofą Smoleńską tak po wyborach wygląda ta wasza twarz szkoda tylko wyborców których oszukaliście wmawiając iż się zmieniliście wstyd i zażenowanie wasza nową postawą.


Nie tylko PiS wrócił do "starego". Właśnie Platforma PO cichu, w cieniu tych PiS-owskich awantur o Smoleńsk, zamiata aferę hazardową POd dywan. By kolesiom z branży żyło się lepiej. Dzień dobry Polsko!