Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Komorowski prezydentem...?  (Przeczytany 87729 razy)

Doktor Potwór

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #270 dnia: Lipca 12, 2010, 18:57:06 »
U nas w Polsce to Ksiądz jest Władzą, klecha ma więcej do powiedzenia, niż specjalista.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #271 dnia: Lipca 12, 2010, 19:18:19 »
Cytat: "Wykidajło"
Tutejsze wzorce PiSkultury dyskusji jej to prawo dają: sekator, hubalczyk, millena. "PiSior" mieści się w górnych granicach ustalonego przez nich standardu


Cytat: "jezat"
To kiedy sprzątniecie czarownicę z Wawelu??????


Oto są twoje wzorce. Pogratulować poziomu i kultury.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #272 dnia: Lipca 12, 2010, 19:38:12 »
Po pierwsze o Prezydentowej to kler mówił czarownica a Jarkacz katolik wielki nie stanął w obronie bratowej.A drugi pochował na Wawelu i to jest właśnie kościół . ;D

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #273 dnia: Lipca 12, 2010, 19:46:07 »
Cytat: "Storczyk"
kler mówił czarownica


Nie kler, tylko oszołom z Torunia, więc nie uogólniaj. Dla mnie ten człowiek jest nikim. Dla was wielkim autorytetem skoro tak często go cytujecie. Tak naprawdę jesteście tacy sami jak Rydzyk, dlatego wam imponują jego obraźliwe słowa o Pani Prezydentowej. Podnieca was chamstwo i Palikota i Rydzyka.
Zwroty o Pani Prezydentowej zgłosiłem adminowi. Mi możecie ubliżać, ja się obronię. Atakowanie zmarłych jest co najmniej niesmaczne.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #274 dnia: Lipca 12, 2010, 19:55:25 »
Cytat: "sekator"
Atakowanie zmarłych jest co najmniej niesmaczne.
Nie atakuje ,tylko cytuje guru bardzo wielu,nadmieniam że moim nie był nigdy żaden kapłan ,najwyżej darzyłam szacunkiem nielicznych.Czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem???A Palikot mnie jakoś nie podnieca tylko go lubię ,bo mówi co większość myśli  .Trochę ogłady by mu nie zaszkodziło ;D

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #275 dnia: Lipca 12, 2010, 19:57:50 »
Cytat: "sekator"
Nie kler, tylko oszołom z Torunia, więc nie uogólniaj.


Dokładnie, ludzie nie szukają tego co dobre, tylko podniecają się "szambem" ojca Rydzyka. Niestety prawdą jest to, że w kościele dzieje się wiele złego i prości ludzie mają z tego pożywkę. Ja bardzo ubolewam nad ciemną stroną tej instytucji. Jestem osobą wierzącą, w Boga, a nie w instytucję kościoła. Tak się składa, że Watykan ma autoryzację od Szefa na Sakramenty. Na szczęście znam jeszcze super księży/ojców zakonników, którzy wzorowo reprezentują Chrystusa - Polska Misja Katolicka w Stuttgarcie.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #276 dnia: Lipca 12, 2010, 20:02:50 »
Cytat: "Storczyk"
Nie atakuje ,tylko cytuje guru bardzo wielu


To nie cytuj. Ja nie cytuję Hitlera i jego Mein Kampf, choć dla wielu dla książka była swoistą Biblią. Właśnie dlatego się na nią nie powołuję, bo nie cenię jej autora i tego co w niej napisał. Cytuj ludzi których cenisz i poważasz. W ten sposób przyczynisz się do krzewienia mądrych treści , a nie inwektyw pod adresem zmarłych.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #277 dnia: Lipca 12, 2010, 20:08:14 »
Sekator,ale niestety Rydzyk to patron braci  Kaczyńskich.Nie było odpowiedzi na obrazę prezydentowej tylko głowa w piasek.Takie szambo właśnie robi koło pióra PISowi...Miejmy nadzieję,że pępowina zostanie przecięta i co niektórzy ludzie przestaną traktować tego biznessmena z Torunia jako wyrocznię,bo trafia niestety do dużej grupy ludzi popierających PIS.Daje sobię uciąć rękę,że gdyby   nie Rydz,to PIS miałoby lepsze notowania...

[ Dodano: 2010-07-12, 20:11 ]
Swoją drogą ciekawe jaka będzie teraz prezydentowa.Jak dla mnie baba z krwi i kości,taka jak ś.p P.Maria.Jolka Kwaśniewska rżnęła angielską lady i jakoś sztuczna była.Zobaczymy jak pani Anna się sprawi.Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #278 dnia: Lipca 12, 2010, 20:16:29 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Sekator,ale niestety Rydzyk to patron braci Kaczyńskich


Tego nie wiem. Możesz mi wierzyć, ale ja nawet nie potrafię nic o tym człowieku napisać, tak jest dla mnie odległy ze swoją ideologią. Skoro jednak do pewnej grupy Polaków trafia, to widocznie jest zapotrzebowanie na jego działalność. Nie interesuje mnie to. Jeżeli nie łamie prawa i działa w jego granicach jest mi to obojętne. Jeszcze lepiej powinien to zrozumieć każdy liberał, bo na tym polaga istota demokracji i wolności funkcjonowania w sferze publicznej.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #279 dnia: Lipca 12, 2010, 20:27:53 »
Jak dla mnie ten człowiek ma tyle wspólnego ze szczerą wiarą w Boga co pokemony...Naiwniacy daja się nabierac na jego gładkie słówka..Działanie na granicy prawa?Pewnie tak,ale on jest gorszy od Palikota, bo działa z Bogiem na ustach.Kto zwyzywał prezydentową Kaczyńską,gdy ta poparła kobiety walczące o swoje prawa?Jaka była reakcja jej męża i otoczenia politycznego?ŻADNA!!!Dlaczego?Bo dociera do zbyt dużego elektoratu PIS...OBy Jarosław  w końcu przeciął pępowinę i usamodzielnił się.Jeśli rzeczywiście jest sprawnym politykiem,to nie potrzebny mu jest szaman z Torunia.Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #280 dnia: Lipca 12, 2010, 20:54:08 »
Ale szaman z Torunia działa całą parą za przyzwoleniem kościoła,pomimo licznych przekrętów.Do tej pory nie wytłumaczył się z przewałki pieniędzy stoczniowców .Ale ani kościół ani rodzina Kaczyńskich, nie zrobili z tym oszustem porządku.Dla mnie jest to sprawa dla prokuratora i co i nic bo kto się narazi kościołowi :study:

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #281 dnia: Lipca 12, 2010, 23:32:03 »
Cytat: "Storczyk"
Dla mnie jest to sprawa dla prokuratora i co i nic bo kto się narazi kościołowi  


Nie znam sprawy, ale jeżeli masz potwierdzone informacje o popełnieniu przestępstwa to powinnaś zgłosić to do prokuratury (taki jest wręcz twój obowiązek, w przeciwnym wypadku grozi ci odpowiedzialność karna).

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #282 dnia: Lipca 13, 2010, 01:05:47 »
Tzw. szaman z Torunia trafia głównie do ludzi starszych i mieszkających na wsi.Czyli to właśnie jest duża część elektoratu PiS.Mam nadzieję, że nowy prezydent nie będzie się bał doprowadzić Rydzyka do porządku.Jako niewierząca poprę go w tej sprawie.
A co powiecie na temat przeniesienia krzyża spod Pałacu Prezydenckiego?Ja jestem za, to nie jest odpowiednie dla symbolu religijnego miejsce.Jeśli już ma gdzieś stać, to tylko w miejscu śmierci osób, dla których pamięci jest wystawiony.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #283 dnia: Lipca 13, 2010, 06:22:46 »
Cytat: "Mamabije"
A co powiecie na temat przeniesienia krzyża spod Pałacu Prezydenckiego?Ja jestem za, to nie jest odpowiednie dla symbolu religijnego miejsce


Zagorzała dyskusja na ten temat toczy się w innym wątku.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #284 dnia: Lipca 13, 2010, 10:25:24 »
Cytat: "speedbax"
Zagorzała dyskusja na ten temat toczy się w innym wątku


Zagadnienie jest tak frapujące i fascynujące dla niektórych, że pojawi się niebawem nawet w temacie odkomarzania miasta. Byle tylko podgrzać atmosferę, tylko nie wiem po co skoro za oknem 30 stopni w cieniu.