Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Komorowski prezydentem...?  (Przeczytany 87626 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #285 dnia: Lipca 14, 2010, 12:00:24 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Sekator,ale niestety Rydzyk to patron braci  Kaczyńskich.Nie było odpowiedzi na obrazę prezydentowej tylko głowa w piasek.

Cytat: "Storczyk"
szaman z Torunia działa całą parą za przyzwoleniem kościoła,pomimo licznych przekrętów.Do tej pory nie wytłumaczył się z przewałki pieniędzy stoczniowców

Cytat: "sekator"

Nie znam sprawy

I też głowa w piasek. :rotfl:
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #286 dnia: Lipca 14, 2010, 13:23:01 »
Cytat: "Wykidajło"
I też głowa w piasek.  


Od śledzenia poczynań Rydzyka jest paru fachowców na tym forum, więc nie rozumiem dlaczego ja mam odnosić się do jego działalności, której nie znam. Jest tu jeden taki, który go często cytuje (pewnie jako swojego skrytego idola) więc zapytaj jego. :devil:

jezat

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #287 dnia: Lipca 14, 2010, 13:41:34 »
Cytat: "sekator"


Od śledzenia poczynań Rydzyka jest paru fachowców na tym forum, więc nie rozumiem dlaczego ja mam odnosić się do jego działalności, której nie znam. Jest tu jeden taki, który go często cytuje (pewnie jako swojego skrytego idola) więc zapytaj jego. :devil:

Głupa rżnięcie też zajęcie.Wyjątkowo zle trafiłeś.Fachowcy których masz na myśli nigdy nie popierali Kłamczyńskiego,który jest twoim przegranym specem od wygrywania mimo ustawicznego przegrywania.A ty nawet nie wiesz,ze realizujesz jego strategię zamiany białego na czarne i odwrotnie.Widocznie jestes zmęczony 15 letnim prowadzeniem biznesu.
Wez urlop i wypocznij.Dobra kondycja psychiczna przyda ci się na wojnę polsko -polską, po zdjęciu błazeńskiej maski ,jaką miał na sobie Kłamczyński w kampanii wyborczej.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #288 dnia: Lipca 14, 2010, 14:23:00 »
Cytat: "jezat"
wygrywania mimo ustawicznego przegrywania


To chyba twoja lewica w XX wieku permanentnie brała po d....., większych przegranych świat nie widział. Za co się weźmiecie to prędzej, czy później spartolicie. To cię chyba najbardziej frustruje biedaku. Sam jesteś nieokreślony, taki trochę pełowiec, trochę lewak, trochę komunista...musisz popracować nad swoją tożsamością ideologiczną, ciągłe jechanie na antykaczyźmie już nie wystarcza, żeby jeleniom mydlić oczy.

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #289 dnia: Lipca 14, 2010, 16:26:08 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "sekator"


Od śledzenia poczynań Rydzyka jest paru fachowców na tym forum, więc nie rozumiem dlaczego ja mam odnosić się do jego działalności, której nie znam. Jest tu jeden taki, który go często cytuje (pewnie jako swojego skrytego idola) więc zapytaj jego. :devil:

Głupa rżnięcie też zajęcie.Wyjątkowo zle trafiłeś.Fachowcy których masz na myśli nigdy nie popierali Kłamczyńskiego,który jest twoim przegranym specem od wygrywania mimo ustawicznego przegrywania.A ty nawet nie wiesz,ze realizujesz jego strategię zamiany białego na czarne i odwrotnie.Widocznie jestes zmęczony 15 letnim prowadzeniem biznesu.
Wez urlop i wypocznij.Dobra kondycja psychiczna przyda ci się na wojnę polsko -polską, po zdjęciu błazeńskiej maski ,jaką miał na sobie Kłamczyński w kampanii wyborczej.


Kaczyński przynajmniej ma odwagę zabrać głos a Tusk i Komorowski?? w poniedziałek po wyborach mieli zabrać się do roboty i co?? jedyne co Tusk powiedział to coś o shreku i gladiatorze  :rotfl: po premierze oczekuję czegoś więcej, a poniedziałki od wyborów minęły już 2 chyba, że to chodzi o pierwszy poniedziałek po 500 dniach spokoju  ;D

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #290 dnia: Lipca 14, 2010, 16:59:51 »
Kaczyński właśnie wrócił do swej sprawadzonej retoryki wyzywania i obrażania ludzi ,ale to było do przewidzenia że będzie udawał do wyborów ,PIS przez te trzy miesiące się maskował szkoda tylko tych którzy wierzyli w zmianę PIS a zostali oszukani nic dodać nic ująć ,pisowcy zrobili z siebie pośmiewisko
Mariusz

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #291 dnia: Lipca 14, 2010, 17:44:31 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "dnfan1"

Kaczyński przynajmniej ma odwagę zabrać głos a Tusk i Komorowski?? w poniedziałek po wyborach mieli zabrać się do roboty i co?? jedyne co Tusk powiedział to coś o shreku i gladiatorze  :rotfl: po premierze oczekuję czegoś więcej, a poniedziałki od wyborów minęły już 2 chyba, że to chodzi o pierwszy poniedziałek po 500 dniach spokoju  ;D

Kaczynski zabrał głos????????........a moja żona twierdzi ,że to syk jadowitej żmiji,wydobywający się z otworu gębowego po zdjęciu błazeńskiej maski człowieka pokoju.


a co siebie w lustrze zobaczyłeś i tak na szybko opisałeś swój wygląd :rotfl:

jezat

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #292 dnia: Lipca 14, 2010, 20:37:31 »
Cytat: "jezat"
Kaczynski zabrał głos????????........a moja żona twierdzi ,że to syk jadowitej żmiji,wydobywający się z otworu gębowego po zdjęciu błazeńskiej maski człowieka pokoju.


Cytat: "dnfan1"
a co siebie w lustrze zobaczyłeś i tak na szybko opisałeś swój wygląd :rotfl:

Musisz przejść szybki kurs języka polskiego.Zle u ciebie z czytaniem,pisałem o wrażeniach mojej żony a nie o wyglądzie Jarkacza.Ale w związku z tym,że słabo u ciebie z czytaniem będę pisał szczególnie do ciebie bardzo bardzo wolno.

wtrych

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #293 dnia: Lipca 14, 2010, 20:37:47 »
Cytat: "dnfan1"
w poniedziałek po wyborach mieli zabrać się do roboty i co??

coś źle słuchałeś - w poniedziałek t mieli otwierać dużego szampana, potem flaszka na kaca i szczeniaczki od Palikota i tak ze dwa tygodnie upłyną :rotfl:

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #294 dnia: Lipca 14, 2010, 20:46:10 »
Upał może niektórych doprowadzić do obłędu, no cóż mózg się gotuje. :devil:

jezat

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #295 dnia: Lipca 14, 2010, 20:50:07 »
Cytat: "wtrych"
Cytat: "dnfan1"
w poniedziałek po wyborach mieli zabrać się do roboty i co??

coś źle słuchałeś - w poniedziałek t mieli otwierać dużego szampana, potem flaszka na kaca i szczeniaczki od Palikota i tak ze dwa tygodnie upłyną :rotfl:

To już po wielkim Lechu nie została ani jedna flaszka?Czyżby wypito wszystie w noc przed
sesją zdjeciową w Smoleńsku?

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #296 dnia: Lipca 14, 2010, 21:09:46 »
Cytat: "mariusz88887"
Kaczyński właśnie wrócił do swej sprawadzonej retoryki


A co myślałeś, że Kaczyński i jego partia będą grzecznie nadstawiali drugi policzek dla wszelkiej maści chamskich Palikotów i Niesiołowskich ? PiS do wyborów prezydenckich zawiesił topór wojenny (czego platfusy nigdy nie zrobiły), ale jak myślałeś, ze to będzie trwało wiecznie to się myliłeś. Każdy atakowany ma prawo do obrony, choć rozumiem że pasuje wam taki układ bezkarnego walenia w Kaczyńskiego, który nie  broni się przed kalumniami Palikota, Wajdy i reszty tetryków PO.

[ Dodano: 2010-07-14, 21:12 ]
Cytat: "jezat"
a moja żona twierdzi ,że to syk jadowitej żmiji,


To skutek uboczny częstego przebywania w jednym terrarium z domowym gadem....

jezat

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #297 dnia: Lipca 14, 2010, 21:19:51 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "jezat"
uot;]a moja żona twierdzi ,że to syk jadowitej żmiji,


To skutek uboczny częstego przebywania w jednym terrarium z domowym gadem....

Nie wiedziałem ,że ty seks uprawiasz z gadami?????Aha,zapomniałem,że jesteś na wskroś konserwatywny.A przy okazji jak tam zdrówko Kłamczyńskiego po zdjęciu maski.......czy nie potrzebuje czasami lekarza?Może się zatruł własnym jadem????

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #298 dnia: Lipca 14, 2010, 21:44:03 »
Cytat: "jezat"
a moja żona twierdzi ,że to syk jadowitej żmiji
Masz bardzo mądrą żonę.Ja też tak myślę że to syk gada, nie wiem czy czasami nie większego od żmiji. ;D

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #299 dnia: Lipca 14, 2010, 21:45:23 »
Cytat: "jezat"
że ty seks uprawiasz


Ty już tylko działkę uprawiasz podobno. Też jakaś forma aktywności :rotfl:

Cytat: "jezat"
Może się zatruł własnym jadem


To wiesz pewniez z autopsji, słyszałem że już kilka razy cię odtruwali.

[ Dodano: 2010-07-14, 21:55 ]
Cytat: "Storczyk"
Masz bardzo mądrą żonę.Ja też tak myślę że to syk gada, nie wiem czy czasami nie większego od żmiji


Rany, aleś teraz dowaliła. Jesteś mistrzynią szybkiej riposty. Zwalasz adwersarza z nóg celnością swoich dogłębnych spostrzeżeń. Trafność twoich przemyśleń może zawstydzić niejednego mędrca i filozofa. Wszyscy na lewicy jesteście tacy genialni, czy tylko ty tak się rozwinęłaś ponad ludzką miarę. Napisz coś więcej, bo strasznie mnie to frapuje. Błagam, chociaż kilka zdań....