Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Co sądzicie o debacie  (Przeczytany 53608 razy)

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 29, 2010, 00:13:10 »
A może tak powrocimy do tematu?...
A z drugiej strony , co Kaczyński wie o rodzinie? o dzieciach? o troszczeniu sie o ich byt...?
Kurna, ten czlowiek nie ma żony, konkubiny, kochanki, nie slyszałam żeby mial dzieci...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 29, 2010, 00:22:03 »
Cytuj (zaznaczone)
A z drugiej strony , co Kaczyński wie o rodzinie? o dzieciach? o troszczeniu sie o ich byt...?
Kurna, ten czlowiek nie ma żony, konkubiny, kochanki, nie slyszałam żeby mial dzieci...


Z drugiej strony raczej ciężko jest dyskryminować kogoś tylko dlatego, że został powołany do życia jako "singiel" ;). Jak zwykle każdy kij ma dwa końce.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 29, 2010, 00:25:33 »
Ta dygresja o Kaczyńskim, była po to, by skłonić dyskutantów do rozmowy na temat...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 29, 2010, 00:25:36 »
Cytat: "jasia"
Kurna, ten czlowiek nie ma żony, konkubiny, kochanki, nie slyszałam żeby mial dzieci


Jest kochającym i wspaniałym synem, takim samym był bratem...fakt kochanki nie ma to prawda, ale to jest domena cwaniaków z PO , którzy swoje blond d....y za nasze, podatników pieniądze na wycieczki rządowe wozili ( np Misiak)...dziwię się tylko, że jako kobieta pochwalasz takie zachowanie......

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 29, 2010, 00:27:01 »
nie pochwalam

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 29, 2010, 00:29:14 »
Cytat: "jasia"
Kurna, ten czlowiek nie ma żony, konkubiny, kochanki, nie slyszałam żeby mial dzieci...


Nie ma żony. Racja. A powiesz dlaczego może tak być? Jestem młodym człowiekiem, spotkałem dziewczynę, która o mało nie zrujnowała mi życia. Dzisiaj, tak na prawdę nie wiem, czy kiedykolwiek będę mógł w pełni uczciwie ulokować swoje uczucie, by kobieca "pewność" i chorobliwe pożądanie "poczucia bezpieczeństwa" nie przeważyły nad szczerym impulsem poczucia prawdziwej ludzkiej miłości.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 29, 2010, 00:32:39 »
Nie wiem , dlaczego tak jest... i może nie chce wiedzieć...ale to fakt

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 29, 2010, 07:29:23 »
Cytat: "sekator"
Jest kochającym i wspaniałym synem, takim samym był bratem...fakt kochanki nie ma to prawda, ale to jest domena cwaniaków z PO , którzy swoje blond d....y za nasze, podatników pieniądze na wycieczki rządowe wozili ( np Misiak)...dziwię się tylko, że jako kobieta pochwalasz takie zachowanie......


Więcej afer z tym związanym mieli chyba ludzie Leppera, "wielcy" koalicjanci PiS. Władze Prawa i Sprawiedliwości dobrze wiedzieli o postępkach Samoobrony i konserwatywnej polityce Ligi Polskich Rodzin, a jednak wcielili ich do koalicji rządzącej, bo potrzebowali ich by przebić opozycję. To chyba największa niepoprawność i porażka ekipy Jarosława za ich rządów.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 29, 2010, 09:46:55 »
Cytat: "speedbax"

Nie ma żony. Racja. A powiesz dlaczego może tak być?

Nie jestem prorokiem ale smiem przypuszczac ze osoba tak jak Jaroslaw Kaczynski moze zrazac do swojej osoby, dobrym przykladem jest to ze rezes PiS nie pojawil sie na slubie bratanicy!

Widze ze sekator rzuca haslami pod adres konkretnych osob ciekaw jestem czy mialby im to odwage powiedziec w twarz, smiem watpic. Wlasnie tak u nas w kraju jest wszyscy rzucaja oskarzeniami ktore uslyszeli od znajomych a ci od innych znajomych oskarzenia rosna do rangi mitu a jakby zapytac u zrodla to fakty sa zupelnie inne.

Offline deocharat

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
    • http://www.kswpolice.pl
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 29, 2010, 10:07:17 »
Cytat: "speedbax"
Kurna, ten czlowiek nie ma żony, konkubiny, kochanki, nie slyszałam żeby mial dzieci...


Ale za to ma kota
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 29, 2010, 11:14:19 »
Cytat: "deocharat"
Cytat: "speedbax"
Kurna, ten czlowiek nie ma żony, konkubiny, kochanki, nie slyszałam żeby mial dzieci...


Ale za to ma kota
i to jest sensacyjna wiadomość!!! J. Kaczyński jedyny posiadacz zwierzęcia futerkowego w Polsce bo jeżeli nie jedyny to nie mogę zrozumieć w posiadaniu kota niczego nadzwyczajnego, a dla niektórych okazuje się to czymś niesamowitym.

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 29, 2010, 11:27:01 »
Cytat: "dnfan1"
i to jest sensacyjna wiadomość!!! J. Kaczyński jedyny posiadacz zwierzęcia futerkowego w Polsce bo jeżeli nie jedyny to nie mogę zrozumieć w posiadaniu kota niczego nadzwyczajnego, a dla niektórych okazuje się to czymś niesamowitym.


Masz racje... Nic nadzwyczajnego, jeżeli Olszański nie zajął się tym w "Sensacjach XXI wieku"...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 29, 2010, 11:49:06 »
Niestety spełniły się moje najgorsze obawy, wyrażane na tym forum, że PO zaatakuje ciężko chorą matkę Kaczyńskiego, aby go sprowokować. Oto część relacji dzisiejszego ,,Dziennika":
cyt:
Według Palikota, Kaczyński mówiąc tak o służbie zdrowia "stroi się w pióra kogoś, kto jest z ludem" i w razie kłopotów zdrowotnych "on sam i rodzina trafią do wieloosobowej sali szpitalnej". To także, zdaniem Palikota, jest kłamstwo. "Wszyscy wiemy, w jakich warunkach leżała matka Jarosława Kaczyńskiego, Jadwiga Kaczyńska - w VIP-owskiej jedynce" - podkreślił Palikot.

Łukasz Warzecha z "Faktu" skomentował to na Twitterze następująco:

To faktycznie sk...syństwo. Wszyscy, którzy się tym zajmowali, wiedzą, że pani Jadwiga nie leżała w jedynce. Leżała z kilkoma.

Już nawet jeśliby leżała sama - byłoby to przecież konieczne do stworzenia zapory przed informacjami o katastrofie, które z uwagi na ówczesny bardzo poważny stan Jadwigi Kaczyńskiej, mogłyby ją po prostu zabić.

[ Dodano: 2010-06-29, 11:54 ]
Stare wypróbowane SBeckie metody - oczernić, zgnoić, zastraszyć, ośmieszyć.....a jak to się nie uda, to po prostu zastrzelić i wypatroszyć. Ludzie, na kogo wy głosujecie ! Popieranie takich metod można nazwać jedynie albo głupotą, albo podłością.... innej alternatywy nie ma.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 29, 2010, 14:40:57 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: sekator
Niestety spełniły się moje najgorsze obawy, wyrażane na tym forum, że PO zaatakuje ciężko chorą matkę Kaczyńskiego, aby go sprowokować. Oto część relacji dzisiejszego ,,Dziennika":
cyt:
Według Palikota, Kaczyński mówiąc tak o służbie zdrowia "stroi się w pióra kogoś, kto jest z ludem" i w razie kłopotów zdrowotnych "on sam i rodzina trafią do wieloosobowej sali szpitalnej". To także, zdaniem Palikota, jest kłamstwo. "Wszyscy wiemy, w jakich warunkach leżała matka Jarosława Kaczyńskiego, Jadwiga Kaczyńska - w VIP-owskiej jedynce" - podkreślił Palikot.

No to użyj swojej pisowskiej nieomylnej yntelygencji i wskaż kłamstwo w tej wypowiedzi Palikota.

Cytat: "sekator"
Łukasz Warzecha z "Faktu" skomentował to na Twitterze następująco:

To faktycznie sk...syństwo. Wszyscy, którzy się tym zajmowali, wiedzą, że pani Jadwiga nie leżała w jedynce. Leżała z kilkoma.

Już nawet jeśliby leżała sama - byłoby to przecież konieczne do stworzenia zapory przed informacjami o katastrofie, które z uwagi na ówczesny bardzo poważny stan Jadwigi Kaczyńskiej, mogłyby ją po prostu zabić.

Pisowski pismak zaczyna od bajki,że leżała w kilkuosobowej a kończy zamieniając białe na czarne stwierdzeniem"już nawet jeśliby.......itd.



Cytat: "sekator"
Stare wypróbowane SBeckie metody - oczernić, zgnoić, zastraszyć, ośmieszyć.....a jak to się nie uda, to po prostu zastrzelić i wypatroszyć.

Dobrze ,że przypomniałeś metody Jarkacza.Będę o nich pamiętał 4 lipca.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 29, 2010, 16:13:51 »
Cytat: "jezat"
Dobrze ,że przypomniałeś metody Jarkacza.Będę o nich pamiętał 4 lipca.




jasne....