Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Tort weselny  (Przeczytany 13275 razy)

moni2010

  • Gość
Tort weselny
« dnia: Czerwca 16, 2010, 20:32:44 »
Witam kochani!
Prosze o radę gdzie w Policach najlepiej zamówic tort weselny???
z góry dziękuję za odpowiedz:)

Ardilla

  • Gość
Tort weselny
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 16, 2010, 20:39:19 »
Ja zamawiałam u GRAFa na starych Policach, w tym ciągle budowanym bądź nieskończonym bloku przed Starym Kościołem.  Tort był 4 piętrowy z kremem czekoladowym , pieknie udekorowany, zapłaciłam ok 350 zł  za ok 11 kilogramów tyle ,że to było pod koniec 2008 roku Tort był rewelacyjny goście bardzo go sobie chcwalili.

Offline addicted

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Tort weselny
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 16, 2010, 22:12:21 »
Ja polecam cukiernie "różową" obok kingi, naprawdę właściciel ma talent, ja zamawiałam tort urodzinowy i byłam bardzo zadowolona wiec chyba z weselnym też nie byłoby problemu ;)

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Tort weselny
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 16, 2010, 22:23:39 »
Różowa ma przepiękne wzory, nie wiem czy tak samo ze smakiem:)
Ja polecam cukiernię KOCH :>
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

jolanta

  • Gość
Tort weselny
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 17, 2010, 09:02:03 »
polecam cukiernie domowa robią śliczne i pyszne

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Tort weselny
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 17, 2010, 09:12:46 »
Ja zamawiałam tort w różowej. Oni mają wypieki z Izybara. Naprawdę tort był ładny i pyszny. Jednak to było ponad 7 lat temu więc... ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Tort weselny
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 17, 2010, 09:53:31 »
Różowa koło Kingi.
Jeżeli ktoś nie chce na torcie napisu świadczącym o tym, że to tort ślubny zapłaci taniej.
 Ślubne torty są droższe niż inne a tak można zamówić pod płaszczykiem dużej rodzinnej imprezy i poprosić o umieszczenie na torcie samej tylko daty owego ważnego dnia.
Podobnie można kombinować z wiązankami bowiem niektórzy doliczają ok 100 zł za samo słowo "ślubny", "ślubna".
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Tort weselny
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 17, 2010, 09:59:08 »
Cytat: "grubcia1982"
Ja zamawiałam tort w różowej. Oni mają wypieki z Izybara.


Grubciu, to już raczej nieaktualne, z tego co mi wiadomo Izybar i Różowa, delikatnie mówiąc - nie lubią się..
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline bozka

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
    • http://www.supersklep1.sklepy24h.pl
Tort weselny
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 17, 2010, 21:47:53 »
Na dzień matki dostałam od dzieci tort z Różowej. Przyozdobiony był tak pięknie, że żal było go naruszać. Co do smaku to po prostu poezja. Nie przepadam za słodyczami a od niego nie mogłam się oderwać :)

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Tort weselny
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 17, 2010, 23:19:11 »
Bezkonkurencyjna jedna z cukierni Adama Sowy, 'Czekoladowa' na Wojska Polskiego w Szczecinie. Kto nie był niech pędzi, kto był wie o czym piszę. Odkąd tam kupiłem pierwszy tort, jeżdżę co tydzień i nigdy już nie kupię w 'normalnej' cukierni.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Tort weselny
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 17, 2010, 23:22:32 »
Cytat: "lupka"
kto był wie o czym piszę.


Taaaaaaaaaaaak! Racja :)
Nie tylko torty (bezowy jest bezkonkurencyjny!!!), lecz i pozostałe wypieki to poezja.
Ciastka zbożowe ideał.
Nachwalić się nie można i przejeść ich specjałami.
Polecam również wszystkim.
Lokalizacja mniej więcej vis a vis dawnego kina Kosmos.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Kasiaczka20

  • Gość
Tort weselny
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 07, 2010, 13:18:29 »
Witam!!
Chcialabym zapytac czy ktoras z Was ma jakis kontakt telefoniczny do cukierni rozowej??

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Tort weselny
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 10, 2010, 18:46:36 »
No i o dziwo rejestruje się właśnie "cukierniarozowa" - zaraz po zapytaniu jednopostowca ;)
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Kasiaczka20

  • Gość
Tort weselny
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 10, 2010, 19:25:44 »
Wielkie dzieki za telefon do rozowej:)

marziq

  • Gość
Tort weselny
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 10, 2010, 19:28:31 »
Tam tzn w różowj można było zamówić tort z Domowej albo od Izybara .Torty są naprawdę pyszne i warte tych zbędnych kalori

[ Dodano: 2010-07-10, 19:28 ]
Cytat: "bozka"
Na dzień matki dostałam od dzieci tort z Różowej. Przyozdobiony był tak pięknie, że żal było go naruszać. Co do smaku to po prostu poezja. Nie przepadam za słodyczami a od niego nie mogłam się oderwać :)