Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: porodówka w Policach 3  (Przeczytany 8087 razy)

Offline ermelinka1

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
porodówka w Policach 3
« dnia: Czerwca 15, 2010, 21:36:49 »
Hej miałam nie odpisywać na uwagi naszych drogich moderatorów ale trafia mnie jak panowie każą czytać mi wiadomość z 2008 lub 2009 roku. Jeżeli nie doszło do was drodzy panowie to że przez te lata został zrobiony remont i zmienił się personel no to chyba macie jakiś problem.
Nie rozumiem tylko dla czego każecie mi czytać stare wiadomości i wypowiadać się w miejscu do któtego od roku nikt nie zaglądał. Gratuluje. Dziewczyny zadzwońcie sobie same na porodówkę bo tu trudno dzięki moderatorom dowiedzieć się
ŚWIERZYCH wiadomości czyli takich z 2010 o które od samego początku prosiłam.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
porodówka w Policach 3
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 15, 2010, 21:44:04 »
1. Tak trudno zrozumieć, że chcemy by był porządek? Po co dublować coś, co już na forum jest i to w tej samej formie?
2. Policka porodówka po remoncie jest nadal tą samą policką porodówkę.
3. Piszemy "świeżych", a nie "świerzych". Ortografia się kłania.
4. Czerwony paseczek w nagrodę za spam.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
porodówka w Policach 3
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 15, 2010, 22:25:13 »
Cytat: "ermelinka1"
Hej miałam nie odpisywać na uwagi naszych drogich moderatorów ale trafia mnie jak panowie każą czytać mi wiadomość z 2008 lub 2009 roku.


Nie pasuje, to nie czytaj droga Pani. Nie wspomniała Pani jak w poprzednim temacie, że mam nie odpisywać, więc odpisałem tu.

Cytat: "ermelinka1"
Jeżeli nie doszło do was drodzy panowie to że przez te lata został zrobiony remont i zmienił się personel no to chyba macie jakiś problem.


My mamy i chyba Pani ma, ze zrozumieniem co cały czas do Pani się pisze. Jeżeli jest Pani taka poinformowana (nowy personel..) to proszę napisać o wszystkim, czekam.

Cytat: "ermelinka1"
Nie rozumiem tylko dla czego każecie mi czytać stare wiadomości i wypowiadać się w miejscu do któtego od roku nikt nie zaglądał. Gratuluje. Dziewczyny zadzwońcie sobie same na porodówkę bo tu trudno dzięki moderatorom dowiedzieć się


Tak! dzwońcie! czekają na telefony, tup.. tup..tup nóżkami.
p.s. nikt Pani nie kazał tu wchodzić, czytać, oddychać itp. itd.

Cytat: "ermelinka1"
ŚWIERZYCH wiadomości czyli takich z 2010 o które od samego początku prosiłam.


Kolega wyżej już napisał o ortografii to ja dopiszę tylko coś od siebie.

To Pani pierwsze forum? czy po prostu jest Pani jak wrzód na tyłku i stara się Pani nam narobić niepotrzebnej pracy?

Nadal nie rozumiem co dla Pani jest niezrozumiałe? Za miesiąc Pani mi napisze, że chce Pani świeże wiadomości, z TEGO miesiąca, ojej, z tego samego dnia!

No helloł, czy Pani czyta samą siebie? haloooo.. prościej się już nie da, za kolejne bezsensowne założenie tematu kolejne upomnienie.

Pozdrawiam szanowną Panią, vel ermelinka1.

Niemiły moderator, rbk.

Offline bozka

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
    • http://www.supersklep1.sklepy24h.pl
porodówka w Policach 3
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 17, 2010, 21:37:15 »
Cytat: "Kuba"
Policka porodówka po remoncie jest nadal tą samą policką porodówkę.

 Kuba tu niestety się mylisz, To już nie jest ta sama porodówka. Po remoncie komfort porodu w naszym szpitali bardzo się zmienił. Znam panie ze Szczecina które decydują rodzić się właśnie tu. To chyba o czymś świadczy.

 Co do wypowiedzi rbk to chyba też zasłużył na kreskę za obrazę usera

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
porodówka w Policach 3
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 17, 2010, 22:08:49 »
Kolejna, no kolejna uparta, czy Ty również nie rozumiesz o czym MY piszemy?
Nikt nie mówi o tym, że nadal jest tam syf, że obsługa jest do bani, MY nie o tym piszemy, nie czepiamy się tego, dotarło? Zrozum, to te same miejsce, nadal jest na Siedleckiej, nadal mówimy na to porodówka. Kobieto, pomyśl.

Co do samego tematu, jest ładnie, lepszy sprzęt, "obsługa" ujdzie w toku, zależy czy baba ma okres, czy dostała z rana kwiatka - jak wszędzie, każdy ma swoje dni.
Czy jest lepiej? Ogólnie tak, szczególnie dla Policzan, bo bliżej.
Tyle w temacie.

p.s. co do kreseczki, poczytaj sobie poprzednie dwa tematy i dorzuć jedną kreseczkę gratis dla Pani upartej.

--
byłbym zapomniał, mam nadzieję, że nikt się nie obraził na mnie ;)

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
porodówka w Policach 3
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 17, 2010, 22:32:45 »
Cytat: "bozka"
Cytat: "Kuba"
Policka porodówka po remoncie jest nadal tą samą policką porodówkę.

 Kuba tu niestety się mylisz, To już nie jest ta sama porodówka. Po remoncie komfort porodu w naszym szpitali bardzo się zmienił. Znam panie ze Szczecina które decydują rodzić się właśnie tu. To chyba o czymś świadczy.

 Co do wypowiedzi rbk to chyba też zasłużył na kreskę za obrazę usera


Jeszcze przed remontem wiele Szczecinianek rodziło w naszym polickim szpitalu więc nie do końca to się tak zmieniło...

Offline bozka

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
    • http://www.supersklep1.sklepy24h.pl
porodówka w Policach 3
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 17, 2010, 22:47:39 »
Cytat: "ona"
Jeszcze przed remontem wiele Szczecinianek rodziło w naszym polickim szpitalu więc nie do końca to się tak zmieniło...


 Nie wątpię w to ale obecnie mamy czym się pochwalić. Ja już tu rodzić nie będę ale jestem ciekawa opinii świeżych mam na temat tego oddziału.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
porodówka w Policach 3
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 17, 2010, 23:19:28 »
Panowie Admini i Moderatorzy scalcie zwaśnione tematy i po sprawie.
Dla mnie sprawa jest jasna  - temat ten sam, lecz po lekkim liftingu :mrgreen: czytaj: remoncie.

Co do meritum wiem jedno - policka porodówka już nigdy nie będzie taka sama ponieważ nie pracuje tutaj już ta sama ekipa lekarzy - m.in. Niedzielski, Głaz i pewnie inni.
Obydwoje dzieci rodziłam z Głazem i pojechałabym rodzić za nim nawet do Pcimia Dolnego, gdyby tylko udało się trafić na jego dyżur.
Zatem policka porodówka to już nie to samo co kiedyś.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
porodówka w Policach 3
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 17, 2010, 23:26:40 »
Ja też jestem bardzo ciekawa opini na temat nowej porodówki. Stara ekipa lekarzy jak najbardziej mi odpowiadała, teraz jednak słyszy się aferę za aferę, jak nie podmienione noworodki to zarażenia gronkowcem...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
porodówka w Policach 3
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 18, 2010, 22:34:45 »
Tylko po kiego nowe tematy zakładać skoro można w starym napisać? To jest naprawdę takie trudne do zrozumienia?

Dziwię się, że ten wątek jeszcze otwarty jest. Kafar chyba zrobi porządek, on się nie [wulgaryzm] zauważyłem. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
porodówka w Policach 3
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 18, 2010, 23:19:28 »
Koniec spamowania - kłódkuję topik ;]
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline bozka

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
    • http://www.supersklep1.sklepy24h.pl
porodówka w Policach 3
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 18, 2010, 23:46:33 »
ermelinka1 już się chyba przekonała, że ponowne otwieranie tego tematu nie ma sensu. Po mimo moich prób rozwinięcia tego tematu zainteresowanie jest praktycznie zerowe, jestem za zamknięciem.