Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?  (Przeczytany 29084 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #30 dnia: Lipca 03, 2010, 17:58:08 »
Racja. Niemcy w swojej wielonarodowości stają się powoli Stanami Europy. Jednak faktem jest to, że system, który wyszkolił graczy jest czysto niemiecki.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #31 dnia: Lipca 03, 2010, 19:00:23 »
Oj piękny finał Holandia-Niemcy się kroi,bo w takiej formie,te obie drużyny sa nie do zatrzymania do samego finału.Spasiony Diego ćpunek siądzie na tyłku.Zero praktyki trenerskiej a na reprezentację sioę porwał...grubo się będzie tłumaczył ipoleci tak jak Dunga.Wybitny piłkarz nie musi być wcale takim samym trenerem,co pokazał dobitnie.Na innych samograj argentyński wystarczył,ale na inteligentnie grających Niemców już za mało...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 03, 2010, 20:01:07 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Zero praktyki trenerskiej a na reprezentację sioę porwał..


Ktoś go chyba nominował na trenera, nie?

A wracając do Niemców, to lepiej mieć w kadrze kogoś kto czuje się Niemcem i myśli po niemiecku, niż kogoś kto paszport przyjmuje bo mu się to opłaca.

Ozil, który urodził się w Gelsenkirchen sam przyznał że nie czuje żadnego związku z Turcją i jest Niemcem pochodzenia tureckiego. Bracia Boateng urodzili się w Berlinie, wychowywali się "po niemiecku". Jerome mimo afrykańskich genów uznał jest Niemcem bo tak się czuje. Kevin Prince do Ghany poszedł z szacunku dla ojca.

To kwestia tego czy ktoś czuje się Niemcem czy nie, a nie tego jakie geny nosi. Gdyby to było podstawowe kryterium do sporo reprezentacji miałoby problemy włączając Francję i Anglię.

Dla porównania Olisadebe przyjął paszport bo mu się opłacało. Polska choć nie była w Unii to jej obywatele byli traktowani w Europie jak członkowie Unii. Roger "Perreiro" przyjął obywatelstwo ze względu na Unię. Nie trzeba chyba mówić, że obaj nie mówią po polsku.

Wyjątkiem jest chyba tylko Podolski, który nie wstydzi się "dwunarodowości" i głośno mówi że ma rozdarte serce.

smile301

  • Gość
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 03, 2010, 20:12:50 »
Niemcy będą Mistrzem! Ja się bardzo z tego cieszę, a Wy?

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 03, 2010, 20:24:05 »
Jeszcze Trochowski,który nie chciał grać dla Polski.Inna sprawa,że gdyby te chłopaki uczyli się piłki w Polsce to Klose nie byłby blisko rekordu Ronaldo w strzelonych bramkach na mundialu,a Podolski w wieku 25 lat nie miałby 2 mundiali na koncie i ponad 40 bramek dla Niemiec...Niemcy ich wychowali.Gdyby się dostali w ręce pożal się BOże Piechniczków i innych żyjących Wembley 74,to cieeeeeeeeeeeeeeeenko by z nimi było.Co do Diego,jest on w Argentynie jak Bóg,federacja nie popisała się rozsądkiem i tyle...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 03, 2010, 20:38:05 »
Co prawda ja od początku kibicuję Holandii,ale gra Niemców mnie powala!
Idą jak burza,więc finał Niemcy -Holandia jak najbardziej mnie zachwyci.
Co do polskich niemców,to fakt.
Gdyby uczyli się gry  w piłkę w Polsce nie grali by tak jak grają.
Na razie nie ma podpisu......

smile301

  • Gość
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 03, 2010, 20:51:00 »
Cytat: "Ciekawy"
Co prawda ja od początku kibicuję Holandii,ale gra Niemców mnie powala!
Idą jak burza,więc finał Niemcy -Holandia jak najbardziej mnie zachwyci.
Co do polskich niemców,to fakt.
Gdyby uczyli się gry  w piłkę w Polsce nie grali by tak jak grają.

masz 100 a nawet 110 :) procentr racji!

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 03, 2010, 22:25:13 »
Niemcy - Holandia to chyba najbardziej prawdopodobny finał. Życzę sobie wygranej Pomarańczowych po emocjonującym meczu :)

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 03, 2010, 22:36:45 »
Ja także uważam że MŚ wygrają Niemcy  i tak będę obstawiał u bukmachera  :faja:

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 03, 2010, 22:39:02 »
Wpakować Anglii i Argentynie 8 bramek ma swoją wymowę.Niemcy grali na luzie i jeszcze drzemią w nich rezerwy!Młody Mueller jak dla mnie odkrycie tej imprezy.W naszym kraju 21 latek jest perspektywicznym piłkarzem do ogrywania się w rezerwach a na zachdzie już gra na mundialu i wali piękne bramki.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 03, 2010, 22:55:02 »
Cytuj (zaznaczone)
Niemcy - Holandia to chyba najbardziej prawdopodobny finał

Też tak myślę,ale najpierw Niemcy muszą pokonać Hiszpanię a Holandia Urugwaj!
Nie ma co gdybać w środę wszystko będzie już jasne kto zagra w finale!

Offline Sołtys

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 04, 2010, 00:32:42 »
Na początku obstawiałem finał Hiszpania-Holandia, ale będzie raczej Niemcy-Holandia.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 04, 2010, 03:25:08 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Jeszcze Trochowski,który nie chciał grać dla Polski.Inna sprawa,że gdyby te chłopaki uczyli się piłki w Polsce to Klose nie byłby blisko rekordu Ronaldo w strzelonych bramkach na mundialu,a Podolski w wieku 25 lat nie miałby 2 mundiali na koncie i ponad 40 bramek dla Niemiec...Niemcy ich wychowali.Gdyby się dostali w ręce pożal się BOże Piechniczków i innych żyjących Wembley 74,to cieeeeeeeeeeeeeeeenko by z nimi było.Co do Diego,jest on w Argentynie jak Bóg,federacja nie popisała się rozsądkiem i tyle...


Coś jeszcze z tego pamiętam. Mój syn miał 14 lat jak zaczynał grać w Niemczech w piłkę. Takiego wkładu finansowego i wysiłku ze strony rządu nie spotkałem nigdzie, choć amerykanie próbują. Jesteś bliżej to odpowiedz. Dlaczego w Polsce wkład jest tylko propagandowy !? Czytałem ile to rząd "orlików" wybudował. Sam na własne oczy widziałem boiska zarośnięte trawą bo brak ...pieniędzy na piłki i siatki w klubach. A czy się mylę że za rządów Drzewieckiego, zlikwidowano (lub ograniczono) sponsorstwo firm na sport? Coś mi kiedyś znajomy przedsiębiorca tłumaczył ale dokładnie nie pamiętam.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 07, 2010, 21:30:34 »
Łoj matko z ojcem, półfinały, a tu ani żywego ducha....
Nasi panowie wola wykłocac się i obrażać nawzajem w dziale polityka.
Niestety, dzis juz prawdziwych kibicow nie ma. Mówię o kibicach piłki noznej jako takiej, a nie  o kibicach , tylko polskiej drużyny .

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 07, 2010, 22:42:30 »
Espania górą, byli zdecydowanie lepsi. Niemcy polegli. Na otarcie łez może będzie 3 miejsce w sobotę.