Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?  (Przeczytany 29065 razy)

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 13, 2010, 23:52:51 »
Mimo, że nigdy nie lubiłem reprezentacji Anglii oraz Niemiec, to teraz mam nadzieję, że wygrają właśnie Niemcy. Dlaczego? Gra tam chyba więcej obcokrajowców niż samych Niemców :D Dzisiejszego dnia naliczyłem na boisku - 2 Polaków, Turka i Brazylijczyka :P

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 14, 2010, 00:55:55 »
Moje typy na pierwszą czwórkę:
Holandia
Hiszpania
Słowacja
Ghana
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline BRX

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 14, 2010, 10:33:34 »
Wow no to poleciałeś po mega niespodziankach  :rotfl:
Niestety taki układ jaki podałeś nie ma prawa bytu, gdyż Słowacy w 1/8 mogą trafić na Holendrów, ewentualnie w 1/4 na Hiszpanów.  :<

[ Dodano: 2010-06-15, 10:58 ]
Bilety za darmo, a trybuny puste, czyli błędy FIFA

W meczu Algierii ze Słowenią w kasach było tylko 700 biletów. Więc czemu 10 tys. miejsc było pustych? FIFA podaje oficjalnie, że prawie wszystkie bilety na Mundial wyprzedano. W tym wypadku „prawie” robi jednak wielką różnicę – informuje EarthTimes.org.

Na niedzielnym meczu Algierii ze Słowenią w Polokwane było nieco ponad 32 tys. kibiców, choć oficjalnie sprzedano ponad 41 tys. wejściówek. W meczu Korei z Grecją scenariusz się powtórzył. I tak jest notorycznie, z meczem otwarcia włącznie, choć nie zawsze pustych miejsc jest aż tyle.

Powód? Po prostu nie udało się sprzedać wejściówek na Mistrzostwa. Ilu? Bardzo wielu. By nie powtórzył się scenariusz z Korei i Japonii, gdzie „łysiny” na trybunach eksponowano podczas transmisji, tysiące biletów rozdano. Największą pulę, 120 tys., otrzymali robotnicy przygotowujący mundialowe inwestycje i wolontariusze.

Pozostające wejściówki, najtańszej czwartej kategorii (20$), miały być dostępne tylko dla mieszkańców RPA. Okazało się jednak, że zainteresowanie po początkowym boomie bardzo szybko spadło. Dlatego FIFA zaczęła sprzedawać bilety też w krajach ościennych. Co więcej – zapewniła darmowe autobusy dowożące ludzi z tych krajów na mecze. Np. mieszkańcy Zimbabwe mieli zaludnić dwa z oddalonych od pozostałych obiektów, w Polokwane i Nelspruit. Dla mieszkańców RPA to peryferia imprezy, ale za to z Zimbabwe tam jest najbliżej. Mimo to zainteresowanie marne – według wielu akcję przeprowadzono za późno, na ostatnią chwilę.

Kiedy okazało się, że i tą drogą nie uda się zapełnić niektórych stadionów podczas mniej istotnych spotkań, FIFA poczyniła wielkie hurtowe sprzedaże dużym firmom. Jednak wielu pracowników nie udało się... dowieść. Inni mając darmowy lub najtańszy bilet i tak nie chodzą na mecze.

Stąd pustki w Polokwane i Port Elizabeth. Jednocześnie FIFA chwali się, że frekwencja jest... drugą najwyższą w historii Mundiali od 1982 roku. Bo oficjalnie średnia meczowa to 54 887, gorsza jedynie od tej z 1994 r. w USA. Oficjalnie – tylu biletów FIFA się pozbyła, a nie tylu widzów przychodzi faktycznie na mecze.

Dwoma najgorszymi spotkaniami miały być niedzielny mecz Korea Południowa – Grecja oraz spotkanie Nowa Zelandia – Paragwaj, zaplanowane na 24 czerwca.

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 15, 2010, 13:46:22 »
Po meczu Niemiec zaczynam myślec że to może byc zwycięzca.Fakt,Australia to nie był super mocny przeciwnik,ale jak te niemce grały!
Bardzo mi sie podobało.
Czekam tez na pierwszy mecz Brazyli....
Na razie nie ma podpisu......

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 15, 2010, 14:51:18 »
Cytat: "Ciekawy"
Po meczu Niemiec zaczynam myślec że to może byc zwycięzca.Fakt,Australia to nie był super mocny przeciwnik,ale jak te niemce grały!
Bardzo mi sie podobało.
Czekam tez na pierwszy mecz Brazyli....



A ja też czekam na mecz Brazylia - Korea. Ale moją uwagę przyciągną nie gwiazdy Brazylii a drużyna Korei. Czy będzie niespodzianka? Jak myślicie?
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline BRX

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 15, 2010, 15:06:43 »
Oj chyba ciężko będzie tu o niespodziankę ale wiadomo, że wszystko jest możliwe, choć akurat w tym meczu nie sądzę aby doszło do niespodzianki. Co do Niemców - to nie można rokować po jednym meczu, że powalczą o tytuł. Jak dobrze pamiętamy Holandia oraz Hiszpania zawszę pięknie grała w meczach grupowych, a później w fazie pucharowej zazwyczaj odpadali. Teraz Holandia zaczęła słabo a mam nadzieję, iż skończy rewelacyjnie.
Dziś ciekawe mecze do oglądnięcia, mam nadzieję, że zobaczymy kawał dobrego futbolu, którego jak na razie brakuję na tym mundialu.

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 15, 2010, 22:33:38 »
No i wynik zaskakujący. Brazylia wymęczyła te 2:1. Pozytywnie zaskoczyli mnie Koreańczycy. Zaangażowaniem i taktyką nadrabiali braki w technice.  Trzymali się dzielnie do straty pierwszej bramki. Śmiem twierdzić, że gdyby grali w słabszej grupie to całkiem możliwe, że wyszli by z grupy. Chociaż póki piłka w grze wszystko możliwe.
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 17, 2010, 11:14:49 »
Hiszpania jak zwykle na mundialu.Eliminacje jak burza,a tu klops.Oby tylko wypadek przy pracy.Swoją drogą wstyd ,że maleńka Szwajcaria wyselekcjonowała fajną grupę piłkarzy,a Polska?Żenua...Mi osobiście podobała się Korea Pn.Napsuli krwi Brazylii i jeszcze napsują.Kim Dzong Il nieźle ich nastraszył :devil:

[ Dodano: 2010-06-26, 22:49 ]
narazie trafiłem z Ghaną i primadonnami z Włoch :faja: Typ na mistrza?hmm..Argentyna,Holandia,brazylia..Może Hiszpania..
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 28, 2010, 09:17:58 »
Ależ ci Niemcy wczoraj zagrali!
Super się oglądało taki mecz,z dużą ilością bramek.
Na razie nie ma podpisu......

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 30, 2010, 17:45:04 »
Prezydent zawiesił reprezentację Nigerii na dwa lata!
30 czerwca 2010, 17:17:25, Źródło: PAP
Prezydent Nigerii Goodluck Jonathan zawiesił na dwa lata piłkarską reprezentację kraju i wycofał ją ze wszystkich rozgrywek. Powodem był słaby występ w mistrzostwach świata w RPA.

- Prezydent zdecydował o wycofaniu reprezentacji ze wszelkich zawodów piłkarskich w najbliższych dwóch latach. To czas, którego Nigeria potrzebuje, by zreorganizować swój futbol - wyjaśnił doradca głowy państwa Ima Niboro.

- Po słabym występie w mundialu uznaliśmy, że nie ma innego wyjścia. Zmiany są koniecznością - dodał.

"Superorły" prowadzone przez szwedzkiego trenera Larsa Lagerbäcka odpadły w pierwszej rundzie MŚ po porażkach z Argentyną 0-1, Grecją 1-2 i remisie z Koreą Południową 2-2. Zwycięstwo w tym ostatnim spotkaniu zapewniłoby im awans do 1/8 finału.

źródło 90minut.pl

Szkoda, że nasz prezydent nie miał takich "jaj" i nie zawiesił naszych kopaczy po fatalnych eliminacjach do Turnieju w Afryce :D
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 30, 2010, 22:52:24 »
Cytat: "ArieL"
Szkoda, że nasz prezydent nie miał takich "jaj" i nie zawiesił naszych kopaczy po fatalnych eliminacjach do Turnieju w Afryce
A nasz prezydent ma takie kompetencje?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 01, 2010, 00:47:04 »
Cytat: "kubapolice"
Cytat: "ArieL"
Szkoda, że nasz prezydent nie miał takich "jaj" i nie zawiesił naszych kopaczy po fatalnych eliminacjach do Turnieju w Afryce
A nasz prezydent ma takie kompetencje?


A ten z Nigerii ma :D Wiec może nasz też ma ;). Ogólnie chodzi o to, że w naszym kraju piłki skopanej też by się  coś  takiego przydało zrobić ;)
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 01, 2010, 11:23:29 »
Oj, jakby sie to przydało.....
Niestety,w naszym kraju to nierealne .
Na razie nie ma podpisu......

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 03, 2010, 17:52:18 »
I Argentyna skasowana, kurcze nie przypuszczałem, że Niemcy będą tacy mocni.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Kto wygra MŚ w RPA?
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 03, 2010, 17:54:57 »
Podejrzewam, że w drużynie Argentyny było więcej niemieckiej krwi niż w reprezentacji Niemiec :P
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy