Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?  (Przeczytany 15323 razy)

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 24, 2010, 09:51:09 »
Cytat: "caarola"
Hahaah Trzebiez, no to genialnie, bo u nas, lekarz wczoraj po usg wyznaczyl termin porodu na..... 22 lipca !!!  

Najszczersze gratulacje i życzenia by wszystko przebiegało bezproblemowo, a dzidziusie urodziły się zdrowiutkie i cudniutkie:).
Nic tak istotnego nie jest, jak dzieci:)
PS. byliście razem na imprezie helloweinowej?:):):)

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 24, 2010, 09:56:59 »
MrW heheh, dzieki wielkie :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 24, 2010, 18:56:49 »
Haahahaha Karolina normalnie zrządzenie losu ;D
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 24, 2010, 19:02:56 »
Cytat: "caarola"
no to genialnie, bo u nas, lekarz wczoraj po usg wyznaczyl termin porodu na..... 22 lipca !!!


Cytat: "TrzebieżCITY"
Haahahaha Karolina normalnie zrządzenie losu


Jeden i ten sam bocian zatem, który wycelował z pracujących na Piotra i Pawła i okolicach  :rotfl:
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 24, 2010, 19:42:31 »
Draculka, to jakiś zbłąkany bociek, bo malenstwa zmajstrowane po odlocie :devil: Tak poza tematem, to PAWEŁ jestem :*
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 25, 2010, 12:56:16 »
Ja brałam krótko castagnus, również z powodu hiperprolaktynemii, ale czynnościowej. Niestety, źle się po nim czułam (mdłości, bóle brzucha, zawroty głowy) i zamieniłam na Vitex (też wyciąg z tej samej rośliny) firmy Puritan's Pride, który kupiłam na Allegro. Super na mnie działa. Biorę już drugi cykl. Żadnych objawów PMS. Też planuję zajść w ciążę po raz drugi, ale dopiero za parę miesięcy.
9 lat temu planując pierwszą ciążę brałam ten sam preparat i zaszłam w ciążę w drugim cyklu.

karolina

  • Gość
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 27, 2010, 15:51:21 »
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy Castagnus powinnam brać od pierwszego dnia cyklu???
Nie poradziłam się wczesniej i zaczełam go brać w trakcie cyklu. Czy ma to jakieś znaczenie?


p.s czytałam na innym forum że dziewczyny oprócz tych tabl brały jeszcze "wisiołek"(chyba tak to się nazywało) czy brała to któraś z was?

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 27, 2010, 21:25:41 »
Hej Karolina! Mój ginekolog powiedział, żebym zaczynała brać Castagnus w drugiej połowie cyklu- zaznaczę, że chciałam jednie zmniejszyć zespół napięcia przedmiesiączkowego. Nie wiem, jak to wygląda, kiedy masz zamiar poprawić prolaktyne...
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 30, 2010, 21:14:50 »
Cytat: "grubcia1982"
zaznaczę, że chciałam jednie zmniejszyć zespół napięcia przedmiesiączkowego. Nie wiem, jak to wygląda, kiedy masz zamiar poprawić prolaktyne...

Grubcia1982, właśnie chodzi o to samo - to nadmiar prolaktyny wywołuje objawy PMS.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 30, 2010, 23:01:56 »
A widzisz Febe... Tego to nie wiedziałam... Jakież to forum kształcące :rotfl:
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"