Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?  (Przeczytany 15698 razy)

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« dnia: Maja 19, 2010, 09:04:36 »
Chciałabym , żebyście się podzieliły ze mną opiniami na temat tabletek ziołowych- Castagnus. Stosuje się je w zaburzeniach cyklu i zespole napiecia przedmiesiączkowego.
Ja akurat cykle mam nadzwyczaj regularne, ale jeśl chodzi o napięcie miesiączkowe i mastodynię( bolesne piersi) to nie daje sobie rady sama ze sobą już na prawie 2 tygodnie "przed" :crazy: że nie wspomnę o otoczeniu :devil:
Zastanawiam się, czy to jest skuteczne. A może któraś z Was ma jakieś swoje metody na okresowego bzika?
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

ozuzka2008

  • Gość
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 19, 2010, 10:04:11 »
Ja brałam tabletki Castagnus jakieś 3 lata temu. Regulowałam sobie nimi cykl i obniżyłam prolaktynę dzięki czemu w ciągu pierwszego miesiąca brania zaszłam w ciążę:)

[ Dodano: 2010-05-19, 10:05 ]
Ja byłam z nich zadowolona bo uregulowały mi cykl i napięcie jakby spadło. Znam ten ból ja mam napięcie tydzień przed i zazwyczaj dostaje się mężowi i córce za nic:)

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 19, 2010, 12:20:57 »
no właśnie mam już tego dosyć! cały czas jest ten sam schemat: 1 tydzień wiadomo- miesiączka, drugi- wszystko jest piękne, jestem pełna nadziei i optymizmu, wielka ochota na przytulanki i w ogóle jest pięknie ;D trzeci tydzien zaczynam mieć takie nerwy, że sobie nie radzę: uderzenia gorąca, wszystko i wszyscy irytują, a czwarty tydzień to to samo co w 3 tyle że plus straszne doły. ginekolog zaproponował mi te tabletki jakiś czas temu. zapomniałam ich nazwe i dopiero wczoraj znalazłam ulotkę. spróbuję je i może to napięcie też mi spadnie. pozdrawiam Cię ozuzka.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

ozuzka2008

  • Gość
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 20, 2010, 09:59:56 »
grubcia życzę pwoodzenia a jeśli się nie sprawdzą to widziałam w aptece inne tabletki na złagodzenie napięcia może inne pomogą. Pozdrawiam

karolina

  • Gość
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 23, 2010, 08:16:50 »
grubcia1982,

hejka i jak tam udało się z tymi tabletkami????

ja skusiłam sie dziś na zakup tych tabl. nei koniecznie by zlagodzić napiecie, raczej by się podregulowac:)
mam nadzieje ze ci pomogło.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 23, 2010, 10:11:54 »
Hej karolina! Tak wyszło w końcu, że nie zaczęłam brać tych tabletek. Ratuje się jakimiś ziołowymi tabletkami na uspokojenie i staram się wykrzesać siły psychiczne do walki z moim napięciem. Narazie nie będę ich brała. Ale jak Ty zastosujesz to napisz jak na Ciebie podziałały, ok? Pozdrawiam Cię i miłego dnia życzę.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 23, 2010, 10:18:29 »
Hej kobietki,
ja bralam Castangus ale typowo pod katem obnizenia prolaktyny.. i niestety nie pomogly, musialam siegnac po mocniejsze srodki (Norprolac) i siup - udalo sie :D
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

karolina

  • Gość
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 23, 2010, 11:26:02 »
caarola,
skoro obniżyłaś prolaktynę i piszesz ze sie udało-rozumiem że bedziesz miała dzidziusia??? :) :)

Dr.Kafar,

drogi obywatelu podaj prosze te sposoby rozładowania napięcia  :P

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 23, 2010, 11:28:27 »
Cytat: "karolina"
caarola,
skoro obniżyłaś prolaktynę i piszesz ze sie udało-rozumiem że bedziesz miała dzidziusia??? :) :)


Tak :) :rotfl: :) :rotfl: :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

karolina

  • Gość
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 23, 2010, 12:00:26 »
caarola,



hehe gratuluję serdecznie -mam nadzieję że mi też się uda :)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 23, 2010, 19:19:43 »
Carola ja też zostanę tatą :jupi: Ten rok jest świetny! :rotfl:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 23, 2010, 21:01:51 »
karolina - uda sie na pewno, musi! wierz mi wiem co mowie :))

Kafar - Ty świnko :PP

Trzebież - ooooooo prosze!!! ciesze sie bardzo i serdecznie gratuluje! pozdrow zonke i fasolke:)) na kiedy termin? :D
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 23, 2010, 22:21:02 »
Cieszę sie waszym szczęsciem ! Tylko nam się nie udaje...Ah ta prolaktyna (oby tylko...)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 23, 2010, 22:22:37 »
Żeby było śmiesznie to na 22 lipca ;D My staraliśmy się pół roku.Nie wiem czy to szybko czy nie, ale obyło się bez żadnych specyfików i wizyt u lekarzy.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Kobietki! Czy któraś z Was brała lub bierze Castagnus?
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 24, 2010, 09:03:54 »
Hahaah Trzebiez, no to genialnie, bo u nas, lekarz wczoraj po usg wyznaczyl termin porodu na..... 22 lipca !!!  :jupi:

Wnioskuje zatem ze Wasze zmajstrowane w okolicy weekendu wszystkich swietych :PP
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...