Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja  (Przeczytany 72484 razy)

anakonda

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 15, 2010, 23:04:26 »
Cytat: "MrW"
Wstyd- Panie Król.
Wstyd Panie Wirkijowski.


W moich oczach Pan Wirkijowski zawsze wzbudzał ogromny szacunek ale to co zrobił kompletnie go zdyskredytowało. Ponadto oświadczył publicznie że jest członkiem Gryfa co wyjaśnia motywy jego zachowania. Czyżby to była cena za członkowstwo w Gryfie? Ciekawe które miejsce na liście wyborczej mu za to obiecali. Aż trudno uwierzyć.

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 15, 2010, 23:04:56 »
Dziwi mnie, że tak wielu spośród forumowiczów dało się podejść. Uważam, że przedstawienie zostało fantastycznie wyreżyserowane przez PO.  Święte oburzenie na czuwanie nad przestrzeganiem procedur przez Przewodniczącego Rady zostało odegrane z kunsztem wartym lepszej sprawy. Brakowało tylko rozdzierania szat i Rejtana. Gratulacje!?

yak

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 15, 2010, 23:06:34 »
Dla: djlethal

Jacy ludzie? Te kilkanaście osób na forum? Prawdziwi wyborcy wiedzą swoje i co jest dla nich dobre. Po W. Diakunie przyjdzie np. Arciszewski lub Bednarek. Ewentualnie Echaust, jak się mu będzie chciało. Tak będzie, a tu, na forum, będą rozładowywane frustracje. I dostarczane przesłanki dla sprawowania władzy. Tylko tyle i aż tyle.

anakonda

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 15, 2010, 23:07:20 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Dziś większość radnych polickich( w tym ja) zdecydowała, że Komisja Rewizyjna powinna się z tymi uwagami ZWiK-u zapoznać i dopiero po tym sformułować ostatecznie swoje wnioski, które zostaną publicznie przedstawione na kontynuacji dzisiejszej sesji w dniu 3 czerwca


Nie 3 a 11 czerwca. Nie słuchał Pan uważnie swojego szefa?

Gminka

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 15, 2010, 23:16:26 »
Do "piotr S"
ten temat był poruszany w wielu wątkach tego forum, oto jeden z przykładów: http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=4429
Historia twgo forum nie jest strasznie duża, można spokojnie samemu przekopać. Poza tym popieram to co napisał do Pana "djlethal"

Do "yak"
Cytat: "yak"
Gminka, nie opowiadaj takich rzeczy, z tego, że masz relacje z pewnym panem nie wynikają racje w materii ZWiK

Szanowny Panie, jakich rzeczy? Prawda zabolała? Co do racji, to jak powiedział J.Piłsudski: Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
Zarzucasz gadanie bez konkretów, propagandę a sam co robisz?
Mam dla Ciebie propozycję. Wyzywam Cię na swoisty pojedynek. Ale nie na pojedynek polegający na dawaniu sobie po gębach (jak to już kiedyś komuś proponowałeś). Proponuję pojedynek na twarde argumenty, konkretne fakty i dane. Merytoryczna wymiana prawdziwych danych, bez gdybania, owijania w bawełnę, insynuacji i manipulacji. Tylko fakty dotyczące sprawy ZWiK związane ze studzienkami. Potrafisz tak rozmawiać ? Przedstaw swoje racje poparte konkretami, ja przedstawię swoje.
Ponieważ zarzucasz mi "opowiadanie takich rzeczy" to na początek napisz co w mojej wypowiedzi do ww sprawy jest nieprawdą. Zaproponowałam taką formę rozmowy, więc jeżeli podejmujesz wyzwanie - masz pierwszeństwo w wypowiedzi. Jedyny warunek to konkrety i fakty, żadnego bajkopisania.
Podejmiesz rękawice ? Jeśli nie, zrozumiem i uszanuję.
Pozdrawiam.

Orbit

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 15, 2010, 23:16:32 »
Cytat: "yak"
Dla: djlethal

Po W. Diakunie przyjdzie np. Arciszewski lub Bednarek. Ewentualnie Echaust, jak się mu będzie chciało


Chyba Arciszewski nadawał by się najbardziej z tych osób bo jest inteligentnym i bardzo doświadczonym zawodowo człowiekiem ale brakuje mu czegoś. Myślę, że nie jest typem lidera, który porwie ludzi do urny. Jego start mógłby go bardzo rozczarować...

djlethal

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 15, 2010, 23:18:28 »
Cytat: "yak"
Dla: djlethal

Jacy ludzie? Te kilkanaście osób na forum? Prawdziwi wyborcy wiedzą swoje i co jest dla nich dobre. Po W. Diakunie przyjdzie np. Arciszewski lub Bednarek. Ewentualnie Echaust, jak się mu będzie chciało. Tak będzie, a tu, na forum, będą rozładowywane frustracje. I dostarczane przesłanki dla sprawowania władzy. Tylko tyle i aż tyle.

Prawdziwi wyborcy, prawdziwi patrioci, itp. Gdzieś to już słyszeliśmy...
Czyli jak ktoś nie głosuje na Diakuna nie jest prawdziwym wyborcą...ciekawe. Czy Ty czytasz co piszesz?
Wśród Tych co wymieniłeś szczególnie Echaust jest autorytetem. Nie strasz nas tak czarnymi wizjami.

anakonda

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 15, 2010, 23:22:06 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Szanowni Państwo, skoro wrzaskiem ogłasza się, że jestem złodziejem( co jest absolutną bzdurą), to mam chyba prawo się bronić???


Nikt z imienia i nazwiska Pana nie nazwał złodziejem. Jednak będąc członkiem określonej organizacji jest Pan identyfikowany z jej liderami - a ci nie wątpliwie mają coś ze sprawą wspólnego skoro tak chcą ukryć prawdę, że posuwają się do zachowań rodem z Białoruskiej demokracji.

yak

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 15, 2010, 23:22:46 »
Wciąż do: djlethal

Nie martw się. Nie masz wpływu na życie. Niektórym tylko się zdaje, że mają. I dlatego pomstują na tym forum.

Orbit

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 15, 2010, 23:25:35 »
Kto pomstuje ten pomstuje, 695 postów Panie yak :)

djlethal

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 15, 2010, 23:28:04 »
Cytat: "yak"
Wciąż do: djlethal

Nie martw się. Nie masz wpływu na życie. Niektórym tylko się zdaje, że mają. I dlatego pomstują na tym forum.

Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Poraża mnie Twoja pycha i poczucie nieomylności.
Trochę pokory...Chociaż nie wiem czy mogę tego od Ciebie wymagać, gdyż nie jest pewien czy słyszałeś w swym życiu tak długi wyraz.

yak

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 15, 2010, 23:36:12 »
To już nie czas na pokorę. Jestem na to za stary. Moje pokolenie stawia kropkę nad "i". Wasze - postawi ją później, jak nas już nie będzie na scenie. Wtedy zrozumiecie jak trudno jest sprawować rządy jakąkolwiek rzeczywistością przeznaczoną do rządzenia.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 16, 2010, 01:38:24 »
Mieritum sprawy:
Sesja nadzwyczajna zwołana na wniosek Komisji Rewizyjnej. Komisji Rewizyjnej, której nie dopuszcza się do głosu. Ten temat dotyczy tej kwestii. Zadaje pytanie: Dlaczego?
Odpowiedzi dla mnie Pana Grzegorza Ufniarza, czy innych są niewystarczające. Protokół pokontrolny został dostarczony do ZWiK 26kwietnia. Do 4 maja mieli czas na dostarczenie odpowiedzi. 4 maja rzekomo otrzymał ja Pan Król. Powinna otrzymać ją w tej dacie Komisja. Otrzymała 5 maja. Skoro otrzymał ustosunkowanie na zarzutu po terminie- zadaję pytanie. Jak można odnosić się do czegoś, czego nie ma? Czy opóźnienie miało celowy charakter? Czy Koalicji i Pana Króla nie dotycza normy i procedury? Spóźniona odpowiedź oznacza brak odpowiedzi- tak stanowi prawo!
Spróbujcie w sprawie sądowej spóźnić się z odpowiedzią na pozew lub z terminem dostarczenia dowodów. Sąd nie uzna dowodów okazanych po terminie. A w naszej gminie to jest możliwe i można tym grać, jak sie chce!
Czy Król specjalnie to zrobił?
Obecnie mam przeświadczenie, że tak. Przypominam o sprawie ekspertyzy prawnej, która miał zlecić Burmistrz. Zamiast eskertyzy prawnej otrzymaliśmy chłam za ponad 10 tys zł stanowiący opinię jakiejś firmy budowlanej. Pamiętacie to Państwo?
Czemu służą takie machlojki? I przy tej okazji prezentowany jest obraz Pana Kardziejonka jako pieniacza i wariata? Piszecie, że ze strony PO to jest gra polityczna... piszecie, ze nie ma jakiejkolwiek afery... to do cholery- udowodnijcie to, a nie rozmydlajcie w czasie i w przestrzeni szambo, które powstało.
PS.  Panie Kumaty- nie zmieniłem poglądów. I nadal Pana Kardziejonka nie cenię, jako osobowości lokalnej, lecz w tym momencie obiektywnie staram sie postrzegać rzeczywistośc i w tym aspekcie - szczególnie w granicach ostatniej sesji- muszę sprzymierzyć się z nim.
.............................................................

[ Dodano: 2010-05-16, 01:48 ]
Cytat: "yak"
I w tym Piotrze jest cały problem. Pokrzywdzonych nie ma. Znam jedynie wkurzonych, że zostali przymuszeni do określonego rozwiązania. Nikt jednak nie oddał sprawy do sądu, czy prokuratora. Bo jak miałby oddać, kiedy 75% kosztów zrefundowała mu gmina?

Pokrętne wytłumaczenie. Po piersze- skoro 75% refundowała gmina, to pokrzywdzeni są nie tylko bezpośrednio osoby, które zmuszone były zainwestować w "sztucznie droższe" przyłącza, ale wszyscy obywatele płacący podatki. Po drugie- nie kasa się liczy, lecz zasada.
Place za przyłacze normalne = 500 zł. Gmina refunduje 375 zł, ja płacę 125 zł.
II wariant płacę za przyłącze narzucone mi przez Pania Roszkowską 1000 zł. Gmina pokrywa 750 zł a ja płacę 250 zł. Już widzę, że dla rodziny Roszkowskich zostaję cirka 125 zł prowizji, ode mnie. A od gminy 350. Tylko dlatego, że ktoś wykorzystał stanowisko do własnych interesów. Oczywiście ten przykład wyolbrzymiłem, ale daj mi YAKu dowody, że tak nie było. I tylko nie pisz mi, że droższe technologie były bardziej ekologiczne, wytrzymalsze, lepiej współpracowały z ekosystemem kosmicznym i tekie tam bzdury.

[ Dodano: 2010-05-16, 01:49 ]
PS. YAKu przypomnę Ci jeszcze, że o dobranockach już ja dawno zapomniałem i na zoranej czasem twarzy nie mam co wyciskać.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 16, 2010, 07:38:45 »
Cytat: "yak"
Biedne Istotki! NIKT z Was nie umie odpowiedzieć merytorycznie na temat "istoty afery". Na czym mniemanie polega?
Nie umie - bo tejże nie ma. Chrzanicie i chrzanicie, jak baby w maglu. Konkrety proszę. Bo tu są tylko "święte oburzenia" polickich mieszczan. A te - rzeczywistości nie zmienią.


Szanowny Panie Redaktorze Kłys. Zgadzam się z Panem. Potrzebne są nam konkrety dla oceny wydarzeń.
W swoim "wydawnictwie" zamieścił Pan "rzetelne" sprawozdanie z przebiegu sesji. Wspomina Pan o groźbach radnego Pachisa. Czy może Pan podać zródło informacji i czas tego incydentu.
Pozdrawiam

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 16, 2010, 08:20:36 »
Dwie sprawy:
1. Jeżeli wszystko jest zgodne z prawem to jaki problem był w tym zby na sesji zrobić prezentację i zaprosić ludzi z ZWiK aby odnieśli się do zarzutów. Prawda zawsze się obroni.
2. Mam nadzieję że Panowie Król i Wirkijowski oddadzą dietę za ostatnią sesję na cele charytatywne i opłacą z własnej kieszeni diety pozostałych. Wstyd Panowie, wstyd.
PS Informatycy strony Polic mogliby zaktualizować info o funkcjach poszczególnych osób w Radzie Miasta.