Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Powiat Policki] Bartłomiej Pachis starostą powiatu polickie  (Przeczytany 11326 razy)

Offline mateusz12

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Jak nieoficjalnie dowiedziała się redakcja portalu powiatpolicki.pl Bartłomiej Pachis w przypadku wygranych wyborów samorządowych przez policką Platformę Obywatelską miałby objąć stanowisko starosty powiatu polickiego.


Nie Leszek Guździoł, który najwidoczniej stracił uznanie w oczach włodarzy lokalnej Platformy Obywatelskiej, ani Beata Kropidłowska, której w ostatnim momencie stopniało poparcie a właśnie Bartłomiej Pachis ma być żelaznym kandydatem do objęcia fotela starosty naszego powiatu po jesiennych wyborach samorządowych.


autor: Gracjan Broda
powiatpolicki.pl

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Bartłomiej Pachis starostą powiatu polickie
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 29, 2010, 18:36:26 »
Przeniosłem do odpowiedniego działu. A tak przy okazji to do wyborów jeszcze trochę czasu zostało. Nasi włodarze jeszcze 15 razy zmienią zdanie. Swoją drogą skąd ta pewność wygrania wyborów? Czyżby wyniki już wyciekły? :p

yak

  • Gość
[Powiat Policki] Bartłomiej Pachis starostą powiatu polickie
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 29, 2010, 20:31:25 »
Informacja główna zapewne jest zgodna z prawdą. Wnioski już nie. Jak dotąd J. Kardziejonek niezmiennie zapewnia L. Guździoła, że on, tylko on jest kardziejonkowym kandydatem na burmistrza Polic. Oczywiście będzie "demokratycznie wybrany" w lokalnych prawyborach. Dajemy mu do 10% głosów w wyborach prawdziwych.
A o do B. Pachisa? Jeśli doniesienie jest prawdziwe - oznacza to, że praca w Zarządzie Portu jest dla lidera polickiej PO wyłącznie synekurą.

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Powiat Policki] Bartłomiej Pachis starostą powiatu polickie
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 29, 2010, 21:18:51 »
Jest dochodowa, bo ukradziono /w prasie używane jest słowo wyprowadzono/  pieniądze na dziwne umowy reklamowe.

Offline pycek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Bartłomiej Pachis starostą powiatu polickie
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 30, 2010, 00:48:22 »
Zależy gdzie ucho przyłożysz Słuchy  idą że w zamian za poparcie Gryf sprzedał swoje poparcie dla  Kazimierza Drzazgi jako starosty tylko czekać jak Gminy Pełnomocnik Do Spraw Propagandy zacznie internetową kampanie pod hasłem „ Drzazga na starostę” ciekawe za ile się sprzedali Gryfowi  Rynkowi XXI i ile kosztowało poparcie dla Gryfa P. Kazimierza Wirkijowskigo ponoć łapówką miał być stołek Przewodniczącego Rady Miejskiej ale to akurat wyjaśni się już dzisiaj  :ble:

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Re: Bartłomiej Pachis starostą powiatu polickie
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 30, 2010, 13:05:31 »
Cytat: "mateusz12"

autor: Gracjan Broda
powiatpolicki.pl


Zabawa w sledczego temu panu za bardzo nie wychodzi...;]

Cytat: "yak"
Dajemy mu do 10% głosów w wyborach prawdziwych.


Rozdwojenie jazni;>
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

suszek

  • Gość
[Powiat Policki] Bartłomiej Pachis starostą powiatu polickie
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 31, 2010, 08:19:59 »
No i wszystko Panie(Pani) Pycku się wyjaśniło. Wirkijowski poparł Gryfa nie dla stołka, a z rozsądku politycznego. Jeszcze jak Pan posłucha mowy wygłoszonej podczas obrad rady gminy przez poprzedniego i obecnego przewodniczącego to może dojdzie Pan(Pani) do takich samych wniosków jak ja.
Pozdrawiam

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Bartłomiej Pachis starostą powiatu polickie
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 01, 2010, 09:42:59 »
Cytat: "suszek"
No i wszystko Panie(Pani) Pycku się wyjaśniło. Wirkijowski poparł Gryfa nie dla stołka, a z rozsądku politycznego. Jeszcze jak Pan posłucha mowy wygłoszonej podczas obrad rady gminy przez poprzedniego i obecnego przewodniczącego to może dojdzie Pan(Pani) do takich samych wniosków jak ja.


Jest do obsady funkcaj v-ce przewodniczącego ;)
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Bartłomiej Pachis starostą powiatu polickie
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 01, 2010, 11:36:25 »
Przypuszczam że funkcję vice dostanie raczej ktoś z PiSu - pewności nie mam.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Powiat Policki] Bartłomiej Pachis starostą powiatu polickie
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 01, 2010, 23:47:43 »
Cytat: "archanioł"
Przypuszczam że funkcję vice dostanie raczej ktoś z PiSu - pewności nie mam.

PRzy założeniu, że odwołają v-ce przewodniczącego J. Chmielewskiego to będą mieć miejsce i dla kogoś z PiS i dla K. Wirkijowskiego.
Trudno mi uwierzyć w to, że pozostawią radnego z klubu PO w prezydium rady. Chyba, że będzie to gest miłosierdzia.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

suszek

  • Gość
[Powiat Policki] Bartłomiej Pachis starostą powiatu polickie
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 02, 2010, 11:07:21 »
w polityce zawsze przegrani byli eliminowani ze stanowisk, bo jak rządzić. A Chmielewski miał dostatecznie dużo czasu by postać sobie w tym rozkroku, teraz musi się zdeklarować.

Bakista

  • Gość
[Powiat Policki] Bartłomiej Pachis starostą powiatu polickie
« Odpowiedź #11 dnia: Października 29, 2010, 22:35:16 »
Bartoszu musimy poroamawiać bo obiecałeś mi coś jeszcze przed wyborami na radnego he he, pewnie pamięć twoja jest krótka ale moge tobie naświetlić wszystko jeszcze raz. Pozdrawiam...