Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Znalezione zwierzaki  (Przeczytany 93286 razy)

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #75 dnia: Września 29, 2011, 00:37:58 »
Albo znaleźć mu dom. Muszę się z tym przespać, bo jak sobie pomyśle że będę musiała go wypuścić to mnie szlag trafia...ehhh. W głębi serca mam nadzieję, że ktoś go szuka....ale nadzieja matką...

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #76 dnia: Września 29, 2011, 01:00:27 »
Dałam też ogłoszenie ze zdjęciem na nk-toz Police,dobrze by było wiedzieć,jak się z tobą skontaktować w razie,gdyby się właściciel znalazł?
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #77 dnia: Września 29, 2011, 08:41:09 »
Kontakt wysłałam na priv.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #78 dnia: Września 29, 2011, 22:27:56 »
Mieszaniec shi-tzu dalej lata po Wróbla,dostał ode mnie przed chwilą suchej karmy do jedzenia,więc głodny nie jest,ale i tak nie może tak dłużej biegać,naprawdę nikt z forumowiczów nie kojarzy tego psiaka,jest dość specyficzny z wyglądu.Może to piesek waszego sąsiada?Czekamy na jakieś wieści o jego właścicielach-Ada:502-350-461
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Szukamy własciciela psa
« Odpowiedź #79 dnia: Listopada 21, 2011, 22:44:08 »
W sobotę, napotkałam na drodze tego oto psiaka. Był bardzo wychudzony, raczej starszy, nakarmiłam go parówkami, jadł łapczywie. ma problemy ze skóra, na pierwszy rzut oka to raczej pchelne zapalenie skóry.
Pies błaka sie po całych Policach, jest zrezygnowany, nie cieszy sie za bradzo na widok człowieka. Pewnie juz jest zmęczony ta tułaczką. Może jednak ma właściciela? Moze ktos go rozpoznaje?

[/URL][/img]

[/URL][/img]

Offline policzanka89

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #80 dnia: Grudnia 19, 2011, 22:55:12 »
Dzisiaj na ul. Zamenhofa "znalazłam" psiaka. Czarny kundelek z białym krawatem. Dość duży (większy niż do kolan). Leżał sobie koło placu zabaw przy drabinkach. Podszedł do mnie. Wygląda na to, że ma właściciela, bo ma brązową grubą obrożę, lśniącą sierść. Dałam mu wodę i jedzenie. Zjadł kości, suchą karmę zostawił, wody nie pił. Pies jest bardzo ufny. Początkowo myślałam, że to sunia, ale sikając podniósł nogę :) Niestety nie zrobiłam zdjęcia. Ale psiak jest łudząco podobny do suni z kilku postów wyżej. Dodam, że to młody pies. Nie wiem, czy ma chociażby rok. Może komuś uciekł podobny piesek?
Pomagaj-jeśli możesz

Offline policzanka89

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #81 dnia: Grudnia 19, 2011, 22:56:06 »
Zapomniałam napisać, że psiak trochę kuleje na tylną łapkę.
Pomagaj-jeśli możesz

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #82 dnia: Grudnia 20, 2011, 14:22:45 »
02.12.2011 znaleziono psa w Policach w okolicach Zakładów Chemicznych. Pies ma rude umaszczenie, "na oko" około 7-9 lat. Uwielbia aportować i mimo że ma przyjazne usposobienie to najwyraźniej tęskni za właścicielami.
Właściciele psa proszeni są o kontakt pod nr 91 424 13 54 lub  664491411.

Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

fruziak

  • Gość
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #83 dnia: Stycznia 07, 2012, 22:08:35 »
W Węgorniku (okolice Tanowa) znalazł się duży wilczur, na oko wygląda na młodego.
Piesek jest bardzo zadbany i wyjątkowo posłuszny.
Właściciele psa są proszeni o pilny kontakt: 501 632 885



m.

  • Gość
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #84 dnia: Stycznia 16, 2012, 12:34:18 »
Od kilku dni na ulicy Mazurskiej błąka się duża kremowa suczka - coś a'la kołłątajowski Misiu. Widać, że jest przyjaznym psiakiem, ale boi się ludzi i samochodów. Nakarmiłam ją dzisiaj kocią puszką, ale nie miałam możliwości zrobić jej zdjęć. Może ktoś wie co to za piesek? Czyżby kolejna porzucona bida? :(

zapalara

  • Gość
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #85 dnia: Stycznia 27, 2012, 00:29:46 »
Przybłąkana suczka szła za mną z pod lidla jest to szczeciniak kilku miesięczny, wygląda tak:

O więcej info pisać tutaj lub na priv.

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Znaleziony kot Mścięcino
« Odpowiedź #86 dnia: Maja 18, 2012, 15:14:00 »
Dnia 14 maja 2012r w Mścięcinie przy ul. Dębowej przy moście, znaleziono szarego z białymi dodatkami kota kastrata. Kocurek jest wychudzony i wycieńczony.
Z utęsknieniem czeka na swojego właściciela.
Czekamy na wszelkie informacje pod nr telefonu 609 932 424 lub 693 401 510

[/URL][/img]

[/URL][/img]

Offline lesman

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 28, 2012, 20:12:00 »
Cytat: "piotrus^"
Witam.
Jeśli poszukujecie właściciela psa lub kota to prosiłbym na maila (piotru.s@wp.pl) zdjęcia zwierzaka oraz kontakt do domu tymczasowego,gdzie teraz przebywa. Przekażę to do TOZu w Szczecinie... wzrastają wtedy szanse na odnalezienie właściciela lub na znalezienie nowego domu.

Pozdrawiam

nie bądź naiwny  ani koty ani psy się raczej nie gubią to są wyjątki choć nie do końca moi pupile mają nr.tel.na obroży lub nr.rejstracyjnym i nie tszeba ich szukać poprzez ogłoszenia tacy ludzie są nieodpowiedzialni i nie powinno im się powieżać w opiekę  żadnych zwierząt

Offline lesman

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 28, 2012, 20:54:38 »
Cytat: "policzanka89"
Dzisiaj na ul. Zamenhofa "znalazłam" psiaka. Czarny kundelek z białym krawatem. Dość duży (większy niż do kolan). Leżał sobie koło placu zabaw przy drabinkach. Podszedł do mnie. Wygląda na to, że ma właściciela, bo ma brązową grubą obrożę, lśniącą sierść. Dałam mu wodę i jedzenie. Zjadł kości, suchą karmę zostawił, wody nie pił. Pies jest bardzo ufny. Początkowo myślałam, że to sunia, ale sikając podniósł nogę :) Niestety nie zrobiłam zdjęcia. Ale psiak jest łudząco podobny do suni z kilku postów wyżej. Dodam, że to młody pies. Nie wiem, czy ma chociażby rok. Może komuś uciekł podobny piesek?

nie dawaj tylko kości od kurczaka

Offline lesman

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 28, 2012, 20:56:18 »
Cytat: "tatankas"
Dałam też ogłoszenie ze zdjęciem na nk-toz Police,dobrze by było wiedzieć,jak się z tobą skontaktować w razie,gdyby się właściciel znalazł?
a jak się można skontaktować z tobą