Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Znalezione zwierzaki  (Przeczytany 92785 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« dnia: Stycznia 04, 2010, 00:31:00 »
Proszę, aby ten topik był wątkiem zbiorczym na tego typu ogłoszenia. Przyklejam.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

piotrus^

  • Gość
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 04, 2010, 00:45:06 »
Witam.
Jeśli poszukujecie właściciela psa lub kota to prosiłbym na maila (piotru.s@wp.pl) zdjęcia zwierzaka oraz kontakt do domu tymczasowego,gdzie teraz przebywa. Przekażę to do TOZu w Szczecinie... wzrastają wtedy szanse na odnalezienie właściciela lub na znalezienie nowego domu.

Pozdrawiam

zwierzak

  • Gość
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 23, 2010, 21:59:25 »
Witam, w dniu 17.02.2010 w Policach na Mścięcinie przybłąkał się mały pies. Umaszczenie: czarny podpalany. Jest zadbany i spokojny. Na chwilę obecną przebywa pod opieką osoby, która go znalazła.
Pilnie poszukujemy właściciela.
Rozpoznaje ktoś?



tel.do osoby,która aktualnie opiekuje się pieskiem:693 401 510

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 24, 2010, 08:13:23 »
Jaki kochany psiaczek:)

Zwierzak, to wrzuć jeszcze zdjęcia i krótki opis na www.toz.szczecin.pl - Poczekalnia.Tam trzeba tylko wypełnić krótki formularz wraz ze zdjęciem psa. Zawsze jest większa szansa na znalezienie właściciela.

A może osoba,która go znalazła,mogłaby go zatrzymać? To byłoby super. :))
Cieszy mnie fakt,że są ludzie,którzy nie przechodzą obojętnie obok psiaka,który został porzucony.

Kr3jzolek

  • Gość
Czarny psiak
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 28, 2010, 18:22:08 »
Siedlice - Siedlice pętla - od dwóch tygodni spotykam czarnego pieska,
wygląda na zadbanego,około roczny,krótka mordka,bez obroży,jest bardzo przyjazny.
Zauważyłam, że bardzo boi się innych psów.

Mam nadzieję, że właściciel się znajdzie, wystarczy być tu na miejscu, zawołać go,a na pewno się pojawi.

Aktualizacja 02.11.2010:
Piesek nadal się błąka w okolicach pętli, naprzeciwko pętli (przystanka) stoi taki stary domek i ten piesek cały czas jest w ogródku.

Zdjęcie psiaka:


Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #5 dnia: Września 13, 2010, 19:00:41 »
Pozwoliłem sobie skopiować zdjęcie z profilu Natalia87.
Mam nadzieje, że nie będzie mi miała za złe.

"Proszę o umieszczenie mojego ogłoszenia w sprawie odnalezienia właściciela dla psa,który wczoraj się do mnie przybłąkał. Jest naprawdę czysty i zadbany,stad uważam,ze musiał się komuś po prostu zgubić. Powiem tylko,ze znaleziony został na terenie Polic (rejony SP8) jednakże mógłby być także z okolic Szczecina. Internet to spore medium,sadze ze tak najszybciej uda nam się dotrzeć do właścicieli, którym naprawdę zależy na losie swoich czworonożnych przyjaciół! Pozdrawiam i czekam na szybka odp.


PS. Psiak jest młody, bardzo ufny i niezwykle przyjazny. Barwy i jego wygląd widoczne są na zdjęciu."

 Kontakt do pani,która ma pieska:Natalia-516 491 679


Offline NICE

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #6 dnia: Września 29, 2010, 08:19:37 »
Dziś rano w okolicy Kresowa 32-34 przybłąkała się suczka Husky ,ma czerwone szelki i umaszczenie biało rude ,pies jest bardzo spokojny  i zadbany tel. kontaktowy 91-42-47-980

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #7 dnia: Października 16, 2010, 21:47:28 »
Tatankas, jakie warunki trzeba spełnić aby adoptować psinkę?
Czy musi to być mieszkaniec nasze powiatu?
Nie wiem jak wygląda taka adopcja, więc jeśli mogę to proszę o więcej informacji.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #8 dnia: Października 17, 2010, 11:54:59 »
Trzeba spisać umowę adopcyjną,odbiór psiaka tylko osobisty, :rotfl: domek nie musi być z naszego powiatu,nie raz kotki były wyadoptywane nawet do Stargardu Szczecińskiego i innych miast.Dobrze by było,żeby domek zdawał nam relacje z życia psiaka,oraz jego stanu zdrowia,wystarczy raz w miesiącu,oraz mile widziane zdjęcia.W razie nie poradzenia sobie ze szczeniakiem adoptujący zobowiązuje się do tego,że zwróci nam zwierzaka bez żadnych konsekwencji.No i byłybyśmy spokojniejsze wiedząc ,że to naprawdę dobry domek,np. od osoby polecającej,czyli w tym wypadku od ciebie,bo rozumiem,że znasz osoby chętne adoptować psiaka. :rotfl:
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #9 dnia: Października 17, 2010, 19:34:43 »
Tatankas, dziękuje za odpowiedź. Ciesze się, że znaleźli się chętni, przygarnąć maleństwo.
Może innym razem mi się uda :-) Pozdrawiam

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #10 dnia: Października 18, 2010, 20:11:54 »
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #11 dnia: Października 27, 2010, 15:36:31 »
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
We wtorek 12 października 2010 dostałam mms-a od pani,która zainteresowała się psiakiem błąkającym :"Nie wiem,czy ten pies do kogoś należy,czy jest bezpański?Od kilku dni kręci się przy boisku na Wyszyńskiego-wieżowce.Jest głodny,zmarznięty,ale i łagodny.Pomóżcie,ja mam już dwa psy."
Psiaka  znalazłyśmy w okolicach Biedronki na ul:Przyjaźni,zrobiłyśmy zdjęcia.Bez problemu można do niego podejść i pogłaskać,nie wykazuje oznak agresji.Wszystkich,którzy mają jakieś informacje na temat psiaka,albo o jego właścicielach prosimy o kontakt.Ada:502-350-461.



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 12, 2010, 19:44:05 »
Bardzo dziękuję tatankas za informacje. Oby szybko znalazły dobrych, kochających ludzi.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 13, 2010, 02:33:20 »
_______________________________________________________________________________________________________________________
Dostaliśmy wiadomość od Policzanki:
"Witam,

przy ul. Piłsudskiego 4 pod klatką siedzi pies, który koczuje pod
blokiem już od ok. tygodnia (sunia w bloku ma cieczkę). Pies wygląda na
przygłodzonego i wymarzniętego. Jest raczej łagodny. Załączam zdjęcia.

Pozdrawiam
Dorota."
Jeżeli ktoś zna psiaka,wie kto jest jego właścicielem,to prosimy o kontakt z nami:Ada:502-350-461 lub bezpośrednio z właścicielem psa,może go szukają.






______________________________________________________________________________________________________________________
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 13, 2010, 15:18:30 »
Cytat: "tatankas"
"Witam,

przy ul. Piłsudskiego 4 pod klatką siedzi pies, który koczuje pod
blokiem już od ok. tygodnia (sunia w bloku ma cieczkę). Pies wygląda na
przygłodzonego i wymarzniętego. Jest raczej łagodny. Załączam zdjęcia.

Pozdrawiam
Dorota."


Dodam, że pies codziennie odprowadza panią owej cieczkowej suczki do żłobka i budzi ostry popłoch wśród rodziców.  Pies jest bardzo pobudzony.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.