Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Znalezione zwierzaki  (Przeczytany 93274 razy)

Offline beerman

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 118
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 16, 2011, 01:19:36 »
Tak można kastrować koty bez zgody właściciela?

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 16, 2011, 19:24:37 »
tatankas, czy mogłabym uzyskać informację co się stało z kociakami "bliźniakami", które były przywiązane do drzewa a jeden z nich miał połamane łapki?

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 16, 2011, 21:09:56 »
Cytat: "beerman"
Tak można kastrować koty bez zgody właściciela?


Kot prawdopodobnie został wyrzucony z domu,bo dorósł do wieku,gdzie znaczy teren,nie chciałbyś mieszkać z nim razem w pokoju,który obsikuje 40 razy na dobę.Jeżeli został wykastrowany i jest to napisane w ogłoszeniu-większość ludzi,która zna się na kotach chętniej zdecyduje się na wzięcie pod opieką kota wykastrowanego.

Cytat: "kanioma"
tatankas, czy mogłabym uzyskać informację co się stało z kociakami "bliźniakami", które były przywiązane do drzewa a jeden z nich miał połamane łapki?


Kotki mieszkają w domu tymczasowym u naszej wolontariuszki.Są aktualnie leczone na grzybicę,a właściwie już prawie wyleczone.Kociakowi ze złamaną łapką zrobione zostało prześwietlenie łapki,konsultowano się z kilkoma weterynarzami.kilku powiedziało,żeby na razie nie ruszać łapki,bo kociak młody,jeżeli zostanie zrobiona operacja(na którą w tej chwili nas nawet nie stać)to nie daje to gwarancji,że kociak będzie poruszał się dobrze.Jest on osłabiony i do tego jeszcze trzeba zakończyć leczenie,potem będziemy myśleć co dalej.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 17, 2011, 17:15:01 »
Nie zgubil ktos tchorzofretki? Wlasnie na rurowej taka wyminalem, wrocilem siedziala na asfalcie, ludzie jacys ludzie chcieli ja zlapac ale uciekla pod rury. Podejrzewam, ze dalej tam siedzi bo wystraszona byla, gdzies w polowie drogi za Roweckiego.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 01, 2011, 11:14:35 »
Dostałam wiadomość o tych psiakach :

Znaleziona

Imię: NN
Płeć: suczka
Rasa: mix husky
Wielkość: średni
Umaszczenie: biało-rude
Wiek: nie wiadomo
Stan Zdrowia: bardzo dobry
Kastracja / Sterylizacja: nie wiadomo
Upodobania i nawyki: Suczka wysiadła na jednym z polickich przystanków (ul. Kościuszki). W momencie znalezienia miała na sobie czerwoną obróżkę. Suczka jest grzeczna i zadbana. Zguba czeka na swojego właściciela!
Miejsce pobytu: Suczka znajduje się chwilowo pod opieką ludzi, którzy ją znaleźli. Niestety za kilka dni będzie musiała trafić do schroniska.
Uwagi: Oferta prywatna, dodano 28.06.2011
Kontakt: Magdalena 510-244-149

Obrazek

Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

pumbe

  • Gość
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 13, 2011, 13:01:14 »
Witam, przybłakała sie pod mój dom w Niekłończycy suczka rasy cocker spaniel pod koniec zeszłego tygodnia. Suczka wyglada na dosyc mloda,jest zadbana i grzeczna. Chociaz na poczatku byla bardzo przestraszona,teraz jednak zachowuje sie juz normalnie. Jeżeli ktos cos wie na temat owej suczki to prosze o kontkat pod numerem 607454997

[/URL]

Uploaded with ImageShack.us[/img]

P.S dobrze radze zeby nie okazalo sie ze wlasciciele psiaka pozbyli sie jej na okres urlopu..

cassidy

  • Gość
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 14, 2011, 18:31:01 »
Od ponad tygodnia błąka się po Policach pies, mieszaniec,szara sierść,dość duży,wilczuropodobny. Pies nie ma obroży. Jest raczej przyjaźnie nastawiony do ludzi jak i innych psów,jednak wzbudza strach,ze względu na spore gabaryty. Dziś wylegiwał się na boisku przy deptaku,wczoraj na trawie kolo Kingi za końcowym przystankiem 107,ogólnie raczej widuje go w tym właśnie rejonie.Nie jest wychudzony,więc nie wiem czy komuś uciekł, czy ktoś specjalnie się go pozbył.

cassidy

  • Gość
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 14, 2011, 21:13:44 »
Tak, myślę,że to ten sam pies,choć na zdjęciu wygląda na dużo mniejszego i rzeczywiście na fotografii widać ,że jest wychudzony nie wiem dlaczego wydawał mi się dużo bardziej masywny.Jeśli znów go zobaczę zrobię mu zdjęcia dla upewnienia, czy to ten sam psiak. Pieska chciałam dokarmić,ale on raczej nie był zainteresowany jedzeniem, a właśnie kontaktem z drugim psem. Myślę,że szuka po prostu kompana do zabaw. Tak jak osoba wcześniej napisała podchodzi wyłącznie do ludzi z psami i potrafi odprowadzać ich,aż pod dom.Tak jak pisałam, często go widzę na boisku przy deptaku koło leningradu,a wczoraj rano spał za przystankiem ,z którego rozpoczyna kurs autobus 107. Pierwszy raz widziałam go po powrocie z urlopu,czyli jakoś pod koniec czerwca, nie wiem natomiast od kiedy pies mogł już się tu błąkać.Ale wychodzi na to,że na pewno ponad 2 tygodnie. W jaki sposób można pomóc temu psu?

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 14, 2011, 22:01:51 »
Ten psiak jest bardzo łagodny. zarówno do ludzi jak i zwierząt. Jak ktos próbuje do niego podejśc na siłę to on ucieka, schodzi z drogi.
Ja wczoraj kupiłam puszke dla mojego kota :) i zauwazyłam tego psiaka na chodniku. nakarmiłam go , zjadł calą puszkę kocią:) i potem dal się pogłaskać. psiak jest naprawde słodki. nadawałby sie do domu z ogródkiem. Szkoda by było zeby pies trafił do schronu, bo tam sie zmarnuje i nie da sobie rady w boksie, bo wrzucą go do innych psów, a tam bedzie musiał walczyć o żarcie. Niestety ale wg mnie schron to nie jest rozwiazanie dla niego.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 14, 2011, 22:19:32 »
Wczoraj wieczorem koło bloku na PCK, ledwo stał na nogach chyba wyżeł nie znam się na rasach pies był potwornie wychudzony,byłam bardzo zmęczona  2 doby nie spałam wróciłam z trasy i tylko kąpiel była mi w głowie .Pomyślałam  tylko że ten pies jest w takim stanie jak ja .Ktoś mu dał wody  ale to nie załatwia sprawy , zastanawiam się tylko jaki s...... miał tego psa ?Jeżeli ktoś bierze psa to nawet gdy go nie chce to można znaleźć mu miejsce u dobrych ludzi a nie wyrzucać .

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 15, 2011, 00:45:47 »
Cytat: "Storczyk"
Wczoraj wieczorem koło bloku na PCK, ledwo stał na nogach chyba wyżeł nie znam się na rasach pies był potwornie wychudzony,byłam bardzo zmęczona 2 doby nie spałam wróciłam z trasy i tylko kąpiel była mi w głowie .Pomyślałam tylko że ten pies jest w takim stanie jak ja .Ktoś mu dał wody ale to nie załatwia sprawy , zastanawiam się tylko jaki s...... miał tego psa ?Jeżeli ktoś bierze psa to nawet gdy go nie chce to można znaleźć mu miejsce u dobrych ludzi a nie wyrzucać .


Kurcze-coś mi się przypomina,że ktoś szukał wyżła,z tego co pamiętam był chory,musiał przyjmować jakieś leki,lecę szukać w sieci,Storczyk jak byś go jeszcze widziała to daj znać,lub zrób zdjęcia i mi prześlij tatankas@vp.pl
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 15, 2011, 10:09:03 »
ok

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 15, 2011, 11:34:44 »
przedwczoraj był koło mojej pracy na starych Policach a dokładnie na Rynku przy Fotografie
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

hunter*

  • Gość
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 15, 2011, 14:20:11 »
Ja widziałam go na grzybowej.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Znalezione zwierzaki
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 15, 2011, 15:28:13 »
A jakiej był maści?
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!