Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: strzyżenie psów  (Przeczytany 24532 razy)

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
strzyżenie psów
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 21, 2010, 11:54:30 »
lupka, jeżeli nie będzie Ci przeszkadzał zapach octu to jest to najskuteczniejszy sposób na różne "zapachy", jeżeli natomiast wolisz coś chemicznego to jest sporo środków niwelujących psie zapachy (do kupienia w zoologicznych).

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
strzyżenie psów
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 21, 2010, 12:00:46 »
Ok, dzięki. Chyba spróbuje chemii z zoologicznego.

kinia

  • Gość
strzyżenie psów
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 21, 2010, 13:25:19 »
Ja ze swoim pieskiem jeżdżę tylko tam gdzie można przy nim być,nigdy bym nie zostawiła swojej suni na dwie godziny.Fryzjerkę mamy na Komuny Paryskiej świetna i fachowa:),niektóre salony stosują środki uspokajające,wiem że takie praktyki stosowała pani z Unii Lubelskiej.A każde podanie psu środków uspokajających wpływa na jego serce i układ nerwowy.To tak samo jak w przypadku ludzi narkoza.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
strzyżenie psów
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 21, 2010, 14:00:22 »
lupka spróbuj najpierw octu. Najlepiej niweluje przykre zapachy odzwierzęce, a dość szybko wietrzeje i znika ten upiorny, tak nielubiany, zapach.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
strzyżenie psów
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 21, 2010, 14:07:22 »
W takim razie posłucham rady doświadczonej hodowczyni :)

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
strzyżenie psów
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 21, 2010, 14:12:57 »
Nie kpij, gdzie mi do tego miana ? :) Pozdrów dziewczyny ode mnie i pogłaskaj psiątko  ;D
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
strzyżenie psów
« Odpowiedź #36 dnia: Września 21, 2010, 13:38:01 »
Zamoczyć gąbke w wodzie z sodą , wodzie z octem albo w wodzie z amoniakiem i przecierać, osuszyć potem czystą szmatą, skuteczne są też specjalne preparaty z zawratością bakterii. Zapachu moczu trudno się pozbyć, a najgorsze co mozna zrobić to zapaprać to jeszcze jakimś płynem do prania dywanów, po czymś takim to przy większej wilgotności powietrza zapach czy też smród będzie odżywał na nowo.
W grę ewentualnie wchodzi jeszcze ciepłe mleko... musi być idealnie wyprane na koniec z zewnątrz i z pod spodu ( pod spodem zostaną takie gluty które pozostawione mogą spleśnieć ). Mam 2 psy i z wykładziny dawno zrezygnowałam.. bezpieczniejsze panele i kafle. Powodzenia