Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Protest !!  (Przeczytany 9589 razy)

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Protest !!
« dnia: Lutego 06, 2010, 14:45:20 »
Z mocą praw, prawego obywatela tego kraju, protestuje z powodu usunięcia ostatniego wpisu Jana Antoniego Kłysa w dziale >Porażka Gryfa<
Aby nie kontynuować słownej przepychanki napisałem "P.S Prośba do moderatorów. Proszę o przychylenie się do prośby Yak'a i pozostawienie jego postu na forum." i przeniosłem dyskusje w wątku " Gwoli, wspólnej niedoli..." mając nadzieje na ochłonięcie osoby która poniekąd stała się publiczną. Powyzsze postępowanie administracji jest niezgodne z moralnymi zasadami świadomej i przejrzystej dyskusji. Ponieważ post dotyczył mojej osoby, nie wnioskowałem o usunięcie go z Forum. Wskazanie takich zachowań, przy jednoczesnej formie ostrzeżeń, jest pozytywnym zjawiskiem w celu unormowania zachowań innych - publicznie. Dlatego protestuje i proszę o zamieszczenie usunietych postów, gdyż sam piszący zwracał się o nie usuwanie go z Forum.

W razie odmowy, będę kontynuował zamieszczanie tekstu w swoich wypowiedziach.
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Protest !!
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 06, 2010, 14:47:31 »
Nikt nikogo nie będzie tutaj obrażał. Ot cały mój komentarz do tej sprawy.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Protest !!
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 06, 2010, 14:51:59 »
Nie chcę nikogo bronić ale Pan Kłys ma na tyle odwag, że przedstawił się i nie jest osobą anonimową a ty - malkontent8 jesteś widocznie prostym, wystraszonym pieniaczem. Szukasz dziury w całym. Brak zajęcia? Znajdź hobby, inne niż ataki na forum.
Pozdrawiam M.P.

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Protest !!
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 06, 2010, 15:02:22 »
Cytat: "Kuba"
Nikt nikogo nie będzie tutaj obrażał. Ot cały mój komentarz do tej sprawy.


No widzisz Kuba, spójrz powyżej ! Kreujesz precedens i powielasz wytarte standarty. Nie tędy droga !! To Forum z wyboru jest anonimowe. Stwórz wymóg podpisu nazwiskiem w dziale polityka.
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Protest !!
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 06, 2010, 15:19:13 »
Nie rozumiesz, skoro Ty z nazwiska kogoś wywołujesz, miej odwagę też się przedstawić. Forum jest anonimowe, lecz jeżeli kogoś dobre imię próbujesz oczernić miej odwagę się przedstawić. Czasy ubeków i esbeków minęły.

Kubo, przepraszam, nie zamierzam nikogo obrażać moim postem, tylko coś uświadomić.
Każdy powinien odpowiadać za swoje słowa i czyny.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Protest !!
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 06, 2010, 15:28:59 »
Forum nie jest miejscem na kłótnie, a tym bardziej na takie posty. I nie przemawia tu argument, że obie strony chcą i lubią besztać się nawzajem. Po prostu nie życzymy sobie tego.

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
Protest !!
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 06, 2010, 15:46:22 »
Cytat: "Denver"
Forum nie jest miejscem na kłótnie, a tym bardziej na takie posty. I nie przemawia tu argument, że obie strony chcą i lubią besztać się nawzajem. Po prostu nie życzymy sobie tego.


Z całym szacunkiem dla Twojej roli na tym Forum. Bądz jednak obiektywny. Jak zawsze podkresla Yak, ma prawo pisać co mysli. Ja nikomu nie ubliżam ! Zadaję pytania i podaję argumenty poddając to pod dyskusję. Jak ktoś podpisuje się nazwiskiem pod tekstem, zostaje ono użyte. Wskaż o ile się mylę.
Czy mnie stać na takie teksty...Słuchaj durniu! Masz coś więcej do powiedzenia? Jak nie - to przestań udawać filozofa. Ujawnij się, dam ci po mordzie i na tym koniec. ....... Malkontent! Chodź, dam ci w ryja. ......Oświadczam: obiję ci ryja, jak tylko się ujawnisz. Masz odwagę? Podaj namiary. A jak się nie ośmielisz - spadaj

Jedyny sposób na eliminacje tego typu zachowań to ocena samych forumowiczów. Nie uważasz?
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Protest !!
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 06, 2010, 15:54:26 »
W tym wypadku się zgodzę z tobą, że używanie takich słów i kierowanie gróźb, jest karalne i nie na miejscu. Ale wystarczy podawać nick ponieważ, niektórzy ludzie na forum nie znają innych z imienia i nazwiska i tak niech zostanie. Tylko o to mi chodziła najbardziej, bo tak jak pisałeś, albo forum będzie anonimowe albo nie każdy się przedstawia i podpisuje z imienia i nazwiska.
Pozdrawiam i przepraszam jeśli kogoś obraziłem.