Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Czy to forum przypadkiem nie jest za bardzo ocenzurowane?  (Przeczytany 8307 razy)

Piotr

  • Gość
Czy to forum przypadkiem nie jest za bardzo ocenzurowane?
« dnia: Grudnia 06, 2009, 18:26:54 »
Zauważyłem że wolność słowa to tu jest  rzadkością , co nie pasuje ADMINISTRATOROM to albo usuwają ,albo dają ostrzeżenia. Co  wy o tym myślicie?

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Czy to forum przypadkiem nie jest za bardzo ocenzurowane?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 06, 2009, 18:50:10 »
Cytat: "Piotr"
Zauważyłem że wolność słowa to tu jest rzadkością , co nie pasuje ADMINISTRATOROM to albo usuwają ,albo dają ostrzeżenia. Co wy o tym myślicie?
Żebyś najpierw przeczytał regulamin, a dopiero później, twierdził że administracja ogranicza wolność słowa.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Czy to forum przypadkiem nie jest za bardzo ocenzurowane?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 06, 2009, 23:11:58 »
Cytat: "Piotr"
wolność słowa to tu jest rzadkością


Wolność słowa sama przez się jest ograniczona ;). Tyle ode mnie.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Re: Czy to forum przypadkiem nie jest za bardzo ocenzurowane
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 08, 2009, 19:41:27 »
Cytat: "Piotr"
Zauważyłem że wolność słowa to tu jest  rzadkością , co nie pasuje ADMINISTRATOROM to albo usuwają ,albo dają ostrzeżenia. Co  wy o tym myślicie?

Że mieszasz różne rzeczy.
Zła wiadomość - nie jesteś w tym pierwszy, nie łapiesz się nawet do pierwszej dziesiątki.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Krk

  • Gość
Re: Czy to forum przypadkiem nie jest za bardzo ocenzurowane
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 08, 2009, 20:10:08 »
Cytat: "Piotr"
Zauważyłem że wolność słowa to tu jest  rzadkością , co nie pasuje ADMINISTRATOROM to albo usuwają ,albo dają ostrzeżenia. Co  wy o tym myślicie?


No niestety. To jest forum typu gdzie 20 letni szpec, administrator Pan, Pan administrator pokazuje, że jest Pan. Administrator. Pan Administrator.

I on może, edytować Twoje posty (nawet poprawia twoje bledy ort!), kasować jak coś jest nie tak jak uważa. A wiele uważa, bo przecież Pan, Administrator Pan wie dużo! Wie wszystko! A my dziadki nic nie wiemy, bo nie jesteśmy Pany, Administratory.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Czy to forum przypadkiem nie jest za bardzo ocenzurowane?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 08, 2009, 20:14:19 »
Cytuj (zaznaczone)
No niestety. To jest forum typu gdzie 20 letni szpec, administrator Pan, Pan administrator pokazuje, że jest Pan. Administrator. Pan Administrator.

I on może, edytować Twoje posty (nawet poprawia twoje bledy ort!), kasować jak coś jest nie tak jak uważa. A wiele uważa, bo przecież Pan, Administrator Pan wie dużo! Wie wszystko! A my dziadki nic nie wiemy, bo nie jesteśmy Pany, Administratory.

Ciekawe teorie - z forum zawsze można się czegoś ciekawego o sobie dowiedzieć :P
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Re: Czy to forum przypadkiem nie jest za bardzo ocenzurowane
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 08, 2009, 21:48:47 »
Cytat: "Krk"
Cytat: "Piotr"
Zauważyłem że wolność słowa to tu jest  rzadkością , co nie pasuje ADMINISTRATOROM to albo usuwają ,albo dają ostrzeżenia. Co  wy o tym myślicie?


No niestety. To jest forum typu gdzie 20 letni szpec, administrator Pan, Pan administrator pokazuje, że jest Pan. Administrator. Pan Administrator.

I on może, edytować Twoje posty (nawet poprawia twoje bledy ort!), kasować jak coś jest nie tak jak uważa. A wiele uważa, bo przecież Pan, Administrator Pan wie dużo! Wie wszystko! A my dziadki nic nie wiemy, bo nie jesteśmy Pany, Administratory.


Ja mogę edytować Twoje posty, mogę ja kasować... A Pan/Pani może nie korzystać z forum jeśli nie podobają się zasady na nim panujące. Czyż to nie proste?

Offline Użytkownik

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Re: Czy to forum przypadkiem nie jest za bardzo ocenzurowane
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 08, 2009, 21:54:38 »
Cytat: "psi"

Ja mogę edytować Twoje posty, mogę ja kasować... A Pan/Pani może nie korzystać z forum jeśli nie podobają się zasady na nim panujące. Czyż to nie proste?


Z takim podejściem do użytkowników, nie wróże Wam długiego istnienia forum
I nie z powodu że zostanie znowu? zamknięte, a stracicie użytkowników, dzięki, którym to forum istnieje(jeszcze)...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Czy to forum przypadkiem nie jest za bardzo ocenzurowane?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 08, 2009, 22:00:42 »
Cytat: "Użytkownik"
Z takim podejściem do użytkowników, nie wróże Wam długiego istnienia forum
I nie z powodu że zostanie znowu? zamknięte, a stracicie użytkowników, dzięki, którym to forum istnieje(jeszcze)...

A ja powiem tak: dzięki takiemu podejściu można to wszystko utrzymać w kupie. Jakbym miał się wszystkim przejmować - już dawno bym wylądował w kubraczku z długimi rękawami na Broniewskiego. Jak na razie Forum działa i ma się dobrze z tymi zasadami (już prawie 1,5 roku).

Pozdrawiam :)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Użytkownik

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Czy to forum przypadkiem nie jest za bardzo ocenzurowane?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 08, 2009, 22:06:29 »
Cytat: "Kuba"
Jak na razie Forum działa i ma się dobrze z tymi zasadami
Pozdrawiam :)


Na razie...


Ja również pozdrawiam :)

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Re: Czy to forum przypadkiem nie jest za bardzo ocenzurowane
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 08, 2009, 22:41:23 »
Cytat: "Użytkownik"
Cytat: "psi"

Ja mogę edytować Twoje posty, mogę ja kasować... A Pan/Pani może nie korzystać z forum jeśli nie podobają się zasady na nim panujące. Czyż to nie proste?


Z takim podejściem do użytkowników, nie wróże Wam długiego istnienia forum
I nie z powodu że zostanie znowu? zamknięte, a stracicie użytkowników, dzięki, którym to forum istnieje(jeszcze)...


Drogi użytkowniku - dla przeważającej większości mam całkiem inne - miłe - podejście. To zdanie kieruje to tych wiecznie marudzących malkontentów. Nigdy nie dogodzi się wszystkim, więc trafią sytuację, które krótko można opisać: Nie podoba się? To wyjdź!

Póki co forum istnieje i ma się dobrze. Użytkowników przybywa, a konkurencja... cóż to właśnie ona znika szybciej niż się pojawia.