Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wątek o MP  (Przeczytany 6415 razy)

ufo

  • Gość
Wątek o MP
« dnia: Grudnia 04, 2009, 15:40:56 »
Szanowny administratorze Kubo. Użył Pan sformowania „ nie umiecie dyskutować” Osobiście nie widzę nic złego w mojej dyskusji a raczej pytań zadanych w temacie „ Strona internetowa Magazynu Polickiego, obiektywnego”.
Myślę, że temat dla niektórych jest niewygodny i specjalnie został podkręcony, aby szybciutko go zamknąć. A Pan dał się na to złapać. Problem może być o wiele większy i może dotyczyć innych lokalnych gazet, stron internetowych czy telewizji. Dajmy się wypowiedzieć innym forumowiczom na ten temat, oczywiście bez pomówień i obrażania się. Jest to naprawdę trudny temat i trudno będzie nad nim zapanować. Przynajmniej niech Pan spróbuje.
Blokując temat zablokował Pan możliwość wypowiedzenia się Pana YAKa na moje pytanie. Być może zdobędzie się na odwagę. A niektórzy furumowicze mogą coś więcej wiedzieć na ten temat. Aby solidnie odpowiedzieć na pytanie o obiektywnym Magazynie Polickim musimy poznać pewne fakty dotyczące pracy tego Pana. Mam nadzieję, że przekonałem Pana administratora. Proszę spróbować i odblokować ten temat.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Wątek o MP
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 04, 2009, 16:25:44 »
Wydzieliłem wątek z "POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO"

Wspomniany wątek już chciałem dawno zamknąć, ale dawałem Wam szansę poprawy. Robiło się tam tylko coraz większe bagno, więc skończyła mi się cierpliwość. Podziękuj userom, którzy emanują taką kulturą na forum. Gdyby dyskusja była prowadzona w kulturalnej formie - nie byłoby kłódki. Inne tego typu topiki o takim stopniu "bagna" również będą zamykane - może to nauczy niektórych kultury.

Zaznaczam, że powodem zamknięcia wątku nie jest jego meritum (bo znając życie zaraz się takie zarzuty pojawią), ale brak wartości merytorycznej co poniektórych postów.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

ufo

  • Gość
Wątek o MP
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 05, 2009, 20:38:53 »
Szanowny Panie administratorze. W regulaminie jest jasno napisane, że można łamiącego forumowicza ukarać ostrzeżeniami. 3 ostrzeżenia - blokada pisania (użytkownik nie ma możliwości pisania tematów i postów). 5 ostrzeżeń - blokada wejścia na Forum. Nie będę się rozpisywał, za co bo każdy powinien regulamin znać. Dlaczego Pan żadnego ostrzeżenia nie zastosował? Tylko od razu zamknął temat? Regulamin dotyczy wszystkich uczestników tego forum, i powinien być respektowany właśnie przez Pana administratora.
Nikt z uczestników tego tematu nie otrzymał ostrzeżenia i myślę, że to był błąd. Pan rządzi na tym forum i to Pan powinien wyciągać konsekwencje od uczestników forum. Czy tak samo będzie w innych drażniących tematach? Tylko zamykać tematy? To jest moje zdanie. A więc Panie administratorze trochę odwagi. Pan rządzi i Pan może blokować osoby, które rozrabiają. Chyba mam troszeczkę racji. Domyślam się, że nie ślęczy Pan 24 godz. na dobę i nie jest Pan w stanie wszystkiego wyłapywać na bieżąco, rozumiem. Ale jest kilku administratorów tego forum oraz moderatorów. A nawet po kilkudniowej Pana nieobecności może Pan jednorazowo wydać ostrzeżenie lub nawet kilka odnosząc się do konkretnych wypowiedzi. Forumowicze muszą znać twardą rękę administratora, muszą czuć respekt przed tym, co piszą, wiedząc, że mogą być ukarani włącznie z blokadą wejścia na forum. Jeszcze raz proszę o odblokowanie tego tematu. Przeanalizować wypowiedzi osób, które nabroiły, wydać ostrzeżenia i myślę, że polickie forum będzie również spostrzegane, jako obiektywne.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Wątek o MP
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 06, 2009, 00:02:10 »
Drogi ufo...
Wydaje się nam, a przynajmniej mi, ze jestem za młody na naganną przeszłość i za stary na dawanie się manipulować przez różne lokalne siły. Krótko mówiąc jestem bezstronny i niezaangażowany politycznie, Decyzje o zamykaniu i otwieraniu tematów wydaje się oparciu na szeroko rozumiane pojecie estetyki. Tak samo jak zamyka się chlewik, gdy świnki za bardzo błotem napaćkają, tak samo zamykany jest temat w którym poziom dyskusji jest żenująco niski.
Faktycznie powinny posypać się ostrzeżenia, ale nie ma czasu wnikać kto, komu, kiedy i jak bardzo zalazł za skórę. Tak jak napisał Kuba - skoro użytkownicy nie potrafią rozmawiać w danym temacie i próby naprowadzenia na właściwe tory spełzają na niczym - jest on zamykany. Teoria o tym, że ktoś zdalnie i świadomie podgrzewa atmosferę, żeby temat został zamknięty jest śmiała i nawet sensowna, ale wydaje mi się, że jednak mija się z prawdą.
Ale masz rację - powinno być ostrzej, ale nie martw się: Będzie!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Wątek o MP
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 06, 2009, 14:58:10 »
Do tego, co napisał psi, dodam tylko to, że zamknięcie wątku z takiego powodu, jak było to w przypadku topiku o MP, jest unormowane w Regulaminie - §13b, ust. 2. Więc nie było to tylko widzimisię Administracji.

Pozdrawiam :).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy