Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zasięg sieci Play  (Przeczytany 10253 razy)

Heidi

  • Gość
Zasięg sieci Play
« dnia: Listopada 04, 2009, 11:34:06 »
Moi drodzy, czy ktoś z Was orientuje się może jak jest z zasięgiem sieci Play w Policach i okolicach (mam na myśli nasze wsie w kierunku Trzebieży :)). Zastanawiam się nad zmianą operatora sieci komórkowej, jednak dziś mnie oświeciło, że przecież zasięg to podstawa :)

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
Zasięg sieci Play
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 04, 2009, 12:09:33 »
W Policach - jako w mieście - Play ma najlepszy zasięg. Taki stan przynajmniej przedstawiał się blisko 2 miesięce temu. Nie od dziś także słyszę opinie kilku ludzi, że faktycznie Play najlepiej się sprawdza u nas w mieście. Niestety nie było dane mi tego sprawdzić na wsiach w kierunku Trzebieży, można jedynie domyślać się, że jest podobnie.

Często sieci mają w ofercie wypróbowanie takiego internetu (okres próbny 7-14dni) a dopiero potem podpisanie umowy. Musiałabyś przejść się do "Pleja" i zapytać czy jest taka możliwość.
I love the night.
1101110100101111

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Zasięg sieci Play
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 04, 2009, 13:56:25 »
PLAY odbiera mi wszędzie polecam sieć :D
Robak

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Zasięg sieci Play
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 04, 2009, 14:04:12 »
Nie wiem jak internet, ale sieć play na "Okulickiego" to czasami 1-2 kreski, wszystko zależy jak blok jest ułożony, ten o którym mówię jest ułożony do bani :)
W tym miejscu Play chodzi gorzej niż Orange. Co śmieszniejsze, karta Playa pokazywała 4 kreski, po podpisaniu umowy na abonament, kreski wzięły sobie wolne i została 1.
Tak więc proponuję sprawdzić na żywo jak to się ma, bo można wplątać się w długą umowę (bez efektu).

Offline piplo

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://www.skarb.police.pl
Zasięg sieci Play
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 04, 2009, 14:40:32 »
korzystając z tematu - orientujecie się może z jakiej sieci będzie najlepiej odbierał  bezprzewodowy internet w Uniemyślu?
FREESTYLE MUSIC FOREVER ~_~


Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Zasięg sieci Play
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 04, 2009, 14:57:38 »
Może to Ci pomoże ;)

Play

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Zasięg sieci Play
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 04, 2009, 21:14:04 »
piplo nie polecam orange jako internetu i  w telefonie. Zasięg jest tam na prawdę słaby a w Drogoradzu to już w ogóle ja nie mam zasięgu . Nadajnik pokazuj mi się z Stepnicy lub z Międzyzdroi lub z Wolina.Najlepsze będzie era bo ma nie daleko nadajnik :) a na uniemyślu wszyscy mają neostrade i nie narzekają
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Bardzo dobry zasięg PLAY
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 04, 2009, 23:13:12 »
Polecam Ci Playa, bo ma idealny zasięg w Policach :) na całych Policach mają zasięg 3G, to nawet Orange nie ma takiego w naszym mieście. Korzystam z internetu na kartę z Play i jestem bardzo happy :) Tanio i szybko ;p

Heidi

  • Gość
Zasięg sieci Play
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 05, 2009, 07:34:29 »
Cytat: "rbk"
Może to Ci pomoże ;)

Play
zanim tu napisała skorzystałam z tego wariantu, jednak wydaje mi się, że praktyczne doświadczenia użytkownika są zawsze bardziej wiarygodne, więc wolałam popytać hehe :) Tak, czy inaczej dzięki wielkie Wszystkim za pomoc. Chyba się skuszę, raz kozie śmierć. Najwyżej będę od czasu do czasu poza zasięgiem :faja:
Pozdrawiam

Offline Bast3k

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Zasięg sieci Play
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 05, 2009, 07:54:05 »
A najlepiej niech koleżanka skorzysta z oferty "wypróbowania" usługi. Wiem, że Play oferuje coś takiego. Dają modem na tydzień bez żadnych zobowiązań. Można przez ten czas sprawdzić jak z zasięgiem, a w razie czego nie podpisywać umowy. O ile się orientuję płaci się jedynie za aktywację 10 zł.

yoshime

  • Gość
Zasięg sieci Play
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 14, 2009, 14:12:07 »
Z tego co mi wiadomo sieć Play ma najwięcej nadajników z wszystkich operatorów. a tu jest mapa zasięgu sieci.. http://internet.playmobile.pl/maps/

Kilka postów wyżej, podałem ten link - rbk.

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Zasięg sieci Play
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 14, 2009, 17:40:18 »
2,5 roku temu zmieniłem ERE na PLAYa,i musze szczerze powiedziec że jestem zadowolony.Zasieg bez problemu,wideopołączenia mam w cenie zwykłego i to naprawdę dzieła (3G).
Myślę że warto.
Na razie nie ma podpisu......

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Zasięg sieci Play
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 14, 2009, 17:56:57 »
Cytat: "rbk"
sieć play na "Okulickiego" to czasami 1-2 kreski
a orange to wcale nie ma a 2m dalej prawie caly

mistrz

  • Gość
Zasięg sieci Play
« Odpowiedź #13 dnia: Października 28, 2010, 16:38:35 »
To jak jest z tym internetem w Uniemyślu? Przeprowadzam się tam i jestem ciekawy jaki najlepszy internet tam założyć i jak on tam działa? Jest ktoś może z Uniemyśla co mi coś doradzi?