Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Espol  (Przeczytany 503432 razy)

zonk87

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #405 dnia: Listopada 30, 2010, 10:43:59 »
To fakt.
Espol przegina ostro z cięciami transferu.
Płacąc za transfer jest gwarantowana połowa.
I mogli by znieść limit na p2p który męczy dosyć mocno.
Vectra rozwija się w dobrym kierunku.
Niedługo i Police będą mieć lepszy transfer.
Będąc w Świnoujściu miałem okazje zobaczyć transfer p2p.
I szwagier łapał 12-18Mb/s. Espolowi do tego jest bardzo daleko.
A szkoda. Głównym problemem jest fakt że jak ciupną kabel to tv, net i telewizja znika.
Uzależnienie się od jednego dostawcy to dosyć kłopotliwa sprawa jak się jest w Espolu.

Sama reakcja na odcięcie dużej części sieci jest dosyć późna.
A to co się dzieje w skolwinie chyba większość wie i pociągnięcie tam sieci kabli to jak by nie patrzeć troche nieprzemyślana decyzja... Od wielu lat kradną tam kable.

Pozdrawiam  :faja:

Krisek_244

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #406 dnia: Grudnia 01, 2010, 12:42:21 »
witam , zniknely wam programy od 31 do 35? i 29 juz kilka dni nie ma

Krisek_244

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #407 dnia: Grudnia 02, 2010, 10:05:54 »
dokladnie sa to programy , zone reality, zone europa , zone club, extreme channel

mroowkojad

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #408 dnia: Grudnia 07, 2010, 18:37:28 »
C80 zgadzam się z Tobą w 100%.
Jeszcze do dziś biłem się z myślami czy może nie zaryzykować tego pakietu z Espolu (internet, telefon, TV) ale Twoja wypowiedź utwierdziła mnie w przekonaniu, że lepiej chyba zostać przy starej sprawdzonej NEO :) Dzięki.

Krisek_244

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #409 dnia: Grudnia 09, 2010, 09:47:52 »
ma ktos wogole tv w Espolu??!! bo widze ze sa problemy z odpowiedzia na moje pytanie,chyba ze ciezko komus wlaczyc tv i zobaczyc

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #410 dnia: Grudnia 09, 2010, 10:37:41 »
Tak, zniknęły

hunter*

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #411 dnia: Grudnia 12, 2010, 11:30:29 »
Witam serdecznie, mam taki problem, iż mam telefon w Espolu z 3 lata, mój numer telefonu mają dosłownie trzy najbliższe osoby z rodziny, nikomu więcej nie podawałam. Od pewnego czasu ktoś robi sobie jaja i puszcza strzałki o 3 w nocy, dosłownie jeden sygnał, może nie codziennie ale co kilka dni, ostatni raz dzisiaj w nocy.  Jest to bardzo denerwujące, człowiek mało zawału nie dostanie, nie mówiąc o tym, że muszę wstać i telefon odłączyć.
Chciałabym się dowiedzieć czy tylko ja mam taki problem? czy ktoś tez miał takie strzałki w nocy?

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #412 dnia: Grudnia 12, 2010, 12:11:39 »
Dokładnie wczoraj o 7 rano miałam taką strzałkę. Nie wiem, czy to taki sam przypadek.
Telefon w Espolu mam od 1 grudnia ale numer mam już ponad 20 lat.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #413 dnia: Grudnia 12, 2010, 12:37:18 »
Mieliśmy tak kiedyś jak jeszcze mieliście TePSe, doszło w końcu do sytuacji, że zmieniliśmy numer. Strzałki powtarzały się nawet kilka razy w ciągu nocy. Pomogła dopiero zmiana numeru z jego jednoczesnym zastrzeżeniem.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #414 dnia: Grudnia 12, 2010, 14:27:15 »
witam. Mam taki problem, że codziennie równo o północy restaruje mi sie dekoder (zyxel) potem jeszcze 2 razy o 0.15 i o 0.30. Dodam że po każdym restarcie wyskakuje na jakieś 3 minuty biała strona z napisem, że strona jest chwilowo niedostępna i żebym spróbował później. co to może być? dekoder walniety czy espol resetuje o północy?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3869
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #415 dnia: Grudnia 12, 2010, 14:31:58 »
Instalatorzy biegają po klatkach i restartują switche ;-)
Proponuję to zgłosić, możliwe, że to jakaś masówka,
a jak nie zgłoście to nikt nie będzie bawił się we wróżkę :]

Vipek007

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #416 dnia: Grudnia 12, 2010, 17:26:50 »
Wiele telefonów bezprzewodowych z ostatnich lat posiada tryb nocny, który wycisza każdy dźwięk między wybranymi przez siebie godzinami.

Macie może tak (przy TV Espol), że po wyłączeniu pilotem dekodera (Zyxel) wciąż "leci" dźwięk, a obraz jest czarny? Po prostu dekoder niby jest wyłączony (sygnalizuje czerwona dioda), a dźwięk wciąż jest i transmisja jest cały czas. Często tak mam, tymczasowo pomaga wyłączenie zasilania przyciskiem z tyłu.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #417 dnia: Grudnia 15, 2010, 21:04:59 »
mam to samo ale tylko na jednym dekoderze, drugi za to sam o północy sie wyłączał, narazie przestał sie wyłączać, za to nad ranem sam się włącza. Normalnie sprzęt  :crazy:  1 klasa

Krystian

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #418 dnia: Grudnia 18, 2010, 17:03:47 »
jak dekoder ci sie w nocy wylacza i potem do ciebie dzwoni to faktycznie masz sprzet 1 klasa :P

a tak serio, pierwsze slysze o takich problemach ja bym raczej stawial na jakas zrbana konfiguracje telefonow.

natomiast mala uwaga co do dekoderow. Okazuje sie, ze kazdy dekoder jest przypisany do konkretnego portu na tym dlinku, wiec radze uwazac przy porzadkach etc. ja dzis rozlaczylem, a potem ups na 1 TV nie ma sygnalu.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #419 dnia: Grudnia 18, 2010, 17:27:51 »
Krystian coś Ci sie pomyliło, ja nie wspomniałem ani słowem o telefonie, ponieważ nie posiadam telefonu w espolu. Tyle w kwestii sprostowania, a co do dlinka to go nie ruszałem, leży schowany. W tyg przejde sie do Espola bo to zaczyna być deprymujące że codziennie sam nad ranem się włącza.